Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

brela - stomarica = kto był i może mi pomóc ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 09.01.2018 18:47

czerwona1990 napisał(a):witam czy ktos moglby sie wypowiedziec na temat tego apartamentu BRIVANA /miejsca czy ktoś tam był w ogole? jest malo zdjec i nie da sie nic dowiedziec wiecej oprocz glownej strony.


jesteś pewny podanej nazwy?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.01.2018 21:34

Jest taki apartament Brivana.

Obrazek

Brela Stomarica - apartamentu nie znam, ale po widoku z balkonu wnioskuję, że wysoko (+/- 200 schodów)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.01.2018 08:25

Janusz Bajcer napisał(a):Jest taki apartament Brivana.

widocznie lepiej syrfujesz po necie
Janusz Bajcer napisał(a):Brela Stomarica - apartamentu nie znam, ale po widoku z balkonu wnioskuję, że wysoko (+/- 200 schodów)

w tym rejonie mieć app. to norma, choć ja będąc w Stomaricy miałem 3 schodki do morza :D
trzeba dobrze rozważyć wynajem takiej miejscówki, szczególnie jak się jedzie z dziećmi
JBW
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.08.2018
Re: Natalia

Nieprzeczytany postnapisał(a) JBW » 30.08.2018 16:39

gumi11111 napisał(a):No my już mamy zarezerwowane...zaliczka zapłacona. Mamy nadzieję że będzie przyjemnie jeśli chodzi o kwaterę i resztę - super nie jest ale ze zdjęć wygląda dobrze, a że decyzja ostateczna padła na wyjazd z psem więc nie mogliśby narzekać bo Darko nie robił żadnego problemu. A swoją drogą pan Darko musi być bardzo cierpliwym człowiekiem bo zanim ustaliliśmy tą ostateczną wersję jak jedziemy, kiedy dokładnie, w ile osób i że z psem to każda kolejna opcja była przez niego akceptowana, a i z kasą wyszło dobrze:)) Oby na miejscu było też tak miło i zapowiada się super wypoczynek. Pozdrawiam.


Czy pod Apartament Natalia -Stomarica 22 da się podjechać samochodem? na mapie nie widać drogi ?
może ktoś był ostatnio?
Tomekszczecin
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 12.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomekszczecin » 05.03.2020 10:25

Witam, szukam informacji na temat apartamentu Perla właściciel Ante . Jadę tam w tym roku w lipcu a zrobiłem rezerwację w ciemno. Może coś ktoś o tym powie? Jakie warunki mieszkaniowe, jaki dojazd jak daleko do centrum Breli.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.03.2020 14:58

Tomekszczecin napisał(a):Witam, szukam informacji na temat apartamentu Perla właściciel Ante . Jadę tam w tym roku w lipcu a zrobiłem rezerwację w ciemno. Może coś ktoś o tym powie? Jakie warunki mieszkaniowe, jaki dojazd jak daleko do centrum Breli.

Warunków mieszkaniowych nie znam.
Ale z położenia na mapie z apartamentu do plaży i z powrotem - może być ponad 200 schodków. :wink:
Do centrum spacer promenadą w zależności od szybkości kroczków - ok. 30-40 minut.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
brela - stomarica = kto był i może mi pomóc ? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone