Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

brela - stomarica = kto był i może mi pomóc ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Brela Stomarica jak daleko od cywilizacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.06.2014 18:53

fammoni napisał(a):2) gdzie w pobliżu są bankomaty ?

nie spotkałem bankomatów w innych dzielnicach Breli jak tylko Soline (centrum, np przy Studenacu)
fammoni napisał(a):Brela to nasze pierwsze spotkanie z Chorwacją i liczę, że tez wrócimy oczarowani

jak nie jak tak :D
fammoni
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 06.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) fammoni » 18.06.2014 14:50

te kiero dzieki :)

czyli z bankomatami kiepściutko :(
fammoni
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 06.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) fammoni » 18.06.2014 15:00

jak wyglada sytuacja ze sklepami w okolicy, nie potrzebujemy zbyt wiele ale po pieczywo, mleko jakies owoce i warzywa nie chcielibysmy jeździć samochodem...a może będziemy musieli ?
maci78
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) maci78 » 18.06.2014 18:55

fammoni napisał(a):jak wyglada sytuacja ze sklepami w okolicy, nie potrzebujemy zbyt wiele ale po pieczywo, mleko jakies owoce i warzywa nie chcielibysmy jeździć samochodem...a może będziemy musieli ?


sklep jest na pewno przy Podrace... czyli jakieś 800m od Stomarnica. Jak ktoś szybko chodzi to szybciej niż samochodem. ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.06.2014 21:36

maci78 napisał(a):
fammoni napisał(a):jak wyglada sytuacja ze sklepami w okolicy, nie potrzebujemy zbyt wiele ale po pieczywo, mleko jakies owoce i warzywa nie chcielibysmy jeździć samochodem...a może będziemy musieli ?


sklep jest na pewno przy Podrace... czyli jakieś 800m od Stomarnica. Jak ktoś szybko chodzi to szybciej niż samochodem. ;)


post1149873.html#p1149873

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link , ale raczej wyżej macie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link na ul. St. Radica; chodziłem z przyjemnością, zawsze to dodatkowy zimny browar z rana :mrgreen:
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013
Re: Brela Stomarica gdzie zjeść

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 22.06.2014 12:49

LucynaM napisał(a):Smuzyk1 , liczyłam ,że będziecie pierwsi bądź też wspólnie :D , ale oczywiście jak tylko się zadomowimy to dam znać na priv jak tam apartman itp.... Obserwuj skrzynkę na koniec czerwca :)

Ale warto przestrzegać godzin otwarcia, bo inaczej nie podadzą jedzenia :)


Co to znaczy, że przestrzegać godzin? w sensie że np. nie przychodzić 20min przed zamknięciem?


Dokładnie tak. Ale my byliśmy we wrześniu (początek co prawda) i raz tak się zdarzyło, że już jedzenia nie serwowali. Wypiliśmy tylko piwko i wróciliśmy do siebie.
manila211
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 08.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) manila211 » 23.06.2014 21:27

hej, gdzie jest dokładnie ta restauracja PLIM, w kierunku centrum?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.06.2014 11:38

PLIMA - jest w dzielnicy Podcerkavlje, czyli prawie przy końcu Breli, ale nie w stronę centrum, tylko na zachód
luck_
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 03.06.2011
Brela apartamenty Natalia - podejrzane

Nieprzeczytany postnapisał(a) luck_ » 31.05.2015 07:15

Witam wszystkich forumowiczów. Znalazłem kwaterę dla 6 osób w tym 2 dzieci. Apartament Natalia na ul Stomarica 22 właścicielem jest Darko Mrnjavac Niby wszystko wygląda normalnie blisko plaża fajne miejsce, przyzwoite pokoje ale cena jest tak nieprzyzwoicie niska że aż podejrzana. Czy ktoś może się wypowiedzieć czy zna ten obiekt czy może tam był. jaka waszym zdaniem powinna być cena za apartament za dobę? proszę o pomoc
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010
Re: Brela apartamenty Natalia - podejrzane

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 31.05.2015 10:57

Czy ja wiem że podejrzane? Przykładowo, Ap 3, cena 75 € za noc w sezonie to w miarę normalna cena za taki mały metraż, szczególnie że właściciel wynajmuje pełne tygodnie sobota-sobota. Budynek stoi wysoko, nie każdy lubi wspinaczki codzienne.

Dodam że ja płacę 80 €, w Promajnej nad samym morzem i myślę że trochę przepłacam, ale nie chciało mi się już dłużej szukać.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Brela apartamenty Natalia - podejrzane

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 31.05.2015 11:22

marcinsz_
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinsz_ » 23.06.2017 17:00

Witam
Czy miał ktoś może styczność z Filip Hauptmann
Osoba chyba odpowiedzialna za kilka apartamentów. Tam gdzie mamy jechać to Stomarica11
Apartament ladny na foto bardzo blisko morza ale możliwe i realne 50e za noc? Trochę obawiam się.
Plaża jest ok? Do centrum spacerkiem będzie 20 minut?
Będę wdzięczny za odpowiedź
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.06.2017 18:35

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Schodków do plaży będzie kilkadziesiąt. :wink:
Wszystkie plaże w Breli są OK. :idea:
Stomarica - Centrum, spacer 20, 30, 40 minut, zależy od tempa marszu :wink:
Cena 50 euro - za ile osób, w jakim terminie :?: :?:
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 08.01.2018 09:28

maniekzgc napisał(a):Witam
Czy miał ktoś może styczność z Filip Hauptmann
Osoba chyba odpowiedzialna za kilka apartamentów. Tam gdzie mamy jechać to Stomarica11
Apartament ladny na foto bardzo blisko morza ale możliwe i realne 50e za noc? Trochę obawiam się.
Plaża jest ok? Do centrum spacerkiem będzie 20 minut?
Będę wdzięczny za odpowiedź


Witam. Też jestem zainteresowany tym apartamentami. Czy ktoś tam był i może powiedzieć kilka słów?
czerwona1990
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) czerwona1990 » 09.01.2018 15:43

witam czy ktos moglby sie wypowiedziec na temat tego apartamentu BRIVANA /miejsca czy ktoś tam był w ogole? jest malo zdjec i nie da sie nic dowiedziec wiecej oprocz glownej strony.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
brela - stomarica = kto był i może mi pomóc ? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone