Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

brela czy tucepi z dwulatkiem - pensjonat/apartament z wyżyw

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 29.07.2010 10:23

8a8ka napisał(a):
consett0805 napisał(a):Faktycznie brak cen na ich stronie.Jestem ciekaw co Tobie odpiszą.
Jedna mała uwaga apartamentowiec super jest ale jest już tak blisko morza a stoi wśród drzew że prócz górnych dwóch apartamentów raczej brak widoku na morze z balkonów. Do morza i plaży około 50-60metrów praktycznie w 1 minute i jesteś :D . Ja mieszkałem nieco wyżej i podejście dawało w kość zresztą jeśli nawet tam traficie to uprzedzam podjazd tylko na 1 biegu i około 2000 obr/min Nachylenie około 45-50% więc zajebi... ostro ale bez obaw jak na tamtejsze warunki ulica bardzo szeroka.


jeszcze jedno pytanko:
czy orientujesz sie czy w tym apartamencie bedzie glosno od ulicy skoro on tak blisko plazy i centrum ?

Bez obaw za tym apartamentem jest jeszcze jeden i koniec ulicy. Hałasu żadnego idealne miejsce na wypoczynek.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 29.07.2010 10:27

8a8ka napisał(a):
consett0805 napisał(a):Faktycznie brak cen na ich stronie.Jestem ciekaw co Tobie odpiszą.
Jedna mała uwaga apartamentowiec super jest ale jest już tak blisko morza a stoi wśród drzew że prócz górnych dwóch apartamentów raczej brak widoku na morze z balkonów. Do morza i plaży około 50-60metrów praktycznie w 1 minute i jesteś :D . Ja mieszkałem nieco wyżej i podejście dawało w kość zresztą jeśli nawet tam traficie to uprzedzam podjazd tylko na 1 biegu i około 2000 obr/min Nachylenie około 45-50% więc zajebi... ostro ale bez obaw jak na tamtejsze warunki ulica bardzo szeroka.



:-)

odpisali:
i napisali mi tez o tym widoku, ze nie ze wszystkich pokoi jest na morze
koszt od osoby 40 euro - nocleg + sniadanie + obiad
za pokoj bez widoku 38 euro

musze sobie to porownac teraz z jakims innym

pisałeś wcześniej, ze byles w tej restauracji na obiedzie, smacznie bylo ?
bo napisali mi ze maja very good food :-)
pamietasz ile taki obiad Cie wyszedl ?
bo tak: jesli wykupie normalnie sam apartament to zaplace jakies 40 euro za 2 osoby wiec zostaje mi na jedzenie drugie 40 euro - to chyba za 40 euro zeby zjesc na miescie dziennie to wydaje mi sie sporo - wiec moze rzeczywiscie nie ma sensu to wyzywienie :-)))

40 euro to około 280 kun obiad dla 2 to około 100-120 reszta na inne jedzenie tak więc lepiej na mieście jeśli chcesz oszczędzić jeśli poleniuchować to od Ciebie zależy
8a8ka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) 8a8ka » 29.07.2010 11:06

consett0805 napisał(a):
8a8ka napisał(a):
consett0805 napisał(a):Faktycznie brak cen na ich stronie.Jestem ciekaw co Tobie odpiszą.
Jedna mała uwaga apartamentowiec super jest ale jest już tak blisko morza a stoi wśród drzew że prócz górnych dwóch apartamentów raczej brak widoku na morze z balkonów. Do morza i plaży około 50-60metrów praktycznie w 1 minute i jesteś :D . Ja mieszkałem nieco wyżej i podejście dawało w kość zresztą jeśli nawet tam traficie to uprzedzam podjazd tylko na 1 biegu i około 2000 obr/min Nachylenie około 45-50% więc zajebi... ostro ale bez obaw jak na tamtejsze warunki ulica bardzo szeroka.



:-)

odpisali:
i napisali mi tez o tym widoku, ze nie ze wszystkich pokoi jest na morze
koszt od osoby 40 euro - nocleg + sniadanie + obiad
za pokoj bez widoku 38 euro

musze sobie to porownac teraz z jakims innym

pisałeś wcześniej, ze byles w tej restauracji na obiedzie, smacznie bylo ?
bo napisali mi ze maja very good food :-)
pamietasz ile taki obiad Cie wyszedl ?
bo tak: jesli wykupie normalnie sam apartament to zaplace jakies 40 euro za 2 osoby wiec zostaje mi na jedzenie drugie 40 euro - to chyba za 40 euro zeby zjesc na miescie dziennie to wydaje mi sie sporo - wiec moze rzeczywiscie nie ma sensu to wyzywienie :-)))

40 euro to około 280 kun obiad dla 2 to około 100-120 reszta na inne jedzenie tak więc lepiej na mieście jeśli chcesz oszczędzić jeśli poleniuchować to od Ciebie zależy


hmm,
znalazlam jeszcze jedna miejscówke , tez w zatoce Jakirusa, nad samym morzem, sam pokoj w high sezonie 40 euro za dwie osoby, maja tez chyba wyzywienie - zobaczymy co odpisza, wyglada fajnie z www, chociaz mało zdjec
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 29.07.2010 11:15

Zapomniałem dodać że za tym drugim apartamentem gdzie kończy się ulica zaczyna się pierwsza z plaż. Jakie www tego nowego domu ja byłem w jednym się orientować zobaczymy czy to ten?
8a8ka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) 8a8ka » 29.07.2010 11:17

consett0805 napisał(a):Zapomniałem dodać że za tym drugim apartamentem gdzie kończy się ulica zaczyna się pierwsza z plaż. Jakie www tego nowego domu ja byłem w jednym się orientować zobaczymy czy to ten?


wpisz w google brela jakirusa i to jest dom ivo jakira
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 29.07.2010 11:31

A nie prościej podesłać www jakoś nie mogę namierzyć
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 29.07.2010 11:47

Ok mam zmyliło mnie to jakira a ma być jakir mam ich wizytówkę byłem tam. I powiem tobie tak Najlepiej wyglądający i najbardziej idealnie położony dom w Jakirusa. Zgadza się 2 osoby to 40 euro ale już 4 tak jak ja potrzebuje znacznie drożej. Cały budynek idealnie się prezentuje jak zagłębisz się w ich stronę jest dużo zdjęć z pokojami i opisem.
Dodam jeszcze że tuż obok są dwie knajpki.
8a8ka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) 8a8ka » 29.07.2010 11:52

consett0805 napisał(a):Ok mam zmyliło mnie to jakira a ma być jakir mam ich wizytówkę byłem tam. I powiem tobie tak Najlepiej wyglądający i najbardziej idealnie położony dom w Jakirusa. Zgadza się 2 osoby to 40 euro ale już 4 tak jak ja potrzebuje znacznie drożej. Cały budynek idealnie się prezentuje jak zagłębisz się w ich stronę jest dużo zdjęć z pokojami i opisem.
Dodam jeszcze że tuż obok są dwie knajpki.



hmm,
czyzby zapowialaly sie ekscytujace wakacje 2011 ? :-)

no to zobacz, super miejsce a ceny jak wszedzie indziej nie ?
przed sezonem bedzie pewnie taniej jeszcze

hip hip hurra :-)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 29.07.2010 12:22

Niema za co. :D Tak na marginesie też jest brany bardzo pod uwagę na przyszły rok. 8)
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 31.07.2010 15:17

8a8ka napisał(a):
consett0805 napisał(a):Ok mam zmyliło mnie to jakira a ma być jakir mam ich wizytówkę byłem tam. I powiem tobie tak Najlepiej wyglądający i najbardziej idealnie położony dom w Jakirusa. Zgadza się 2 osoby to 40 euro ale już 4 tak jak ja potrzebuje znacznie drożej. Cały budynek idealnie się prezentuje jak zagłębisz się w ich stronę jest dużo zdjęć z pokojami i opisem.
Dodam jeszcze że tuż obok są dwie knajpki.



hmm,
czyzby zapowialaly sie ekscytujace wakacje 2011 ? :-)

no to zobacz, super miejsce a ceny jak wszedzie indziej nie ?
przed sezonem bedzie pewnie taniej jeszcze

hip hip hurra :-)
Przepraszam że się wcinam ale 40 to za pokój dwuosobowy a apartament co prawda dla 4 osób to już 95 to chyba dość drogo :?
8a8ka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) 8a8ka » 31.07.2010 16:13

jasio napisał(a):
8a8ka napisał(a):
consett0805 napisał(a):Ok mam zmyliło mnie to jakira a ma być jakir mam ich wizytówkę byłem tam. I powiem tobie tak Najlepiej wyglądający i najbardziej idealnie położony dom w Jakirusa. Zgadza się 2 osoby to 40 euro ale już 4 tak jak ja potrzebuje znacznie drożej. Cały budynek idealnie się prezentuje jak zagłębisz się w ich stronę jest dużo zdjęć z pokojami i opisem.
Dodam jeszcze że tuż obok są dwie knajpki.



hmm,
czyzby zapowialaly sie ekscytujace wakacje 2011 ? :-)

no to zobacz, super miejsce a ceny jak wszedzie indziej nie ?
przed sezonem bedzie pewnie taniej jeszcze

hip hip hurra :-)
Przepraszam że się wcinam ale 40 to za pokój dwuosobowy a apartament co prawda dla 4 osób to już 95 to chyba dość drogo :?[/quo

Nie wiem dlaczego akurat cena jest taka a nie inna, no ale w sumie wychodzi podobnie:
40 euro na 2 osoby to po 20/os, a 95 euro na cztery osoby to po 23/os
Rzeczywiście zazwyczaj jest tak, że im większy apartament - czyli dla większej ilości osób tym wychodzi taniej - a tu akurat nie,
Nie wiem czy to nie jest kwestia tego, że w pokoju dwuosobowym nie ma aneksu a w apartamencie jest aneks ?

Pomijając wszystko czy nawet te 23 euro na osobę to dużo ?
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 31.07.2010 16:42

Dużo czy nie dużo liczy się jak chcemy spędzić własne wakacje w jakim towarzystwie i ludzi i przyrody, jaki mamy dostęp do plaży itd.
Dom ten tak jak napisałem najlepiej położony i jeden z najbardziej okazałych, przy plaży. Zacieniony słońce nie męczy na tarasach i nie wcina się do pokoi. Chcesz słońca wychodzisz z apartamentu wprost na plażę. Za takie luksusy no sorry już trzeba dać więcej. Ja nie narzekałem byłem szczęśliwy z tego co udało mi się znaleźć co prawda wyżej okropna stromizna ale do tego apartamentu a jednocześnie pierwszej z plaż miałem 3 min w dół nieco więcej spowrotem
slonkowy
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.07.2013
Re: brela czy tucepi z dwulatkiem - pensjonat/apartament z w

Nieprzeczytany postnapisał(a) slonkowy » 04.07.2013 19:23

Consett, przeglądać wszystkie Twoje fora , ale nie mogę znaleźć konkretnych namiarow na gospodarzy apartamentu W Brela. Chce jechać z zona i córka i pisałes , ze jeden z apartamentów na 3 osoby tez jest z widokiem na morze. Mogę Cie prosić o namiar do tych państwa??? Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl bede zobowiązany.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
brela czy tucepi z dwulatkiem - pensjonat/apartament z wyżyw - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone