Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela, Tucepi, Makarska - pomóżcie wybrać

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Makarska i okolice - co wybrać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.06.2015 06:55

Patka_Aparatka napisał(a):wybieramy sie do Cro z początkiem sierpnia... ....w okolicy Makarskiej...

nie szukamy zatłoczonych plaż i tłumów, przez które trzeba przepychać się łokciami...

To się wzajemnie wyklucza.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2525
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 22.06.2015 08:16

początek sierpnia w Makarskiej (generalnie w Chorwacji) to szczyt sezonu. Ludzi jest cała masa.
To też początek nalotu sąsiadów z Italii.

Choć jak lubisz poranny spacerek i jesteś w stanie iść kawałek na plażę - to sa takie miejsca w kierunku Promajny.
np. plaża Ramova - tutaj https://goo.gl/maps/eP7ew
8gcynamonu
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.06.2015
gdzie kupić świeże ryby w Tucepi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) 8gcynamonu » 04.08.2015 16:47

Dzień dobry, mam pytanie które zawarłam w temacie. Od niedzieli jesteśmy w Tucepi i zastanawiamt się czy można tu gdzieś dorwać świeże ryby? Z góry dziękuję za pomoc :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: gdzie kupić świeże ryby w Tucepi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.08.2015 16:55

nowy100
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 10.06.2013
Re: gdzie kupić świeże ryby w Tucepi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy100 » 05.08.2015 10:50

Widziałem budkę z rybami koło budynku straży pożarnej. Nie wiem czy czynna, ale godziny otwarcia były od 7 do 11.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Brela, Tucepi, Makarska - pomóżcie wybrać - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone