Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela = Chorwacja po raz 5 (+ trochę Istrii)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pivko
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 25.09.2012 21:50

Potter napisał(a):part 6

Obrazek

cdn ...


moja ukochana od 3 lat zatoczka :)), relacja mniamniuśna aż miło powspominać
jeśli możesz podaj na priv namiary na ten apartamencik
pozdrawiam
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 26.09.2012 00:11

Fajna ta Twoja relacja :D
Ale :( , że musiała się skończyć .

Pozdrawiam Gośka :)
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 26.09.2012 08:45

kataryniarz napisał(a):Świetna relacja, dzięki 8)

Dzięki również :papa: .
Mi$iek napisał(a):świetna relacja, super zdjęcia, tajemnicza historia z majtkami, łezka w oku....

DZIĘKUJĘ Potter! :D


Looozik, dla Was wszystko :lol:. A swoją drogą to ciekawe czemu akurat TA historia utkwiła Ci w pamięci :evil: . Kiedy w tym roku wypożyczaliśmy rower to w wiadomym miejscu pomiędzy zjeżdżalnią a uchwytem powiewał smętny 4 cm-owy kawałek kolorowego sznurka, coś jakby troczka :twisted: . Tak więc nie tylko ja doświadczyłam tej wątpliwej przygody :evil: :evil: :evil: .

fan napisał(a):...i że tylko mojemu 10-latkowi się nic nie chce zwiedzać,chociaż namawiam...i ,że mąż ...to też taki Pan tylko z inna literką.W Rovinji też byliśmy...
Pozdrawiam serdecznie

Mojemu 12-latkowi, a szczególnie mojej 17-latce :x . Już postanowiliśmy, że "nigdy w życiu never" nie zabierzemy jej ze sobą. Zwłaszcza, że ona jest tego samego zdania :twisted: .
A mój pan M. to nawet całkiem fajny jest i czasami bywa normalny (jakby tu kiedyś zajrzał to jestem kryta :wink: ).
pitpawel napisał(a):Także wspominam z Tobą Brelę Potter:) Już 10 dni jak nie widzę też wspaniałej miejscowości:(

Oj, to musi jeszcze bardziej boleć ... :( .
Pivko napisał(a):
Potter napisał(a):part 6

Obrazek

cdn ...


moja ukochana od 3 lat zatoczka :)),

My też nie potrzebowaliśmy innego miejsca. Tu można było znaleźć i cień i słońce, i popływać i poskakać, i miejsce zawsze było, i do kwaterki 3 minutki, i lody i piwko na miejscu, i rowerek wodny też :lol: .
Podaj maila bo w profilu nie widzę.
malina1959 napisał(a):Fajna ta Twoja relacja :D
Ale :( , że musiała się skończyć .Pozdrawiam Gośka :)

No niestety. Wszystko co dobre ...
Ale wczoraj w radio usłyszałam coś pozytywnego: To nic, że idzie jesień i zima. Każdy kolejny dzień przybliża nas do maja, kiedy zacznie się mocniejsze bicie naszych 'chorwackich' serduch :lol: . Tak więc szukajmy plusów wśród minusów :oczko_usmiech:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 26.09.2012 09:28

Potter napisał(a):Mojemu 12-latkowi, a szczególnie mojej 17-latce :x . Już postanowiliśmy, że "nigdy w życiu never" nie zabierzemy jej ze sobą. Zwłaszcza, że ona jest tego samego zdania :twisted: .


Nasza 19 nie jeździ z nami już od dwóch lat. Jak żyć Panie Pr... jak na miejscu nie ma netu ... jak żyć .... :mrgreen:
No ale to, że nie jeździ z nami oznacza dla mnie wydatki na "jej" wyjazdy....
:boss:
Mała Czarna
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mała Czarna » 31.07.2013 10:19

_Rafi_ napisał(a):Jestem i ja. Czytam teraz relacje ,bo już szukam miejsca na 2013r :D .

Ja miejsce mam i ruszam 17.08.2013 ale z chęcią przeczytam relację. Pióro pierwsza klasa :-)
Mała Czarna
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mała Czarna » 31.07.2013 10:33

Loza_drinker napisał(a):
eystrasalt napisał(a):Mam tak samo i podejrzewam, że dzieje się tak w przypadku większości osób, które tu zaglądają ;-) Uwielbiam podróżować nawet (a może zwłaszcza) wtedy, kiedy nie mam urlopu. Planuję, rozpatrując różne opcje i trasy, mimo że to zawsze życie pisze ostateczny scenariusz. Dzięki temu czas między wyjazdami wydaje się krótszy i nie mam problemu z motywacją w pracy... 8)


Też tak mam. Żona ma mnie za dziwaka kiedy planuję wyjazd, który odbędzie się (albo i nie) za rok. :lol:

Ciebie ma żona za dziwaka a mnie mąż :-( .
Jak nastaje listopad ja już planuję! W tym roku zostawiłam to jemu bo ja przecież zawsze zaplanuję a oni to prawie wpływu nie maja (tz. rodzinka) szczegół że zasypuję ich setkami pytań.
W tym roku oddalam laptopa i :
- Kochanie zaplanuj wakacje , ja dostosuje się całkowicie. Oddajemy się w twoje ręce!
I co skończyło się na tym :
- a cholera jasna , wszystko drogie albo nie dostępne, planuj sobie sama!
I ja posłuszna żona zaplanowałam : 5 razy Chorwacja, drugi raz Brela (ale wytłumaczyła że wtedy dzieci małe i że nie pamiętają a tam tak cudnie) :-) więc stanęło 17.08.2013 BRELA
marcinigosia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinigosia » 07.08.2013 10:06

witam,moglibyśmy prosić o namiar na kwatere?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bardzo bardzo dziękujemy!!

PS.świetna relacja!
wiekusz
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiekusz » 20.08.2013 23:44

Witam,
Poproszę na maila dane kontaktowe na kwatery adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję i pozdrawiam
renik74
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) renik74 » 30.08.2013 23:07

Proszę o namiary na Waszą kwaterę w Breli na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.09.2013 12:51

Ja też poproszę o namiary na apartament adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 11.09.2013 13:08

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Andzia, weź mi wytłumacz kiedy Ty to pisałaś, że ja tego nie widziałam 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O


Jedyny plus byłby taki, że mam teraz całą relację na raz,
byłby, gdyby mi internet działał normalnie :evil: ,
na razie mi się tylko Twoja proza otwiera :mrgreen: ,
a na zdjęcia muszę czekać dłuuuuugo :cry: .
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.09.2013 14:09

Czy wspomniana urocza zatoczka
Obrazek
jest może mniej więcej w TYM miejscu ?
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 11.09.2013 14:21

mysza73 napisał(a)::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Andzia, weź mi wytłumacz kiedy Ty to pisałaś, że ja tego nie widziałam 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O


Jedyny plus byłby taki, że mam teraz całą relację na raz,
byłby, gdyby mi internet działał normalnie :evil: ,
na razie mi się tylko Twoja proza otwiera :mrgreen: ,
a na zdjęcia muszę czekać dłuuuuugo :cry: .

To JA się pytam jak :roll: :wink: ?
PS. Wszystkich pytających o namiar na kwaterę bardzo przezpraszam, ale nie dostawałam powiadomień, że "coś się dzieje" w temacie :oops: .
Pewnie to musztarda po obiedzie ale apartamenty nazywają się Astra&Pinija w Breli.
Nie podaję strony, ale wystarczy to powyżej wygooglać.
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 11.09.2013 14:34

sdolas napisał(a):Czy wspomniana urocza zatoczka
jest może mniej więcej w TYM miejscu ?

Dokładnie w tym :papa: .
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.09.2013 14:46

To mimo że miejsce urokliwe to do centrum Breli kawałek jest ( ok. 5 km )
Podobnie do znanej skałki na plaży.
Dzięki za namiary.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brela = Chorwacja po raz 5 (+ trochę Istrii) - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone