Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BRELA SCIT 2013

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.10.2017 07:47

king96084 napisał(a):Witam , kolego,byłem w tym apartamencie 4 lata temu

a rejczel koleżanko, bo pytała Ewa :wink:
king96084 napisał(a):szczerze polecam apartament a miejsce super ,schodzisz na dół i masz najlepsze plaże w Breli , no i knajpka La Bomba

właściwie to fajna miejscówka z uwagi na 3 możliwości wejścia/zejścia: bezpośrednio na dół, w prawo przy parkingu spokojnie spacerem przez Podrace do skałki oraz w lewo lżejszym zejściem schodkowym przez lasek do Stomaricy, a tuż obok mini market Ivelma
eva73
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 15.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eva73 » 26.10.2017 10:47

Przekonam się w sierpniu 8) . Co prawda zarezerwowałam ten drugi apartament 4+2, ale mam nadzieję, że standard będzie podobny. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam, Ewa.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
BRELA SCIT 2013 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone