Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

bramki na autostradach w Chorwacji

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009
Re: bramki chorwacja autostrady

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 01.07.2014 21:25

dids76 napisał(a):
bobasbk napisał(a):Płaciłem na bramkach gotówką . Teraz chciałby zapłacić kartą : czyli biorę bilet a później na bramce wyjazdowej jadę na only cards tam wkładam bilet i kartą płacę . Interesuje mnie jak to się odbywa ... z góry dzięki za odpowiedź .


Masz tam dwie "dziurki", do jednej wkładasz bilet, a do drugiej kartę. Kartę zaraz "wypluwa" i jedziesz dalej :oczko_usmiech:

Tylko patrz na obrazki jak włożyć, bo jak włożysz odwrotnie to Ci wypluje kartę a szlaban nadal będzie zamknięty :lol:
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012
Re: bramki chorwacja autostrady

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 01.07.2014 21:34

jasio napisał(a):
dids76 napisał(a):
bobasbk napisał(a):Płaciłem na bramkach gotówką . Teraz chciałby zapłacić kartą : czyli biorę bilet a później na bramce wyjazdowej jadę na only cards tam wkładam bilet i kartą płacę . Interesuje mnie jak to się odbywa ... z góry dzięki za odpowiedź .


Masz tam dwie "dziurki", do jednej wkładasz bilet, a do drugiej kartę. Kartę zaraz "wypluwa" i jedziesz dalej :oczko_usmiech:

Tylko patrz na obrazki jak włożyć, bo jak włożysz odwrotnie to Ci wypluje kartę a szlaban nadal będzie zamknięty :lol:


Jeszcze jest obsługa która może służyć pomocą .
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012
Re: bramki chorwacja autostrady

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 01.07.2014 21:36

gusia-s napisał(a):W drodze powrotnej na Lucko trochę się zamotalismy i nie zjechalismy na bramkę only card tylko na zwykłą cash, trochę coś tam kręcił nosem pracownik obsługi ale ostatecznie przyjął płatność kartą

Często kręcą nosem ale ostatecznie i kartę akceptują :mrgreen:
Adek
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 11.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek » 01.07.2014 22:05

Przejeżdżałem dziś. Można i nie można, trzeba pytać. Najpierw podają cenę w Kunach, mówisz że masz Euro ale pytasz też czy możesz płacić kartą. Na pierwszej bramce tylko kasa, na drugiej karta i wio do celu :D
adresik84
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adresik84 » 01.07.2014 22:44

a karta musi byc paypass ?? bo mam zwykla jeszcze bez paypassa
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 02.07.2014 06:23

Zwykła wystarczy, byle nie telefoniczna :oczko_usmiech: :mrgreen:
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 02.07.2014 07:15

adresik84 napisał(a):a karta musi byc paypass ?? bo mam zwykla jeszcze bez paypassa

Paypass jest tylko do 50 pln .
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 02.07.2014 07:16

dids76 napisał(a):Zwykła wystarczy, byle nie telefoniczna :oczko_usmiech: :mrgreen:

Mariuszu a karty telefoniczne w tych czasach jeszcze istnieją? :mrgreen:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 02.07.2014 07:23

kodens79 napisał(a):
dids76 napisał(a):Zwykła wystarczy, byle nie telefoniczna :oczko_usmiech: :mrgreen:

Mariuszu a karty telefoniczne w tych czasach jeszcze istnieją? :mrgreen:


No nie wiem,ale do niedawna jeszcze gdzieś miałem :oczko_usmiech: :mrgreen:
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 02.07.2014 07:42

Kurcze zlikwidowali kamery na przejścu :( i gdzie ja bede oglądać poranne korki :( .Pozostanie mi tylko Lućko
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.07.2014 08:06

dids76 napisał(a):
kodens79 napisał(a):
dids76 napisał(a):Zwykła wystarczy, byle nie telefoniczna :oczko_usmiech: :mrgreen:

Mariuszu a karty telefoniczne w tych czasach jeszcze istnieją? :mrgreen:


No nie wiem,ale do niedawna jeszcze gdzieś miałem :oczko_usmiech: :mrgreen:


Istnieją. :D



Płacę kartą i polecam ten sposób rozliczeń (szybko, wygodnie, nie skubią na reszcie).
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 02.07.2014 08:13

Adek napisał(a):Przejeżdżałem dziś. Można i nie można, trzeba pytać. Najpierw podają cenę w Kunach, mówisz że masz Euro ale pytasz też czy możesz płacić kartą. Na pierwszej bramce tylko kasa, na drugiej karta i wio do celu :D


8O Nigdy o nic nie pytałam czy można czy nie można, zawsze płaciłam kartą, na pierwszej bramce też.
szpulaszpula
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpulaszpula » 06.07.2014 18:46

19 czerwca rano (Boże Ciało, więc było prawdopodobieństwo korków) w Lućko w każdej bramce stała obsługa z pliczkiem wydrukowanych biletów, które wydawali kierowcom. Według mnie świetny pomysł - szło do zdecydowanie szybciej niż pobieranie ich samemu.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
bramki na autostradach w Chorwacji - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone