Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

brak opłaty za autostradę w cro

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fiona_1982
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.07.2012
brak opłaty za autostradę w cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fiona_1982 » 01.08.2012 22:29

Mam problem i pytanie. Tak się zdarzyło, sama nie wiem jak, że wracając z Chorwacji dokładnie z samego końca autostrady od strony Dubrownika, zjeżdżając z autostrady w okolicy Zagrzebia koleżanka pomyliła bramki i wjechała na tą dla Tirów wobec czego nie zapłaciłyśmy za przejazd. Co prawda jak się zorintowalysmy chciałysmy cofnąc, ale to autostrada za nami stał tir podbiegł koleś z obsługi machnął ręką ze mamy jechać. Chciałysmy potem zapłacić na nastepnym odcinku, ale pani z obsługi powiedziała, że to tylko w Zagrzebiu. Mam świadomość że pomyłka dośc hmmm absurdalnie komiczna, ni mniej jednak pobrałyśmy bilet, tam są chyba też jakieś kamery i nie wiem czy wobec tego mamy ta kwestie olac, trudno, czy kontaktowac się z ta firmą będącą właścicielem autostrady żeby zapłacić. Nie chciałabym zeby za pół roku przyszła jakaś niemiła korepondencja w tym temacie. Bardzo proszę o jakąs radę.
maka
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maka » 02.08.2012 09:46

Napisz maila do HAC
http://hac.hr/hr/kontakt/
i wyjaśnij sprawę.Przynajmniej będziesz miała dowód kontaktu w postaci maila.
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 08.08.2012 15:29

Fiona_1982 napisał(a): podbiegł koleś z obsługi machnął ręką ze mamy jechać. Chciałyśmy potem zapłacić na nastepnym odcinku, ale pani z obsługi powiedziała, że to tylko w Zagrzebiu. Mam świadomość że pomyłka dośc hmmm absurdalnie komiczna, ni mniej jednak pobrałyśmy bilet, tam są chyba też jakieś kamery
to koleś co was przegonił też się nagrał - kazał jechać :D
A tak na poważnie, to najlepiej skontaktować się z nimi. Nie dało się odjechać kawałek, żeby TIR przejechał i zatrzymać po 100 metrach? Pod Zagrzebien po wyjeździe z bramek jest szeroko i dużo miejsca, żeby stanąć.
Fiona_1982
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fiona_1982 » 09.08.2012 21:40

Hej bo jeszcze nie napisałam. Czyli sugerujecie, że odpuszczenie może mieć negatywne konsekwencje?
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 09.08.2012 21:44

Lepiej się upewnić

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
brak opłaty za autostradę w cro
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone