Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kriscro
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.06.2013
Re: ZATOKA UVALA VRULJE BRELA

Nieprzeczytany postnapisał(a) kriscro » 01.02.2017 21:53

Bylismy tam, bardzo nam sie podobalo. Malo cienia ale tez malo ludzi, a byl to sierpien. Mielismy wrazenie ze woda byla cieplejsza niz w samej Breli.
Dojscie czasami bywa niebezpieczne ale bez przesady. Nie polecam sie tam wybierac w klapkach bo jest kilka stromych zejsc i podejsc z ostrymi kamykami. Dla dzieci droga moze byc troche niebezpieczna ale dla doroslych nie powinno byc problemu.
Plaze tam sa male i raczej waskie.
Na 6 pobytow w Breli bylismy tam tylko raz, a to z tego wzgledu ze zawsze mieszkalismy na Podracu lub w centrum i nam sie najzwyczajniej nie chcialo tak daleko chodzic. Ale do tej pory dobrze wspominamy to miejsce i moge je polecic.
katika123
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 15.12.2013
Re: ZATOKA UVALA VRULJE BRELA

Nieprzeczytany postnapisał(a) katika123 » 01.02.2017 22:22

Dzięki kricro za informację, mam na oku apartament na samym końcu Breli i do tych plaż jest blisko tylko obawiałam się zejścia do nich. Bardzo lubimy ciszę i spokój dlatego zależy mi na tym miejscu. Mam pytanie czy ewentualnie z jakimiś gratami typu materace dojdziemy tam bez problemu?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.02.2017 00:31

kriscro
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kriscro » 02.02.2017 14:36

Janusz, z tego co doczytalem to z dojsciem do samej zatoki Vrulje moze byc problem, ale katika pytal o plaze pomiedzy koncem promenady w Breli a Vrulje. Jak pisalem nie ma tragedii.

@Katika123: odnosnie zabrania materacy itp, to polecalbym jednak zabrac plecak zeby miec wolne rece, zeby sie razie potrzeby moc podeprzec przy niektorych zejsciach. Tak jak ktos opisal w linku podeslanym przez Janusza, najpierw trzeba przejsc przez niewielki las, sciezka tam jest dosyc waska, krzaki itp. Za to fajne widoki w dol na morze, znajomi tam skakali do wody, podobno 16 metrow! Jak sie to przejdzie to sie zaczynaja plaze o ktore pytasz.
Szczerze powiem, ze troche mnie dziwi ze na tyle relacji z Breli, ktore przeczytalem na forum, malo kto udaje sie w tamto miejsce.
Moze przy okazji jakies fotki wrzuce jak znajde troche czasu.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.02.2017 14:56

kriscro napisał(a):Janusz, z tego co doczytalem to z dojsciem do samej zatoki Vrulje moze byc problem, ale katika pytal o plaze pomiedzy koncem promenady w Breli a Vrulje. Jak pisalem nie ma tragedii.

Coś nie coś pogazuje wujek :wink:

https://www.google.pl/maps/place/Bori%C ... 82!6m1!1e1

Ja będąc w Breli tak daleko ze Šćit nie chodziłem na plaże.
katika123
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 15.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) katika123 » 02.02.2017 21:45

Dzięki kriscro poproszę fotki jeśli można mam niezły orzech do zgryziena......
kriscro
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kriscro » 02.02.2017 23:21

Wrzucam fotki.
Ostatnie 3 to dojscie zaraz po tym jak sie konczy promenada (wspomniany lasek), piekne widoki w dol na morze.
Zdjecia robione w pierwszej polowie sierpnia, jak widac ludzi praktycznie tam nie bylo.
Załączniki:
9.jpg
8.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
katika123
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 15.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) katika123 » 05.02.2017 21:49

Dzięki kriscro za zdjęcia zrezygnowaliśmy jednak, może być ciężko codziennie dochodzić tam, a miejska plaża w Breli nie wchodzi w grę. Szukamy dalej może Blato? W każdym bądź razie bardzo dziękuję za info.
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 07.02.2017 00:01

Trajgul napisał(a):Dzięki za wcześniejsze informacje. Wcześniej pytałem jeszcze w innym wątku o dzielnice Breli, więc napisze tutaj, że wybieram się na ul. Podrace w ostatni tydzień czerwca. Informacyjnie napiszę, że na Scit, Podrace cenią się w okolichach 50-55 Euro dla 2+2 (jedno dziecko poniżej 3 lat).

Prawie zwątpiłem, ze ja przepłacam w Breli, bo płace 60E za pokój 2+1.
ale doczytałem że Ty w czerwcu płacisz 55E.
a ja 3 raz z rzedu do Breli, chyba dziwak ze mnie :D
katika123
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 15.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) katika123 » 11.02.2017 23:14

Byłam 3 razy w Breli na Podrace, fajna dzielnica spokojna i sklepik blisko. Ale czas coś zmienić.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 12.02.2017 08:15

lakizak napisał(a):ale doczytałem że Ty w czerwcu płacisz 55E.
a ja 3 raz z rzedu do Breli, chyba dziwak ze mnie :D

Umknął mi ten post. Płacę ciut mniej. Wracać będę 2 lipca i zasugerowałem właścicielowi, żeby został przy cenie czerwcowej na co się zgodził. Lakizak, oczywiście czytałem Twoja relację i jak się nie mylę w Krolo chcieli 45 Ojro.
vtec11
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 20.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) vtec11 » 21.02.2017 16:23

lakizak napisał(a):
Trajgul napisał(a):Dzięki za wcześniejsze informacje. Wcześniej pytałem jeszcze w innym wątku o dzielnice Breli, więc napisze tutaj, że wybieram się na ul. Podrace w ostatni tydzień czerwca. Informacyjnie napiszę, że na Scit, Podrace cenią się w okolichach 50-55 Euro dla 2+2 (jedno dziecko poniżej 3 lat).

Prawie zwątpiłem, ze ja przepłacam w Breli, bo płace 60E za pokój 2+1.
ale doczytałem że Ty w czerwcu płacisz 55E.
a ja 3 raz z rzedu do Breli, chyba dziwak ze mnie :D

Ja od 15 czerwca płacę po 55 E z 60 E wyjściowej kwoty na stronie za pokój 2 osoby(tak naprawde pok 2+1) z niedużym basenem dla wszytskich. Wymagania mieliśmy głównie co do wyglądu wnętrza aby nie wiało PRL i było max 10 min do ścisłego "centrum" czy głowniej promenady, co mocno ograniczało poszukiwania. Frankopolska 81- schody mnie nie przerażąją jestem gotów pocierpieć dla widoków, a chyba będę miał blisko i do centrum Breli I Baśki Vody.
eva73
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 15.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eva73 » 22.02.2017 10:38

vtec11 napisał(a):Ja od 15 czerwca płacę po 55 E z 60 E wyjściowej kwoty na stronie za pokój 2 osoby(tak naprawde pok 2+1) z niedużym basenem dla wszytskich. Wymagania mieliśmy głównie co do wyglądu wnętrza aby nie wiało PRL i było max 10 min do ścisłego "centrum" czy głowniej promenady, co mocno ograniczało poszukiwania. Frankopolska 81- schody mnie nie przerażąją jestem gotów pocierpieć dla widoków, a chyba będę miał blisko i do centrum Breli I Baśki Vody.


Byliśmy tam w zeszłym roku, co prawda w apartamencie 4+2, ale jakbyś miał pytania, to chętnie służę pomocą ( na priv) :) . Tak na szybko, to bardzo polecam. Zjazd do apartamentu trochę hardkorowy, ale to w Breli raczej często spotykane. :papa:
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 22.02.2017 19:02

vtec11 napisał(a):
lakizak napisał(a):
Trajgul napisał(a):Dzięki za wcześniejsze informacje. Wcześniej pytałem jeszcze w innym wątku o dzielnice Breli, więc napisze tutaj, że wybieram się na ul. Podrace w ostatni tydzień czerwca. Informacyjnie napiszę, że na Scit, Podrace cenią się w okolichach 50-55 Euro dla 2+2 (jedno dziecko poniżej 3 lat).

Prawie zwątpiłem, ze ja przepłacam w Breli, bo płace 60E za pokój 2+1.
ale doczytałem że Ty w czerwcu płacisz 55E.
a ja 3 raz z rzedu do Breli, chyba dziwak ze mnie :D

Ja od 15 czerwca płacę po 55 E z 60 E wyjściowej kwoty na stronie za pokój 2 osoby(tak naprawde pok 2+1) z niedużym basenem dla wszytskich. Wymagania mieliśmy głównie co do wyglądu wnętrza aby nie wiało PRL i było max 10 min do ścisłego "centrum" czy głowniej promenady, co mocno ograniczało poszukiwania. Frankopolska 81- schody mnie nie przerażąją jestem gotów pocierpieć dla widoków, a chyba będę miał blisko i do centrum Breli I Baśki Vody.

to fajny apartament , jedynie zejscie na plaze jak dla mnie masakraczne (wejscie spowrotem), duzo schodow. Chodzilismy na ta palaze w strone Breli gdzie prysznic byl na skale , super sprawa.
vtec11
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 20.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) vtec11 » 23.02.2017 10:44

eva73 napisał(a):Byliśmy tam w zeszłym roku, co prawda w apartamencie 4+2, ale jakbyś miał pytania, to chętnie służę pomocą ( na priv) :) . Tak na szybko, to bardzo polecam. Zjazd do apartamentu trochę hardkorowy, ale to w Breli raczej często spotykane. :papa:

kobrat napisał(a):to fajny apartament , jedynie zejscie na plaze jak dla mnie masakraczne (wejscie spowrotem), duzo schodow. Chodzilismy na ta palaze w strone Breli gdzie prysznic byl na skale , super sprawa.


Macie na myśli apartament Ulix?W google chyba dwa wyskakująpod tym adresem.
Pytań chyba nie mam, zostawię sobie trochę miejsca na zaskoczenie jakieś, a jak coś mi przyjdzie od głowy to wyślę priv.
Pozdrawiam:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



Brela czy warto??? - strona 57
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone