Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela - Villa King był ktos moze, opinie?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wilk1984
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.02.2011
Brela - Villa King był ktos moze, opinie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) wilk1984 » 19.03.2011 20:46

Witam,
Wybieramy sie z grupa znajomych do Breli do villi king.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Stipe Raos
Frankopanska 13
21322 Brela

Chialbym spytac czy byl ktos moze lub zna jakies opinie na temat kwatery, wlasciciela? Czy daleko jest do morza?

Z gory dziekuje za wszelkie komentarze i opinie.
Pozdrawiam
francisco
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.05.2011
villa king

Nieprzeczytany postnapisał(a) francisco » 26.05.2011 00:57

Witajcie,
również wybieram się z grupą znajomych do villi king na początku lipca. Mam nadzieje, że będzie fajnie. W Breli będę pierwszy raz. Ostatnio mieszkałem w Primosten i byłem bardzo zadowolony:)
Zdam relację po powrocie 8)

Jeśli ktoś już był w villa king to proszę o opinię..

pzdr
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 29.05.2011 17:49

popatrz tutaj

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


jakies info wywnioskujesz- do morza masz w/g opisu 150m
wcilor
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 18.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wcilor » 26.06.2011 22:08

Byłem właśnie w Breli i miałem apartament na Frankopanskiej 21(zresztą bardzo fajny - polecam) więc parę numerów dalej. Minus to położenie Villi na ulicy Frankopanskiej - duży ruch samochodów, autokarów, motorków a wąska droga. Co jedzie pojazd to trzeba się chować między autami na parkingu. I tyle z minusów:-) Do morza tak jak pisano ze 150m w dół, markecik pod nosem, Villa z zewnątrz bardzo ładna, na pewno będziecie zadowoleni.
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 26.06.2011 22:16

wcilor: a czy orientowales sie moze jak w tym sezonie wyglada sprawa wolnych kwater? duzo widziales ofert wolnych apartamentow?
wcilor
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 18.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wcilor » 26.06.2011 23:27

Wyjeżdżałem niestety stamtąd w sobotę, to gospodarze czekali przed domkami i "łapali" turystów, więc można w ciemno jechać, wystarczy trochę pochodzić lub jak w moim przypadku wziąć od razu :-).
wilk1984
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wilk1984 » 19.07.2011 15:09

wcilor dziekuje bardzo za odpowiedz. Czyli rozumiem ze stalo tam takie cos jak na zdjeciach :) , a nie istnieje tylko w internecie? :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brela - Villa King był ktos moze, opinie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone