Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agnieszkas85s
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkas85s » 22.07.2017 19:30

[quote="lakizak"]Jeszcze 9 dni i po raz
Widzę ze BREla spadła Ci serce :D.Jedziesz 3 raz w jakich dzielnicach się zatrzymujesz .Jeśli możesz napisać coś od siebie będę wdzięczna :) każda informacja się przyda :papa:
agnieszkas85s
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkas85s » 22.07.2017 19:32

lakizak napisał(a):Jeszcze 9 dni i po raz 3 w Breli :hut:


Widzę ze BREla spadła Ci serce :D.Jedziesz 3 raz w jakich dzielnicach się zatrzymujesz .Jeśli możesz napisać coś od siebie będę wdzięczna :) każda informacja się przyda :papa:
agnieszkas85s
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkas85s » 22.07.2017 19:36

Bardzo dziękuję wszystkim którzy służyli mg pomocą dziękuję za informacje pozdrawiam :papa:
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 22.07.2017 20:21

agnieszkas85s napisał(a):
lakizak napisał(a):Jeszcze 9 dni i po raz 3 w Breli :hut:


Widzę ze BREla spadła Ci serce :D.Jedziesz 3 raz w jakich dzielnicach się zatrzymujesz .Jeśli możesz napisać coś od siebie będę wdzięczna :) każda informacja się przyda :papa:

Scit i Stomarica.
Na razie 55 i 60€ za pokój 3 osobowy
agnieszkas85s
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkas85s » 23.07.2017 09:08

0e66c33b-ba52-35b8-9776-0ff598d9c12f.jpg
agnieszkas85s
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkas85s » 23.07.2017 09:09

Jeden dzień przeznaczylismy na zobaczenie BREli czy mógłby mi ktoś przybliżyć gdzie to jest?przy jakiej ulicy?w jakiej części BRELi?było tam przepięknie pełno zatoczek schowanych między skałami ale kompletnie nie wiem jaka to dzielnica a było pięknie :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.07.2017 09:15

agnieszkas85s napisał(a):Jeden dzień przeznaczylismy na zobaczenie BREli czy mógłby mi ktoś przybliżyć gdzie to jest?przy jakiej ulicy?w jakiej części BRELi?było tam przepięknie pełno zatoczek schowanych między skałami ale kompletnie nie wiem jaka to dzielnica a było pięknie :papa:

To promenada prowadząca z centrum właśnie w kierunku Scit/Pocrace, a samo miejsce jest już stosunkowo blisko tzw centrum Breli.
agnieszkas85s
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkas85s » 23.07.2017 09:26

:D
Ostatnio edytowano 24.07.2017 06:50 przez agnieszkas85s, łącznie edytowano 2 razy
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 23.07.2017 09:30

kmarcin76 napisał(a):Punta Rata jest moim faworytem: nie ma jeżowców , a więc można kąpać się boso, blisko cień (jeśli ktoś ma już dość słońca), jest też toaleta i restauracja w pobliżu, piękne widoki, ... Pewnie to nie wszystkie zalety tej plaży. :)

Mi akurat Punta Rata w ogóle nie podchodzi, oczywiście porównując ją do zatoczek typu Podrace czy dalej. A jeżowcow nie widziałem w ogóle a szukałem namiętnie.
agnieszkas85s
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkas85s » 23.07.2017 09:48

Przeszukałam swoją galerie aby przybliżyć wam mniej więcej okolice która zwiedzalam było tam przepięknie pamiętam ze trzeba było przejść woda między skałami była tam mała plażyczka.wiecie gdzie konkretnie jest to miejsce?może ulica?albo kolo jakiego hotelu?pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.07.2017 17:30

To nie jest Scit. Napisałem, że to przy promenadzie, która prowadzi do Podrace/Scit. A samo miejsce jest blisko centrum. Jest tam jakiś hotel(szaro-bury z zewnątrz), ale nie pamiętam nazwy. Żeby tam dotrzeć, wystarczy iść wzdłuż morza trasą Scit-Centrum.
agnieszkas85s
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkas85s » 23.07.2017 19:51

kmarcin76 napisał(a):To nie jest Scit. Napisałem, że to przy promenadzie, która prowadzi do Podrace/Scit. A samo miejsce jest blisko centrum. Jest tam jakiś hotel(szaro-bury z zewnątrz), ale nie pamiętam nazwy. Żeby tam dotrzeć, wystarczy iść wzdłuż morza trasą Scit-Centrum.

Dziękuję bardzo :D napewno odwiedzę tą okolice będąc w BRELi :papa:
agnieszkas85s
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkas85s » 23.07.2017 19:53

jak wygląda lokalizacja apartamentów w Podrace a dokładniej numeracja.Na różnych mapach jest pokazana ul Podrace i nic więcej :( nie ma żadnych map pokazujących numerację.
Czy ktoś udzielił by informacji jak te numeracje są położone ? które blisko plaż ?które wysoko i trzeba więcej schodzić z górki?dziękuję :papa:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.07.2017 08:55

agnieszkas85s napisał(a):jak wygląda lokalizacja apartamentów w Podrace a dokładniej numeracja.Na różnych mapach jest pokazana ul Podrace i nic więcej :( nie ma żadnych map pokazujących numerację.
Czy ktoś udzielił by informacji jak te numeracje są położone ? które blisko plaż ?które wysoko i trzeba więcej schodzić z górki?dziękuję :papa:

od morza w górę po prawej parzyste od 2 wzwyż;
od morza w górę po lewej nieparzyste od 1 wzwyż;

wjeżdżając od Jadranki odwrotnie...
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 13.08.2017 18:00

Trzeci rok z rzędu w Breli.Cały czas coś się zmienia,a to barierki zrobili, a to nowy beton wylali, a to nowy murek oporowy dołozyli, a to plażę powiększyli, skałki pokruszyli oznakowanie dodali itd.
Niestety może jestem samolubem ale w tym roku czułem się jak na plaży nad Bałtykiem, wokół sami rodacy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 66
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone