Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bratus - kwatery - ktoś poleci

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 08.12.2009 22:20

Oto widok z naszego tarasu
Obrazek
To jest widok Bratus z apartamentu
Obrazek
To jest plaża w Bratusiu w przybliżeniu (foto też z tarasu;))
Obrazek
A to jest widok w dól – kawalek w lewo jest zejście na ta mala plażę, niestety go nie widać, ale ono jest dosłownie 2 m dalej
Obrazek
Burza nad Baska Voda
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A to jest widok na morze na drugi dzień po burzy
Obrazek
I ostatnie zdjęcie zrobione z naszego tarasu, które dodam. Godzina 6.50 pilismy wlasnie kawe jeszcze zaspani i w pewnym momencie zastanawialiśmy się czy spimy czy to fakt. Naszym oczom ukazalo się stado delfinow. Niestety nie udalo nam się zrobic im zdjęcia ;( a to co widac to wlasnie plamy na wodzie po ich schowaniu się ;p
Obrazek
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 08.12.2009 22:22

Sama chciałaś ;)

A jak jest z tą klimą w pokojach? Bo w ofercie niby jest, a w komentarzach osób przebywającym informacja, że klimy brak :) My co prawda jedziemy we wrześniu, więc pewnie klimatyzacja nie będzie konieczna...no ale a nóż trafimy na wyjątkowo upalny wrzesień i co wtedy ;)

Co do neta to jadę na wakacje i nie zamierzam korzystać :D Ale skoro działa tak kiepsko to po co w ogóle o niej wspominają :D

Ps. Kiedy będą foteczki? ;) Nieukrywam, że czekam na nie z niecierpliwością ;)
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 08.12.2009 22:25

Wyprzedziłaś mnie z tymi zdjęciami :)
No nie powiem...widoki pierwsza klasa :super: Poranna kawka na tarasie...bajka. Rozmarzyłam się...
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 08.12.2009 22:27

czesc fotke juz jest, reszta za chwile :)

z klima jest tak, ze jest w niektorych pokojach. jesli jest opisana, ze w danym pokoju jest to znaczy, ze jest i dziala (tak bylo jak my bylismy)

przy naszym, nie bylo opisu i klimy nie bylo, ale wiem od Polakow mieszkajacych na gorze, ze dzialala swietnie :)

a net... to chyba taki wabik :)
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 08.12.2009 22:36

A teraz czas na zdjęcia z plaży
To plaza w Bratusiu, widok z knajpy :P
Obrazek

Jak już mówiłam, na tej plazy byliśmy raz :D bo bardziej nam odpowiadala ta w Krvavicy – zdjęcia poniżej
To jest widok z plazy w strone Makarskiej

Obrazek

To jest w strone Bratusia
Obrazek

A to jest widok na port z plazy
Obrazek

A tu już widok na wode ;)
Obrazek

I na rowerek, który wtedy można było wypożyczyć, niestety ceny nie pamiętam, ale drogo nie było
Obrazek
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 08.12.2009 22:38

Ze zdjęć wnioskuję, że nasze Studio jest dokładnie nad waszym apartamentem...

Teraz tylko czekać na wymarzony, długo wyczekiwany urlop w Chorwacji...dodam tylko, że pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni ;)
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 08.12.2009 22:45

A to już port z roznych ujec
Obrazek
Obrazek

A to zdjecie jest z knajpki zrobione- w oddali plaza
Obrazek

A serwuja tam takie jedzonko (w bardzo rozsądnej cenie)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety kazde jest już zaczęte ;p zawsze byliśmy glodni :D
Ostatnio edytowano 08.12.2009 23:03 przez twister07, łącznie edytowano 1 raz
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 08.12.2009 22:53

pocztówka28 napisał(a):Ze zdjęć wnioskuję, że nasze Studio jest dokładnie nad waszym apartamentem...

Teraz tylko czekać na wymarzony, długo wyczekiwany urlop w Chorwacji...dodam tylko, że pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni ;)


zgadza sie, ono jest na gorze :)

jesli chodzi o zwiedzanie to Bratus jest super miejscem wypadowym. My jezdzilismy do Dubrovnika, Splitu, Omisia, do Mostaru i na Medugorje, do tego na wodospady KRKa i na Bikovo - na ta gore w tle :)

aa i oczywiście do Makarskiej. Fajna sprawa bo w Makarskiej jest gwarno i tloczno o 23 zycie tetni. a jak ma sie juz dosc to sie wraca do Bratusia gdzie cisza i spokoj i slychac tylko cykady.

aa i odwiedzilismy Baska Voda takze, z tym, ze zrobilismy sobie spacer wzdloz wybrzeza - kolo godziny z tego co pamietam w 1 strone, albo ciut dluzej.

na zachete zdjecie zrobione w trakcie spaceru i zdjecie tablicy informacyjnej

Obrazek

Obrazek
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 08.12.2009 23:06

Tak tak my też chcemy conieco zobaczyć :) W planach jest Dubrovnik (ale nie wiem czy jest sens jechać tam z psiakiem-jeszcze sie zastanowimy), Split, wodospady KrKa....i wszystko dookoła :D Dzięki umieszczeniu fotki tras odpowiedziałas na moje kolejne pytanie :) dotyczące tras na Biokovo...jesteśmy górolubni, więc planujemy pochodzić troszkę po górsch ;) Widze, że z Bratusa nie ma żadnych szlaków ale już w pobliskaej Promajnie, Baśka Voda czy Krvavicy coś jest co mnie bardzo cieszy:) No i spacery wzdłuż wybrzeża, spacery i spacery :D to jest to co my i nasza sunia lubimy najbardziej :) Oprócz jedzenia ;)
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 08.12.2009 23:18

hmmm na Bikovo na piechotke... no nie wiem...

poszukaj o tym na forum
bo to "ciezka sprawa" wiem, ze sa trasy piesze, ale czesc jest :po drabinkach"- po prostu sie wspinasz. chyba, ze idziesz droga, ale to nie bezpieczne bo jest wasko...

jutro postaram sie wrzucic kilka forek z Bikova


a jesli lubisz jesc i gotowac, to w makarskiej jest targ, gdzie mozesz kupic swierze owoce morza dosc tanio, ale tam trzeba byc o 7 rano. my sie nie zdecydoalismy, ale na forum ktos polecal miejsce sprawdzone od lat :)
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 11.12.2009 23:06

Hmmm do czasu wyjazdu na pewno poczytam o górskich wędrowkach...skoro są drabinki to z psem nie damy rady. Wszystko jeszcze do przemyślenia :)
A ta ostatnia potrawa to co to takiego?
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 11.12.2009 23:28

krawetki panierowane -chyba :?

ja wtedy nie jadłam moich ukochanych owoców morza :( niestety syn je odrzucił ;)

pocztówka28 napisał(a):...skoro są drabinki to z psem nie damy rady.


na bank nie dacie, bo to wygląda tak, że jest sobie pionowa ściana i drabinka i się wspinasz :( no chyba że idziesz po drodze, ale jak dla mnie to zbyt niebezpieczne...
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 13.12.2009 22:44

Wiesz co, ale mówiąc o wędrówkach miałam na myśli szlaki wzdłuż masywu Biokovo...tzn. gór które ciągną się przez cała Rivierę Makarską. Na sam szczyt sw. Jure chcemy wjechac autem.
Do wrzesznia jeszcze pozostało trochę czasu (niestety), więc na pewno poczytam forum i nie tylko.

Dziękuje za wszystkie informacje i pozdrawiam.
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 14.12.2009 17:38

nie ma za co :) życzę miłego planowania i super pobytu :)
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 01.03.2010 22:34

Twister07 nie chcę zaśmiecać Twojej relacji z wakacji, więc zdam Ci pytano odnośnie kwatery w tym temacie...czy w wyposażeniu pokoi są naczynia i lodówka? Bo patrzę na fotki kwatery i ciężko stwierdzić :) To pierwszy wyjazd do Chorwacji i nie wiem jak wyposażone są tam apartamenty, stąd moje pytanie... :oops:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Bratus - kwatery - ktoś poleci - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone