Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 13.08.2017 20:07

lakizak napisał(a):Trzeci rok z rzędu w Breli.Cały czas coś się zmienia,a to barierki zrobili, a to nowy beton wylali, a to nowy murek oporowy dołozyli, a to plażę powiększyli, skałki pokruszyli oznakowanie dodali itd.
Niestety może jestem samolubem ale w tym roku czułem się jak na plaży nad Bałtykiem, wokół sami rodacy.


Dokładnie. Może to smutne, ale mnie to też wkur....
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 18.08.2017 11:20

lakizak napisał(a):Trzeci rok z rzędu w Breli.Cały czas coś się zmienia,a to barierki zrobili, a to nowy beton wylali, a to nowy murek oporowy dołozyli, a to plażę powiększyli, skałki pokruszyli oznakowanie dodali itd.
Niestety może jestem samolubem ale w tym roku czułem się jak na plaży nad Bałtykiem, wokół sami rodacy.


Którą plażę powiększyli w Breli ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2017 11:27

pablo150 napisał(a):
lakizak napisał(a):Trzeci rok z rzędu w Breli.Cały czas coś się zmienia,a to barierki zrobili, a to nowy beton wylali, a to nowy murek oporowy dołozyli, a to plażę powiększyli, skałki pokruszyli oznakowanie dodali itd.
Niestety może jestem samolubem ale w tym roku czułem się jak na plaży nad Bałtykiem, wokół sami rodacy.


Dokładnie. Może to smutne, ale mnie to też wkur....

Czyżby Brela miała być zarezerwowana tylko dla Was :smo:
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 18.08.2017 18:38

Janusz Bajcer napisał(a):
pablo150 napisał(a):
lakizak napisał(a):Trzeci rok z rzędu w Breli.Cały czas coś się zmienia,a to barierki zrobili, a to nowy beton wylali, a to nowy murek oporowy dołozyli, a to plażę powiększyli, skałki pokruszyli oznakowanie dodali itd.
Niestety może jestem samolubem ale w tym roku czułem się jak na plaży nad Bałtykiem, wokół sami rodacy.


Dokładnie. Może to smutne, ale mnie to też wkur....

Czyżby Brela miała być zarezerwowana tylko dla Was :smo:


Jak by dało rade!!!
Polacy, Czesi i Ruscy najczęściej zostawiają karimaty i inne koce na plaży. Leżą 2x po godzinie, a miejsce zajmują cały dzień.
Ostatnio już miałem posprzątać, ale jakoś żona mnie odwiodła od tego pomysłu.
nowii90
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.08.2017
Brela - piwo ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowii90 » 20.08.2017 09:58

Witam wszystkich !;) Będziemy w Brelii od 26 sierpnia, czy jakaś para planuje również pobyt w tym terminie? Może jakiś piwko, wypad na kajaki itd.? :D
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1615
Dołączył(a): 22.06.2005
Re: Brela - piwo ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 20.08.2017 10:13

nowii90 napisał(a):Witam wszystkich !;) Będziemy w Brelii od 26 sierpnia, czy jakaś para planuje również pobyt w tym terminie? Może jakiś piwko, wypad na kajaki itd.? :D

Zaglądnij tu: kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2017-t51454.html
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 20.08.2017 16:01

pablo150 napisał(a):
lakizak napisał(a):Trzeci rok z rzędu w Breli.Cały czas coś się zmienia,a to barierki zrobili, a to nowy beton wylali, a to nowy murek oporowy dołozyli, a to plażę powiększyli, skałki pokruszyli oznakowanie dodali itd.
Niestety może jestem samolubem ale w tym roku czułem się jak na plaży nad Bałtykiem, wokół sami rodacy.


Dokładnie. Może to smutne, ale mnie to też wkur....


Do tego plastikowe leżaki na plaży i tandetne parasole ( jeszcze nie wszędzie ). Wchodzi komercja i drożyzna . Ceny w Konzumie - loteria co policzą.

Po 18 wraca łajba i leci z niej polskie disko darcie.

Szczytem maleńka plażyczka i gość puszcza z głośnika Zenona.

Byłem w Breli dwa razy i w sezonie to już nie to.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.08.2017 20:58

zibek napisał(a):
pablo150 napisał(a):Po 18 wraca łajba i leci z niej polskie disko darcie.

na Bibe grali już tak w 2012r.; ręczniki i karimaty również już wtedy królowały, no może nie z takim rozmachem jak obecnie
zibek napisał(a):Byłem w Breli dwa razy i w sezonie to już nie to.

dlatego ostatnio tylko po sezonie i dalsze dzielnice
wiola_pi
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 29.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola_pi » 01.09.2017 19:40

Ma ktoś jakieś namiary na miłych gospodarzy w Breli? fajnie by było blisko do plazy bo podróżujemy z małymi dziećmi. Z góry dziękuję
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 01.09.2017 22:51

wiola_pi napisał(a):Ma ktoś jakieś namiary na miłych gospodarzy w Breli? fajnie by było blisko do plazy bo podróżujemy z małymi dziećmi. Z góry dziękuję

W tamtym roku byliśmy tu, polecam.
http://www.brela.com/entoni/
lokiec3
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 31.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lokiec3 » 04.09.2017 12:02

Zdecydowanie warto, ale w dalszych dzielnicach. Ja mieszkałem w Stomaricy. 166 schodów do plaży, ale za to widok z apartamentu taki jak ze spadochronu parasailngowego. Spokojnie, cicho bardzo przyjemnie. Jednak jak poszliśmy na pizzę do Nautiki (samo centrum) to już nam się tak tam nie podobało. Dużo ludzi i typowo wakacyjno plażowy gwar i harmider. To nie dla mnie. Wiadomo, że w tych odleglejszych rejonach knajpy są dwie a nie pięć czy siedem. Sklepik jeden a nie kilka. Budka z lodami też jedna lub dwie, a nie kilkanaście do wyboru. Jednak spokój i atmosfera jaką oferuje takie miejsce rekompensują wszystko. A sam wjazd na Jadrankę przez góry...... będzie mi się ten widok śnił po nocach.
Pozdrawiam.
Lianis
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 19.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lianis » 22.03.2018 15:37

Czy sa miejsca w Breli ktore sa mniej strome i maja mniej schodow do pokonania?
Z ktorej strony szukac apartamentu zeby bylo blizej do zacisznej spokojnej plazy (znajdziemy taka w okolicy z niewielkim dojazdem ewentualnie?)
Majo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majo » 22.03.2018 18:34

Hej wszystkim. Wyjeżdżam do Breli w lipcu (pierwszy raz do cro). Dzielnica Jakiruša, Put Lukę 59 bodajże. Mam pytanko. Ile stamtąd trzeba iść do centrum, a ile np. do Baski Vody? Jest gdzie potanczyc w tamtych okolicach?
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 22.03.2018 21:19

Majo napisał(a):Hej wszystkim. Wyjeżdżam do Breli w lipcu (pierwszy raz do cro). Dzielnica Jakiruša, Put Lukę 59 bodajże. Mam pytanko. Ile stamtąd trzeba iść do centrum, a ile np. do Baski Vody? Jest gdzie potanczyc w tamtych okolicach?


Co do pierwszych dwóch pytań - Twoja miejscówka jest na samym początku Breli, dosłownie pierwsze domy. Do centrum jest ponad 4 km, a do Baska Voda musisz dołożyć kolejne 2. Co gorsza chyba nie dojdziesz promenadą całego odcinka tylko trzeba momentami kluczyć uliczkami.
Co do dyskotek - nie mam pojęcia.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.03.2018 21:40

Lianis napisał(a):Czy sa miejsca w Breli ktore sa mniej strome i maja mniej schodow do pokonania?

mniej stromo to albo apartmany umiejscowione bezpośrednio przy promenadzie (może być już ciężko z dostępnością, zależy od terminu) lub w dzielnicy Soline (centrum Breli) na ul. Iv.Gundulicia

Majo napisał(a):Jest gdzie potanczyc w tamtych okolicach?

z tym to pozostaje raczej odwiedzić BV, bo nie wiem czy jak jest impreza w Maestralu czy Bluesun Soline to wpuszczają oprócz gości hotelowych
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 67
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone