Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela Apartamenty Ledic,był ktoś?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 30.05.2010 05:21

Ponawiam zapytanie w sprawie w/w apartamentów,wyjazd już za kilka dni i dobrze byłoby coś wiedzieć na temat pobytu-był ktoś?.
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 19.01.2012 22:02

Z napisał(a):Ponawiam zapytanie w sprawie w/w apartamentów,wyjazd już za kilka dni i dobrze byłoby coś wiedzieć na temat pobytu-był ktoś?.


... i jakie wrazenie z tych apartamentow, mam je na oku w tym roku ??
luki78
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 15.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki78 » 19.01.2012 22:13

Ja również mieszkałem na Frankopanskiej 36 w villa Dominik warunki bdb ale właścicielka nie bardzo.Nie przeszkadzał nam ruch bo mieliśmy apartament od strony Jadranu a schodki były super.Polecam.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 20.01.2012 04:18

Mikolaj powiem szczerze ogólnie nie polecam,nie chodzi tu nawet o to że pod tarasem masz drogę do Baski,taras ok.50m2 lecz od godz 10 rano skwar nie do opisania(jak dziecko mi usnęło na tarasie to mu się okulary na twarzy stopiły),co prawda mieliśmy pokoje nad samymi garażami które też były do dyspozycji lecz obecności karaluchów w kuchni niczym nie można złagodzić,byliśmy tam w 2010 lecz w 2011 Torac załatwił nam lepsze kwatery w Breli za tą samą cenę.
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 20.01.2012 10:25

Z napisał(a):Mikolaj powiem szczerze ogólnie nie polecam,nie chodzi tu nawet o to że pod tarasem masz drogę do Baski,taras ok.50m2 lecz od godz 10 rano skwar nie do opisania(jak dziecko mi usnęło na tarasie to mu się okulary na twarzy stopiły),co prawda mieliśmy pokoje nad samymi garażami które też były do dyspozycji lecz obecności karaluchów w kuchni niczym nie można złagodzić,byliśmy tam w 2010 lecz w 2011 Torac załatwił nam lepsze kwatery w Breli za tą samą cenę.


...a masz moze jakies namiary na fajne lokum, nic nie moge znalesc fajnego, szukam czegos w klimacie Promajny...

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 20.01.2012 16:55

Skontaktuj się z gościem o pseudo Torac, gość jest obcykany w Breli.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 20.01.2012 19:42

Z napisał(a):Skontaktuj się z gościem o pseudo Torac, gość jest obcykany w Breli.


:wink:


Adminie :!: proszę mi nadać tytuł "nadzwyczajny moderator d/s Breli" :) :wink:
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 20.01.2012 20:30

Torac napisał(a):
Z napisał(a):Skontaktuj się z gościem o pseudo Torac, gość jest obcykany w Breli.


:wink:


Adminie :!: proszę mi nadać tytuł "nadzwyczajny moderator d/s Breli" :) :wink:


:) ... troszkę napaliłem się na Brele, ostatnio bylem niedaleko w Promajnie - tez fajnie :) jednak jak nic ciekawego nie znajdę to odpuszczę, ale jaka alternatywa... ???
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.01.2012 07:42

Torac krzyknij człowiekowi gdzie może zakotwiczyć,trzymam się słowa i nie daję namiarów.Do Mikolaj-Torac tak jak pisałem w zeszłym roku załatwił nam fajną kwaterkę przy Punta Rata w niezłej cenie jak na tą miejscowość.Z kwater Ledic na dół do plaży masz ok.170 schodków,po dwóch dniach miałem dość .
Loza_drinker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loza_drinker » 21.01.2012 08:11

Do polecenia są dzielnice Scit albo Podrace. Całkiem niedaleko od centrum Breli a o wiele spokojniej. Osobiście polecam apartamenty Picolo, Ścit 35. Byłem tam dwa lata z rzędu i zawsze wracałem zadowolony.
halina1982
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) halina1982 » 21.01.2012 21:02

to ja też się podłączę pod prośbę, może i mi Torac coś doradzi (2 os dorosłe i 2 dzieci w okresie 2-13 lipca na 9 nocy oczywiście brel i okolice) mogę prosić o coś fajnego i niedrogiego (do 55 euro za dobę)? mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 22.01.2012 16:59

halina1982 napisał(a):to ja też się podłączę pod prośbę, może i mi Torac coś doradzi (2 os dorosłe i 2 dzieci w okresie 2-13 lipca na 9 nocy oczywiście brel i okolice) mogę prosić o coś fajnego i niedrogiego (do 55 euro za dobę)? mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



...chyba odpuszczam Brele w tym roku - nic nie znalazłem dla 7 osób - wszędzie zajęte :( tylko na jaka miejscowość się rzucić ???
Jak chcesz to mam namiary na Promajne, jeśli Cie interesuje - mnie się podobało :)
przecioska
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.06.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) przecioska » 21.06.2013 18:16

Hej,
poproszę o informacje dotyczące pobytu w Villi Dominik. Jak było? Czy się podobało? Jak dojście do morza itd?
Dziękuję za wszystkie informacje ;-)
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brela Apartamenty Ledic,był ktoś? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone