Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BRELA na początku Września

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 31.07.2013 15:50

kubiak napisał(a):Decyzja podjęta, jedziemy jednak w ciemno. Podrace i Scit kuszą, mam nadzieje, że w sieci jest tylko garstka tych ogłoszeń...i znajdziemy coś z widokiem na morie:)


Mądry wybór,
2 razy w szczycie znalazłem bez problemu!
kubiak
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubiak » 02.08.2013 20:36

Oczywiście będzie fotorelacja:)
pitpawel
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pitpawel » 03.08.2013 11:52

Kubiak byłem w zeszłym roku w Breli, ul. Podrace w tym także tam jadę we wrześniu. Wg mnie Podrace jest idealnie wypośrodkowanym miejscem w Breli. Jeżeli chcesz umiarkowanego spokoju to miejsce jest idealne, chcesz całkowitego spokoju idziesz w prawo patrząc na morze, chce gwaru idziesz w lewo:) Scit graniczy z Podrace ten sam zjazd z magistrali, wąski rozjazd na prawo i lewo. Plażyczki i zatoczki wg mnie przy Scit i Podrace najlepsze. Piszesz o Put Luke i Jadruli, wybrałem się tam na spacer w zeszłym roku i jest równie pięknie, niezłe zatoczki ale większy problem z knajpkami, sklepami i nawet lodami. I nie daj się zwieść opowieściom o idealnych apartamentach w Breli 200m od morza jak ktoś wcześniej wspomniał. W Breli 200 m od morza to przeważnie kilkaset stopni na dół, jest to naprawdę uciążliwe przy powrocie z plaży.
Sam mam apartament na Podrace w odl. 25 m od morza i tyle jest faktycznie i muszę pokonać ok 50 stopni aby się do niego dostać;) Widok z tarasu niezapomniany.
Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku:)
kubiak
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubiak » 06.09.2013 17:23

jesteśmy na Scicie:) widoki na morze bezcenne:) Ogólnie Brela urywa.

Zbieramy fotki na relacje dla Was:)
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 07.01.2014 12:32

kubiak napisał(a):jesteśmy na Scicie:) widoki na morze bezcenne:) Ogólnie Brela urywa.

Zbieramy fotki na relacje dla Was:)


Nie wiem jak inni ale ja czekam z utęsknieniem na relację i czekam na info w sprawie znalezienia apartmanu w ciemno we wrześniu .Wybieram się w tym roku do Breli we wrześniu i chciałam coś wcześniej zarezerwować , ale po Twoich postach zrezygnowałam i jadę w ciemno.
Czekam :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.01.2014 13:00

kubiak napisał(a):jesteśmy na Scicie:) widoki na morze bezcenne:) Ogólnie Brela urywa.

Zbieramy fotki na relacje dla Was:)

Pól roku wnet mija :oczko_usmiech: - a fotek dalej nie ma :roll:
Całkiem możliwe, że w tym roku Dodji u Brela :lol:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 07.01.2014 14:02

Janusz Bajcer napisał(a):
kubiak napisał(a):jesteśmy na Scicie:) widoki na morze bezcenne:) Ogólnie Brela urywa.

Zbieramy fotki na relacje dla Was:)

Pól roku wnet mija :oczko_usmiech: - a fotek dalej nie ma :roll:
Całkiem możliwe, że w tym roku Dodji u Brela :lol:


No właśnie obiecanki cacanki :(
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Brela we wrześniu w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 08.01.2014 10:11

Nigdy w ciemno nie jeździłam, chyba ,że pod namiot.
W tym roku chciałam zarezerwować apartament dla 4 dorosłych osób w pierwszej połowie września tj 1-7.09.2014r .Wysłałam z 40 maili i dostałam 30 odpowiedzi - 90% podaje ceny od 80 euro wzwyż.
Znajomy jednak odradził mi wcześniejszą rezerwację , bo wychodzi drożej a we wrześniu znajdę coś bez problemu na miejscu( nie był w popularnej Breli).
W związku z tym mam kilka pytań:

1) zamierzamy przyjechać do Breli 1.09 - poniedziałek do południa . Czy nie lepiej będzie przyjechać w sobotę , jak jest zmiana tzw.turnusów?

2) w jaki sposób szukać tych apartamentów ? Są wywieszone tabliczki na domach z info o wolnych apartmanach? Nawet nie myślałam jak szukać , ale mój małżonek zastrzelił mnie wczoraj takim pytaniem :
"Jak chcesz szukać tego apartamentu??? Będziesz chodzić od domu do domu po 15 godzinach jazdy ????"
No właśnie jak szukać :?:
Liczę na Waszą pomoc
PS.Znalazłam podobny post ale z 2009r, ale przez 5 lat mogło się dużo zmienić
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007
Re: Brela we wrześniu w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 08.01.2014 10:26

Po 15 godzinach fajnie sobie tak rozprostować nogi.
Właśnie od domu do domu. Myślę, że po 5 domach będziesz miała swój apartament. Jak po paru próbach się nie uda to Brelowicze Ci pomogą odsyłając do ludzi których lubią i wiedzą że maja wolne lokum.

Uważam, że poniedziałek będzie lepszy.
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 08.01.2014 10:28

kubiak napisał(a):jesteśmy na Scicie:) widoki na morze bezcenne:) Ogólnie Brela urywa.

Zbieramy fotki na relacje dla Was:)


Taaak, może czas już powspominać na forum jak to było w Breli... ;)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 08.01.2014 10:40

Słyszałem, że szok niektórych po Breli trzyma 1-2 miesiące ale żeby tak długo....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2014 10:46

Ciekawy jestem tego szoku :oczko_usmiech: właśnie jestem w trakcie rezerwacji kwatery na II połowę sierpnia lub innego dostępnego terminu. :lol:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: Brela we wrześniu w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 08.01.2014 10:47

Torac napisał(a):Po 15 godzinach fajnie sobie tak rozprostować nogi.
Właśnie od domu do domu. Myślę, że po 5 domach będziesz miała swój apartament. Jak po paru próbach się nie uda to Brelowicze Ci pomogą odsyłając do ludzi których lubią i wiedzą że maja wolne lokum.

Uważam, że poniedziałek będzie lepszy.


Dzięki za szybką i rzeczową odpowiedź niezawodnego forumowicza :D :D :D
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 08.01.2014 10:49

Janusz Bajcer napisał(a):Ciekawy jestem tego szoku :oczko_usmiech: właśnie jestem w trakcie rezerwacji kwatery na II połowę sierpnia lub innego dostępnego terminu. :lol:

No proszę niektórzy rezerwują wcześniej :papa:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007
Re: Brela we wrześniu w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 08.01.2014 10:49

travel napisał(a):Dzięki za szybką i rzeczową odpowiedź niezawodnego forumowicza :D :D :D


:oops: :oops: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
BRELA na początku Września - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone