Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bratus - kwatery - ktoś poleci

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008
Re: Noclegi Bratuś

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 06.06.2014 11:51

Też wybieram się do Bratusia od 21 czerwca. Przeglądałam strony z kwaterami, część z nich ma już terminy zarezerwowane i ciekawa jestem ,czy jadąc w ciemno w tym terminie mam szanse na znalezienie czegoś.
miro.t
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 25.03.2008
Re: Noclegi Bratuś

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro.t » 06.06.2014 12:32

Ja w sumie byłem 4 lata z rzędu w apartmanach Tri palmy, leżących w połowie drogi między Bratusiem a Promajną. Nie powiem bardzo urocze miejsce z pięknym widokiem na morze i góry, jednak do plaży jest ok 400m, do morza 30M :) Jak chodziliśmy na spacery do Bratusia to można było znaleźć wolne kwatery. Teraz mam dwumiesięcznego synka i wolałbym mieć coś bliżej plaży, a niestety podczas przeprowadzki, wszystkie wizytówki, gdzieś mi wcięło i trzeba zacząć zbierać od nowa.
doronia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2013
Re: Noclegi Bratuś

Nieprzeczytany postnapisał(a) doronia » 15.02.2015 20:48

miro.t czy mógłbyś coś napisać o samych apartamentach ?byłeś w tych na parterze ?
miro.t
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 25.03.2008
Re: Noclegi Bratuś

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro.t » 20.02.2015 21:21

Mieszkałem i na parterze i na piętrze. Generalnie dom jest podzielony tak, że parter to od rodziców, a piętra od dzieci.
Parter jak tam jeździłem był wystrojem najstarszy, ale i najtańszy. Raz mieszkałem w apartmanie dwupokojowym na samym końcu korytarza, a raz w środkowym jednopokojowym.
Ten dwupokojowy to nawet był OK, osobna sypialnia z ubikacją, druga z łazienką i balkonem, osobny aneks kuchenny i balkon z pięknym widokiem. Ten środkowy to już niestety jest ciasny ( byliśmy z kilkuletnim dzieckiem) dla dwóch osób może i OK. Aneks kuchenny jest na balkonie. Wieczorami przy robieniu i wcinaniu kolacji mieliśmy odwiedziny różnorakich stworzonek (chyba koniki polne, jaszczurki, kotki).
Piętro to całkiem inny standard. Należy do młodszego syna. Mieliśmy bardziej przestronny apartman z małym balkonikiem i aneksem kuchennym.
Za domem maja swój ogród oliwny a powyżej sa fajne skałki można z nich robić ciekawe zdjęcia Promajny. Ze względu na dziecko większość czasu spędzaliśmy właśnie tam. Do plaż jest raczej po równo, najbliżej jest do pólek skalnych na których można się opalać i popływać.
Nie wiem czy ci to wystarczy.
doronia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2013
Re: Noclegi Bratuś

Nieprzeczytany postnapisał(a) doronia » 13.03.2015 20:13

Dziękuję za odpowiedź :)
My będziemy w tym środkowym pokoju 3 osobowym tzn 2 osoby dorosłe i dziecko, mam nadzieję, że się jakoś pomieścimy :) Na pewnym forum wyczytałam, że jest poblem z parkowaniem czy to prawda ? Jak daleko jest do plaży w Promajnie i do najbliższego sklepu ?
pozdrawiam :)
makarena2101
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.06.2014
apartament Kuca Delić - Bratuš 11

Nieprzeczytany postnapisał(a) makarena2101 » 15.04.2015 12:30

Witam

Poszukuję jakichkolwiek informacji na temat w/w apartamentu.
Jeżeli ktoś z szanownych Cromaniaków ma jakąkolwiek wiedzę na ten temat to ślicznie proszę o informację.

Dziękuję i pozdrawiam.
malgo83
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.04.2015
Bratus

Nieprzeczytany postnapisał(a) malgo83 » 28.04.2015 08:26

Witam,
Poszukuję kwatery dla 3 osób najchętniej w miejscowości Bratus. Niestety polecana na forum willa nie ma już wolnych pokoi, a ogólnie kiepsko w sieci mało kwater, bo to malutka miejscowość. W zeszłym roku byliśmy w Krvavicy, więc takie klimaty małych miejscowości są dla nas najlepsze :)
Pozdrawiam Cromaniaków
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 09.01.2016 18:32

Właśnie dostałem ofertę z apartamentów zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link w miejscowości Bratuś. Nad samą plażą, warunki ze zdjęć bardzo fajne.

Był ktoś może u nich lub w sąsiedztwie i może wyrazić swoją opinię ?

Jak w tej lokalizacji wygląda temat konob i sklepów na codzienne zakupy ?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 17.06.2016 16:38

Czyżby nikt nie był w Bratuś :roll:
Do wyjazdu coraz bliżej więc dopinam plan wakacyjny.

Jeszcze jedno, jak wygląda temat zacienionego miejsca pod drzewami, trzeba o nie walczyć ?
O której godzinie trzeba zajmować już miejsca ?
djzaq
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) djzaq » 10.07.2016 20:15

Ja też się wybieram 30.07 do Bratuś tylko mam wybrany juz apartament ale dziwna akcja wyszła bo znalazłem apartament na casamundo.pl wpadł mi w oko i znalazłem później swoim sposobem prywatną stronę właściciela cena w sumie podobna i dogadałem się z nim przez whatsappa :) wszystko mi wyjaśnił co i jak i piszę mu że zrobię rezerwację przez casamundo a on mi napisał że nie zna tego biura i ze z nim nie współpracuję i że to są fejkowe oferty podał mi dwa linki do biur z którymi on oficjalnie współpracuje. Dziwna akcja ktoś już tu pisał że casamundo i tak robi rezerwację przez pośredników :)
seta1979
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) seta1979 » 19.09.2018 10:04

Witam!

Poleci mi ktoś fajną kwaterę w Bratuś dla 2 rodzin (2+2).
Zależy mi teraz na tej miejscowości bo ostatnio bywałem w Breli (niedaleko restauracji PLIMA gdzie notabene dają pyszne jedzenie) i już mi się troszkę znudziła... a słyszałem że właśnie w Bratusie w restauracji KONOBA też można zadowolić podniebienie.
Kwatery mogą być dwie osobne, ale najlepiej aby była jedna wspólna... 8 osobowa.
Termin to 1-13.07.2019 r.
Jeśli chodzi o warunki to: klimatyzacja w pokojach (najlepiej 3 sypialnie) i duży taras.

Z góry dziękuję za odpowiedź. :papa:
szmirek1981_81
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 26.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szmirek1981_81 » 28.09.2018 13:20

apartament vito polecam
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 02.10.2018 20:39

sdolas napisał(a):Właśnie dostałem ofertę z apartamentów zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link w miejscowości Bratuś. Nad samą plażą, warunki ze zdjęć bardzo fajne.
Był ktoś może u nich lub w sąsiedztwie i może wyrazić swoją opinię ?
Jak w tej lokalizacji wygląda temat konob i sklepów na codzienne zakupy ?

I jak, byliście tam? Możesz coś napisać?
Rozważamy to miejsce.Lubimy takie małe miejscowości (tylko takie)
pozdro
Ostatnio edytowano 03.10.2018 05:48 przez janniko, łącznie edytowano 2 razy
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 02.10.2018 20:40

szmirek1981_81 napisał(a):apartament vito polecam

Nie mogę znaleźć tego Vito, nawet na Google Earth nie ma :(
można prosić o dokładny namiar lub link?
pozdro
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 03.10.2018 07:07

he he he.
Właśnie odpisali do mnie z hot. Marin zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
Że bardzo nas zapraszają, mają miejsca i generalnie lux!
Cena za dwuosobowy pokój z wszystkimi super-dogodnościami.. he he . (czyli zwykły standard)
wynosi 100 euro za noc!!!
Grzecznie podziękowałem i nikomu nie polecę tego uroczego miejsca, bo za te same pieniądze w wielu innych miejscach spędzę 2 dni.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Bratus - kwatery - ktoś poleci - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone