Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela jak wrócić na autostrade trasa

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tonyst
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 12.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tonyst » 03.08.2014 16:21

a może wyjechać bardzo rano np o 5 wtedy nie powinno byc ruchu na tym podjeździe wtedy nie będzie trzeba się trzymać samego boku i jechać będe mógł środkiem
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.08.2014 16:23

tonyst napisał(a):a może wyjechać bardzo rano np o 5 wtedy nie powinno byc ruchu na tym podjeździe wtedy nie będzie trzeba się trzymać samego boku i jechać będe mógł środkiem



Jak to mają być jaja, to w tym przypadku stały się mało śmieszne :roll:
tonyst
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 12.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tonyst » 03.08.2014 16:57

Jeśli więc nie które osoby uważają że to są jaja to żałuje że jest forumowiczem . Myślałem że można tu pisać również o problemach
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.08.2014 17:09

tonyst napisał(a):Jeśli więc nie które osoby uważają że to są jaja to żałuje że jest forumowiczem . Myślałem że można tu pisać również o problemach

Tak jechałeś z górki :oczko_usmiech:



Pod górkę zdecydowanie łatwiej :wink: :idea:
tonyst
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 12.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tonyst » 03.08.2014 17:16

właśnie tak to było
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 03.08.2014 17:17

tonyst napisał(a):Jeśli więc nie które osoby uważają że to są jaja to żałuje że jest forumowiczem . Myślałem że można tu pisać również o problemach

A na pewno z Polski? Bo zdanie cokolwiek dziwne.
tonyst
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 12.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tonyst » 03.08.2014 17:28

juz wyjezdzam dzieki za wskazowki
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 03.08.2014 21:23

Dobrze że nikt Arturowi Sveti Jury nie doradził na fajną wycieczkę bo dopiero by było :(
thomeq
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) thomeq » 06.08.2014 22:25

Jara, potwierdzam Twój lans po Omisu :) odezwij się na PW, bo nie mam uprawnień do Twoich Przyczółków :D czekam na fotkę. Sorry ze trochę nie w temacie, ale tez jestem w Breli i wiem jak wrócić na autostradę :) Pozdro
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Brela jak wrócić na autostrade trasa - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone