Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela -Jardula?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amj2
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 14.08.2007
Brela -Jardula?

Nieprzeczytany postnapisał(a) amj2 » 25.08.2007 09:37

Czy polecacie tę dzielnicę,osiedle Breli?
Jakie tam są plaze? Ile sie idzie promenadą do centrum Breli?
Czy cena 36 E za apartament (2 osoby),b.blisko morza,pierwszy tydzień września jest ok czy jednak troszkę wygórowana?
Będę wdzięczna za Wasze opinie ... :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 25.08.2007 22:03

O nic nie pytaj - siadaj do samochodu i jedż. :D
To jest strzł w dziesiątkę. :D
Zresztą zobacz sama - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D
- zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D
Basman
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 01.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basman » 28.08.2007 20:09

W tym roku byliśmy w Breli dzienica STOMARICA obok Jarduli gdzie często bywaliśmy.
Plaże sa zróżnicowane od kamyczków po skałki idealne miejsce dla dzieci. Można też ponurkować. Naprtawdę warto.
Znajduje się tam przy plaży restauracja z bardzo przyzwoitymi cenami
np. Tależ sardynek z grila 25kn, Cevapci + sałatka+ frytki(dużo) 40kn, kalmary z grila 50kn. Spacerkiem do centrum Breli ok 20-30 min
Tylko musisz o jednym pamiętać w Breli 100m od plaży oznacza 100 m w górę.
My nie lubimy jeździć w te same miejsca, ale w przyszłym roku prawdopodobnie tam wrócimy - a to o czymś świadczy.[/img]
amj2
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) amj2 » 29.08.2007 10:36

No to mnie uspokoiliście.... :D
Jadę już z piątku na sobotę...
Apartament zamówiony(co prawda bez zaliczki)i pewnie szukajac na miejscu byłoby taniej,ale w ciemno to może następnym razem....
A ta restauracja to w którym miejscu,bo tak jak czytam to trochę ich tam jest. I co to takiego:Cevapci? 8O Na pewno spróbuję.
Dzięki za opinie :)
Basman
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 01.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basman » 29.08.2007 13:03

Ta restauracja jest przy samej plaży 200m w stronę Centrum. Po drodze niedaleko są jeszcze dwie drink knajpki z parasolkami jedna w Stomaricy na początku druga w starym porcie ( piwo velike 13Kn drinki od 30 - 60 kn) - ceny z początku sierpnia, potem jest LA BOMBA piwo, rybki itp . potem długo nic i cała masa knajpek.Cevapci to takie danie mięsne ( baranina czy jagnięcina) zwijane w takie rurki
larysa
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 25.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) larysa » 27.02.2008 20:26

W tym roku tez wybieramy się do Breli. Mam prośbę czy mogłabyś przesłać mi namiary na te kwaterkę skoro mam takie fajne położenie.
Czy maja moze klimatyzację?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.03.2008 08:52

. I co to takiego:Cevapci? 8O Na pewno spróbuję.
Dzięki za opinie :)[/quote]

Paluszki z mięsa mielonego podawane z frytkami i surówką. Jadlem w Mostarze , ale mnie nie zachwycily.
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 27.03.2008 17:21

Ja też poproszę o namiary na tę kwaterę wybieram się w lipcu.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziekuje
zosia2005
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 27.03.2008 21:04

Basman napisał(a):W tym roku byliśmy w Breli dzienica STOMARICA obok Jarduli gdzie często bywaliśmy.
Plaże sa zróżnicowane od kamyczków po skałki idealne miejsce dla dzieci. Można też ponurkować. Naprtawdę warto.
Znajduje się tam przy plaży restauracja z bardzo przyzwoitymi cenami
np. Tależ sardynek z grila 25kn, Cevapci + sałatka+ frytki(dużo) 40kn, kalmary z grila 50kn. Spacerkiem do centrum Breli ok 20-30 min
Tylko musisz o jednym pamiętać w Breli 100m od plaży oznacza 100 m w górę.
My nie lubimy jeździć w te same miejsca, ale w przyszłym roku prawdopodobnie tam wrócimy - a to o czymś świadczy.[/img]


Prosze o namiary apartmentów dla dwóch osób +dziecko 2,5 w Breli. Trochę przerażają mnie te schody bo Brela jest na wzgórzu, może znacie fajne noclegi za rozsądna cenę.
adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziękuję
hoboo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hoboo » 29.01.2010 00:06

mkm napisał(a):O nic nie pytaj - siadaj do samochodu i jedż. :D
To jest strzł w dziesiątkę. :D
Zresztą zobacz sama - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D
- zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D
Witam mam pytanie czy kojarzysz moze taki dom w dzielnicy jardulahttp://www.brela.com/jardula/index.htm
hoboo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hoboo » 29.01.2010 00:08

mkm napisał(a):O nic nie pytaj - siadaj do samochodu i jedż. :D
To jest strzł w dziesiątkę. :D
Zresztą zobacz sama - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D
- zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D
Witam mam pytanie czy kojarzysz moze taki dom w dzielnicy jardula zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
dadr
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 18.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dadr » 29.01.2010 07:36

hoboo napisał(a):Witam mam pytanie czy kojarzysz moze taki dom w dzielnicy jardula zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Witam.
Ja kwaterowałem się w domu obok (Jardula 27) w 2008 roku. Ten domek ze zdjęcia jak domek - mieszkali w nim znajomi z Czech i z tego co mówili płacili mniej niż my za apartament 2+1. Warunki takie jak wszędzie czyli dobre lub bardzo dobre - ale to rzecz gustu.

Pozdrawiam.

PS. Rzeczywiście, te schody to katorga, ale warto było :) się pomęczyć - schudłem ponad 5 kg.
hoboo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hoboo » 29.01.2010 09:21

dadr napisał(a):
hoboo napisał(a):Witam mam pytanie czy kojarzysz moze taki dom w dzielnicy jardula zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Witam.
Ja kwaterowałem się w domu obok (Jardula 27) w 2008 roku. Ten domek ze zdjęcia jak domek - mieszkali w nim znajomi z Czech i z tego co mówili płacili mniej niż my za apartament 2+1. Warunki takie jak wszędzie czyli dobre lub bardzo dobre - ale to rzecz gustu.

Pozdrawiam.

PS. Rzeczywiście, te schody to katorga, ale warto było :) się pomęczyć - schudłem ponad 5 kg.
Dzięki za odpowiedz mam pytanie jeszcze odnośnie czy warto jechać do Jarduli czy moze lepiej wybrać Podrace lub inną dzielnice??
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 29.01.2010 11:57

Mój subiektywny ranking wygląda następująco>
1/ Podraće
2/ Luke
3/ Stomarica, Zelici , Jardula , Ścit
4/ Soline
Ale to moja opinia, jak ktoś lubi więcej zgiełku , marinę itp to Soline umieści na 1 miejscu.
dadr
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 18.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dadr » 29.01.2010 14:49

hoboo napisał(a):czy warto jechać do Jarduli czy moze lepiej wybrać Podrace lub inną dzielnice??


Ja jadąc po raz drugi nie wybrałbym Jarduli, ale mój 5 letni syn (wtedy 3 latek) cały czas pyta kiedy jedziemy znowu do Jarduli :). Pewnie wybrałbym jakąś okolicę mniej stromą, ale na pewno nie centrum.

Pozdrawiam.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone