Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brać na 2017 tanio ,czy możliwe ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fixmax
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 07.08.2016
Brać na 2017 tanio ,czy możliwe ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) fixmax » 24.08.2016 21:38

Witajcie
Szukam czegoś fajnego cichego ale cywilizowanego na przyszły sierpień, byliśmy 8 razy w Cro i wiele miejsc widzieliśmy, szukałem czegoś od Murtera do Primostenu ,bo tam na stałe jeszcze nie byliśmy,poza tym fajna baza na wysepki, coś znalazłem ale bez fajerwerków.Później palcem po wybrzeżu doszedłem do splitu i doszło do mnie że nie byliśmy na Brać, wiele dobrego czytałem o tej wyspie,więc zacząłem szukać i tu szok, czy Brać jest faktycznie taki drogi, nie ma szans znaleźć kwatery w przyzwoitych pieniądzach, do 60E ?
Nasze kryteria w zasadzie bliskość do morza , raczej dom w 1 rzędzie ,tv nie musi być, klima i internet raczej tak, ale najważniejszym kryterium jest widok z tarasu, 2 dzieci 2 dorosłych, sierpień ,max 60E, doradźcie coś lub podeślijcie na priv. o ile to możliwe na Brać, jeśli nie to między Murter a Primosten.
Pozdro Rafał
shira22
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 11.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shira22 » 25.08.2016 09:34

W tym roku w sierpniu w Tucepi płaciłam 55 euro za 2 osoby dorosłe i jedno dziecko, więc cana 60 euro z dodatkową osobą byłaby marzeniem. Wysłałam kilkadziesiąt maili do właścicieli i naprawdę ciężko znaleźć coś w niższej cenie. Chyba że poszukasz w mniejszych miejscowościach, gdzie przyjeżdża mniej turystów, ale raczej Brać do nich nie należy. Mniej płaciliśmy np. w Poljicy, Igrane lub Okrug Gornji -ale niestety dalej od plaży. W każdym razie powodzenia w szukaniu.
fixmax
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 07.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fixmax » 01.09.2016 00:11

Troche przewertowałem kwater, 60 jest osiągalne, wciąż liczę że coś znajde, albo że ktoś z forum coś poleci :)
przemyslaw.walek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemyslaw.walek » 07.09.2016 20:52

prosze o jakis kontakt noclegu dla rodziny 2+1 adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
robert29
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 15.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert29 » 07.09.2016 22:19

Moim zdaniem nie ma szans bylem w tym roku na Brac Sutivan płaciłem 65 euro za apartament 500 m do plaży
od przyszłego roku ceny podnosi tak mówił własciciel
jak znajdziesz coś w podobnej cenie to podaj namiar
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 07.09.2016 22:47

Jeżdżę na Brač od 2013 roku. Za apartamenty płacę 15 euro w sezonie lub 12 poza, od osoby. Mój gospodarz od 2013 roku cen nie zmienił i w przyszłym sezonie raczej nie zmieni. Do morza 70m, do plaży żwirkowej 100m, przy plaży kawiarnia i pizzeria.
Jedyny minus, to trochę dziwnie rozplanowane apartamenty. Są dwa studia, maks 2+1 ( my się w trójkę mieścimy) i jeden duży z trzema sypialniami dla 6-8 osób. Wszystkie z klimatyzacją WiFi itp. :oczko_usmiech: :mrgreen:
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 08.09.2016 09:04

W tym roku, co prawda nie na Brać a na Ciovo za 4+4 płaciliśmy 95E/dobę.
Apartament z 3ma sypialniami, 2ma łazienkami, dużym, zacienionym tarasem i jakieś 30m od plaży idealnej dla dzieci.
Minusy:
- wystrój "późny Tito"
- meble lekko "rozklekotane"

Plusy:
- cena
- odległość od plaży dla dzieci
- ogród
- 2 miejsca do biesiadowania w ogrodzie
- widok z tarasu
- dobry dojazd (to nie jest normą), zacieniony parking

Znajomi mieli apartament piętro wyżej w konfiguracji 2+2 za 69E/dobę. Plusy te same, minusów brak, bo ten był wyremontowany.
fixmax
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 07.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fixmax » 11.09.2016 15:24

To że da sie tanie kwatery znaleźć to wiem, pewnie w końcu znajdziemy, sami w tym roku byliśmy na Peljesacu za 50euro w sierpniu, do morza 5m,wszystko było idealnie ,tylko że nie jeździmy 2 razy w to samo miejsce :)
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 11.09.2016 15:37

fixmax napisał(a):To że da sie tanie kwatery znaleźć to wiem, pewnie w końcu znajdziemy, sami w tym roku byliśmy na Peljesacu za 50euro w sierpniu, do morza 5m,wszystko było idealnie ,tylko że nie jeździmy 2 razy w to samo miejsce :)


Moim zdaniem nierealne.

A 5 m do morza nie oznacza, że jest to 5 m do plaży....
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 11.09.2016 16:30

hej, podzielisz się namiarem? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

el_guapo napisał(a):W tym roku, co prawda nie na Brać a na Ciovo za 4+4 płaciliśmy 95E/dobę.
Apartament z 3ma sypialniami, 2ma łazienkami, dużym, zacienionym tarasem i jakieś 30m od plaży idealnej dla dzieci.
Minusy:
- wystrój "późny Tito"
- meble lekko "rozklekotane"

Plusy:
- cena
- odległość od plaży dla dzieci
- ogród
- 2 miejsca do biesiadowania w ogrodzie
- widok z tarasu
- dobry dojazd (to nie jest normą), zacieniony parking

Znajomi mieli apartament piętro wyżej w konfiguracji 2+2 za 69E/dobę. Plusy te same, minusów brak, bo ten był wyremontowany.
rochu69
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rochu69 » 11.09.2016 17:24

Bol, 60 euro 4 osoby ,dwa pokoje , aneks kuchenny,taras ,klima, 30 sekund do promenady, 60 sekund do plaży,10 min.do Złotego Ratu,nowe meble .
fixmax
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 07.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fixmax » 11.09.2016 22:17

valdemar napisał(a):
fixmax napisał(a):To że da sie tanie kwatery znaleźć to wiem, pewnie w końcu znajdziemy, sami w tym roku byliśmy na Peljesacu za 50euro w sierpniu, do morza 5m,wszystko było idealnie ,tylko że nie jeździmy 2 razy w to samo miejsce :)


Moim zdaniem nierealne.

A 5 m do morza nie oznacza, że jest to 5 m do plaży....

Do plaży dalej, ale z prywatnym zejściem do morza,na tyle wygodnym że na plaże nie chodziliśmy wcale :)
fixmax
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 07.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fixmax » 11.09.2016 22:48

To potwierdzenie, ale fakt do pierwszego zejścia było ze 3,5m :P
Załączniki:
P1090544.png
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 12.09.2016 09:37

fixmax napisał(a):To potwierdzenie, ale fakt do pierwszego zejścia było ze 3,5m :P



A możesz jeszcze wrzucić fotkę budynku, otoczenia i napisać jakie było wyposażenie kwatery? I jak daleko była infrastruktura typu sklepy, knajpy itp...
fiona1
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 12.09.2016 11:10

Co prawda dalej na południe, no i prom dochodzi, ale polecam Prizba Korcula - za 4 osoby płaciliśmy 50 euro. Zejście z budynku bezpośrednio do morza. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to służę kontaktem. W budynku jest jeszcze app dla dwóch osób - ten, to na prawdę marzenie, nówka sztuka i taras właściwie wychodzi na morze. Śliczne miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brać na 2017 tanio ,czy możliwe ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone