Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Braveheart, Cruachan, Murrayfield - listopadowa Szkocja

Wielka Brytania (Anglia, Szkocja i Walia) jest w pełni otoczona wodą. W Wielkiej Brytanii akcenty zmieniają się zauważalnie co 40 km (25 mil). Szczególnie trudno jest wymówić jedno walijskie miasto. Llanfairpwllwlllandysiliogogogoch jest jedną z najdłuższych nazw miast na świecie. Stonehenge jest starsze niż piramidy - powstało około 3000 roku p.n.e.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.12.2013 19:57

Fajnie było. Szkoda, że się skończyło.
Tony, świątecznie wesel się i raduj, kolejne wypady koniecznie planuj.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 19.12.2013 21:39

Kenik napisał(a):Fajnie było. Szkoda, że się skończyło.
Tony, świątecznie wesel się i raduj, kolejne wypady koniecznie planuj.


No tak, Koleżanka Kenik też dośc często odwiedzała :oops:

i PiotrF :oops:

Wszystkim dziękuję, dziękuję, dziękuję - życzenia ślę

Ps. Aha, a przed wyjazdem kilku wskazówek udzielił mi Fata

Dzięki Man!!
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 20.12.2013 06:28

tony montana napisał(a):
Iwona75 napisał(a):
tony montana napisał(a):
Wiem, że komentarze wpisywało o wiele więcej osób i jest to dość stała grupa miłych mi osób, chciałbym oczywiście, abyście byli jeszcze bardziej aktywni, ale wymagać tego nie mogę :)


tony


No dobra Tony, przyznaję że jestem poniżej średniej :roll: , ale mam w związku z tym dla Ciebie gratisa. Będziesz pierwszą osobą z grona Cromaniaków, o której wspomnę na mini blogu pisanym w połączeniu z moją zawodową stroną int.
Podoba Ci się ? :wink:



Iwonko przepraszam Cie!! Ty tez jestes oczywiscie "powyzej sredniej" !! :)
Nie gniewaj sie wybacz

Dziekuje, wprowadzisz mnie w szczegoly jesli chodzi o te stronke? ;)


Ależ Tony, nie przepraszaj, nie chciałam Cię zawstydzać :lol: :oops: :lol: :oops: :lol:

Założenie strony wiązało się z pracą ( jakoś trzeba się w sieci rozreklamować :wink: ), równocześnie powstał pomysł pisania podróżniczego mini bloga, gdzie można pooglądać miejsca w których bywam prywatnie ( choć niektóre "zaliczyłam" również zawodowo :lol: ). W tym miejscu nie chcę sobie robić reklamy, bo nie wiem jak zostałoby to przyjęte, więc namiary chętnie podeślę na priv.

Pozdrawiam serdecznie - Iwona
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 20.12.2013 09:18

tony montana napisał(a):[b]Serdeczne dzięki za odwiedzanie, SZCZEGÓLNIE ZA KOMENTARZE, dzięki nim wiem, że nie piszę w eter :)

Oglądałem i czytałem w miarę systematycznie, z komentarzem gorzej ... jakoś czasu mniej coś u mnie ostatnio bywa.
Ale podróż się podobała, może tym bardziej ... iż po zupełnie nie znanych mi terenach. 8)

tony montana napisał(a):Wszystkiego Najlepszego z okazji nadchodzących Świąt dla WSZYSTKICH

Również dla Ciebie i Twoich Bliskich.

pozdrawiam

... a o @ i odpowiedzi pamiętam :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 20.12.2013 10:01

Iwona75 napisał(a): W tym miejscu nie chcę sobie robić reklamy, bo nie wiem jak zostałoby to przyjęte, więc namiary chętnie podeślę na priv.

Pozdrawiam serdecznie - Iwona


Ja też poproszę 8) :papa: .
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.12.2013 10:20

Iwona75 napisał(a):Założenie strony wiązało się z pracą ( jakoś trzeba się w sieci rozreklamować :wink: ), równocześnie powstał pomysł pisania podróżniczego mini bloga, gdzie można pooglądać miejsca w których bywam prywatnie ( choć niektóre "zaliczyłam" również zawodowo :lol: ). W tym miejscu nie chcę sobie robić reklamy, bo nie wiem jak zostałoby to przyjęte, więc namiary chętnie podeślę na priv.
Pozdrawiam serdecznie - Iwona


Bardzo chętnie, czekam zatem :) :papa:

mariusz-w napisał(a):Oglądałem i czytałem w miarę systematycznie, z komentarzem gorzej ... jakoś czasu mniej coś u mnie ostatnio bywa.
Ale podróż się podobała, może tym bardziej ... iż po zupełnie nie znanych mi terenach. 8)


Bardzo dziękuje Mariuszu, Twoja znajomość odwiedzanego terenu (Dolomity czy Wenecja) oraz pasja z jaką to opisujesz i pokazujesz są dla mnie wzorem. Gdy Ty jesteś w jakimś miejscu badasz i opisujesz najczęściej bardzo dokładnie jego historię, uwarunkowania etc, ja to robię najczęściej powierzchownie, tylko czasem jak coś mnie mega interesuje - to wtedy robię to dopiero tak bardzo dokładnie jak Ty w przeważającej części..

tony montana napisał(a): Wszystkiego Najlepszego z okazji nadchodzących Świąt dla WSZYSTKICH

mariusz-w napisał(a):Również dla Ciebie i Twoich Bliskich.


Dziękuje bardzo!

mariusz-w napisał(a):... a o @ i odpowiedzi pamiętam :wink:


Spoko Mariusz, wygląda na to, że tym razem Dolomity (nawet ich zachodnia część nie będą po drodze) - raczej Szwajcaria tudzież Aosta ;)

:papa:
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 25.12.2013 18:39

Cześć Brother! :)
Ja dopiero teraz mam czas poczytać co nieco relacji.
A tu naprodukowaliśta tyle że hej!

Mam nadzieję, że w końcu usiadłeś nieco na d..e i dasz trochę czasu na wytchnienie i spokojne przetrawienie Twych relacji bo już nie nadążam za Tobą w tych podróżach.

Widzę że:
Po niedługiej chwili dojeżdżamy do Tyndrum

:mrgreen: :) :D :lol:

Widzę że i knajpka przy stacji Fogo o której Ci pisałem tez tam dalej jest... :) :D
Dobre jadło tam dają. No i "nasza obsługa" ze słowiańskich krajów. :) :wink:

Bardzo sie cieszę, że wycisnęliście ze Szkocji tyle ile się dało i przede wszystkim, że duch W.W. był dla was- miłośników wolności i włóczęgi - łaskawy i pogodę Wam załatwił całkiem całkiem.

Piękna sprawa ten zimowy szal na szczytach tam...
ŁAŁ! Ci się poszczęściło z tą "bielizną". :) :lol: :wink:

Gratuluję i miło mi, że coś tam mogłem podpowiedzieć no i że są tego efekty jak widać.
Szkocja jest jak wirus- raz zobaczysz tę prawdziwą, odległą i pustą Szkocję i nie ma takiej rzeczy, która wyrzuci te obrazy z głowy.

Dlatego nie dziwi mnie że:
Bardzo chciałbym się tam teraz znów znaleźć

:) :wink:

Mam tak samo- tylko że niestety od dawna. :twisted:

Pozdrawiam i mam nadzieję, że w święta odpoczniecie od wojaży.
A i zaplanujecie nowe!
:)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 25.12.2013 22:28

Fatamorgana napisał(a):Cześć Brother! :)
Ja dopiero teraz mam czas poczytać co nieco relacji.
A tu naprodukowaliśta tyle że hej!

Mam nadzieję, że w końcu usiadłeś nieco na d..e i dasz trochę czasu na wytchnienie i spokojne przetrawienie Twych relacji bo już nie nadążam za Tobą w tych podróżach.


No... Święta spędzam w domu :)
Trochę rzeczywiście stron tej relacji jest z tego krótkiego wojażu, ale to już koniec :)
Fatamorgana napisał(a):Widzę że:
... Tyndrum...

Widzę że i knajpka przy stacji Fogo o której Ci pisałem tez tam dalej jest... :) :D
Dobre jadło tam dają. No i "nasza obsługa" ze słowiańskich krajów. :) :wink:


W Tyndrum po raz pierwszy poczułem, że jestem w szkockich górach, fajne powietrze tam było rześkie :)

Fatamorgana napisał(a):Bardzo sie cieszę, że wycisnęliście ze Szkocji tyle ile się dało i przede wszystkim, że duch W.W. był dla was- miłośników wolności i włóczęgi - łaskawy i pogodę Wam załatwił całkiem całkiem.

Piękna sprawa ten zimowy szal na szczytach tam...
ŁAŁ! Ci się poszczęściło z tą "bielizną". :) :lol: :wink:


Program był bardzo napięty, a i udało się do niego coś dołozyć: Rosslyn i Forth Bridge

Fatamorgana napisał(a):Gratuluję i miło mi, że coś tam mogłem podpowiedzieć no i że są tego efekty jak widać.
Szkocja jest jak wirus- raz zobaczysz tę prawdziwą, odległą i pustą Szkocję i nie ma takiej rzeczy, która wyrzuci te obrazy z głowy.


Dzięki jeszcze raz za wskazówki i podpowiedzi, niedługo być może będę prosił o "dokładkę" we sprawie dwóch, trzech krajów zachodniej Europy ;)
A w sumie jedno z pytań mogę zadać publicznie: ktoś był w Dolinie Aosty? :)

:papa: :papa: :papa:
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 26.12.2013 19:42

A co - chcesz się wybrać do miejsca gdzie papież spoglądał na Mont Blanc?
Czy pierwszy włoski Park Narodowy Gran Paradiso ciągnie? :)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 31.12.2013 17:13

Fatamorgana napisał(a):A co - chcesz się wybrać do miejsca gdzie papież spoglądał na Mont Blanc?
Czy pierwszy włoski Park Narodowy Gran Paradiso ciągnie? :)


Generalnie plan jest już z grubsza ustalony, natomiast to, o co pytam (ale nikt chyba z Cropelkowiczów tam nie był bo się nie odezwał) MOGŁOBY być małym kwiatkiem do kozucha... :)

Napiszę też tu to samo, co w innym wątku, chciałbym złożyć życzenia 8)

Ostatnio mniej mnie na forum z powodu kłopotów zdrowotnych i gorączki załatwiania spraw z tym związanych, niestety parę rzeczy się "posypało", niemniej chciałbym [b]Złożyć Wszystkim Forumowiczom, a przede wszystkim odwiedzającym me skromne relacje Życzenia z Okazji Nadchodzącego Nowego Roku 2014. Realizacji planów wyjazdowych, spełnienia marzeń, dużo zdrowia i radości z każdego dnia ! :)

:boss: :papa:
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 31.12.2013 17:17

Generalnie plan jest już z grubsza ustalony, natomiast to, o co pytam (ale nikt chyba z Cropelkowiczów tam nie był bo się nie odezwał) MOGŁOBY być małym kwiatkiem do kozucha.

No właśnie się odezwał przecież... zadał nawet pytania... :) :mrgreen:

Problem w tym, że Dolina Aosty jest długa i ma wiele "w pobliżu".

Dawaj na PW.


Dzięki za życzenia- ODWZAJEMNIAM! :)
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 02.01.2014 13:36

tony montana napisał(a):Ostatnio mniej mnie na forum z powodu kłopotów zdrowotnych i gorączki załatwiania spraw z tym związanych, niestety parę rzeczy się "posypało"

To życzę poukładania do kupy i zdrowia. :hut:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 02.01.2014 22:36

Generalnie plan jest już z grubsza ustalony, natomiast to, o co pytam (ale nikt chyba z Cropelkowiczów tam nie był bo się nie odezwał) MOGŁOBY być małym kwiatkiem do kozucha.

Fatamorgana napisał(a):No właśnie się odezwał przecież... zadał nawet pytania... :) :mrgreen:

Problem w tym, że Dolina Aosty jest długa i ma wiele "w pobliżu".

Dawaj na PW.


Dzięki za życzenia- ODWZAJEMNIAM! :)


Dzięki za wyczerpującą i bardzo pomocną odpowiedź, muszę ją kilka razy dokładnie przeanalizować jeszcze, odpiszę w weekend thx jeszcze raz

kaszubskiexpress napisał(a):To życzę poukładania do kupy i zdrowia. :hut:


Leon, Leon dzięki :)
Po feriach to na pewno musimy sie zobaczyć! :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14785
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.01.2016 23:11

Ależ miałam nadrabiania! :D Ale to była czysta przyjemność.

Tony, dzięki za relację z mega ciekawego kierunku. Klimat w Szkocji jest niesamowity i oddałeś go na zdjęciach; tak mi się wydaje, bo nigdy tam nie byłam ;) :D

Edynburg wygląda ciekawie, ale Lochy, zamki i kościółki to jest to, po co tam się jedzie! Tak myślę, bo nie byłam ;) :mrgreen:

Życzę Ci w tym roku równie ciekawych, a może i ciekawszych podróży niż te zeszłoroczne :D :D :D

Pozdrav :papa: :oczko_usmiech:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 28.01.2016 20:43

maslinka napisał(a):Ależ miałam nadrabiania! :D Ale to była czysta przyjemność.

Tony, dzięki za relację z mega ciekawego kierunku. Klimat w Szkocji jest niesamowity i oddałeś go na zdjęciach; tak mi się wydaje, bo nigdy tam nie byłam ;) :D

Edynburg wygląda ciekawie, ale Lochy, zamki i kościółki to jest to, po co tam się jedzie! Tak myślę, bo nie byłam ;) :mrgreen:

Życzę Ci w tym roku równie ciekawych, a może i ciekawszych podróży niż te zeszłoroczne :D :D :D

Pozdrav :papa: :oczko_usmiech:


Ależ odkopała ;)
Czyżby planujecie wizytę w kraju dud, haggisa i Seana Connery'ego? :)

Fantastyczny kraj, ostatnio oglądałem sobie na dużym ekranie projektorowym odcinek "World from above" z wyspy Skye i nie tylko .... bomba zobacz sobie te widoki...

:smo: :coool:
Poprzednia strona

Powrót do Wielka Brytania - United Kingdom


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Braveheart, Cruachan, Murrayfield - listopadowa Szkocja - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone