Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brać na 2017 tanio ,czy możliwe ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 12.09.2016 10:12

fiona1 napisał(a):Co prawda dalej na południe, no i prom dochodzi, ale polecam Prizba Korcula - za 4 osoby płaciliśmy 50 euro. Zejście z budynku bezpośrednio do morza. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to służę kontaktem. W budynku jest jeszcze app dla dwóch osób - ten, to na prawdę marzenie, nówka sztuka i taras właściwie wychodzi na morze. Śliczne miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój.

mogę prosić namiary? dziękuję
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 12.09.2016 11:08

dids76 napisał(a):Jeżdżę na Brač od 2013 roku. Za apartamenty płacę 15 euro w sezonie lub 12 poza, od osoby. Mój gospodarz od 2013 roku cen nie zmienił i w przyszłym sezonie raczej nie zmieni. Do morza 70m, do plaży żwirkowej 100m, przy plaży kawiarnia i pizzeria.
Jedyny minus, to trochę dziwnie rozplanowane apartamenty. Są dwa studia, maks 2+1 ( my się w trójkę mieścimy) i jeden duży z trzema sypialniami dla 6-8 osób. Wszystkie z klimatyzacją WiFi itp. :oczko_usmiech: :mrgreen:


Również mogę prosić o namiary na te apartamenty?
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 12.09.2016 12:32

cooleczka napisał(a):
fiona1 napisał(a):Co prawda dalej na południe, no i prom dochodzi, ale polecam Prizba Korcula - za 4 osoby płaciliśmy 50 euro. Zejście z budynku bezpośrednio do morza. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to służę kontaktem. W budynku jest jeszcze app dla dwóch osób - ten, to na prawdę marzenie, nówka sztuka i taras właściwie wychodzi na morze. Śliczne miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój.

mogę prosić namiary? dziękuję


No to musi być jakaś bajka.

Za apartament przy plaży, taki jak poniżej, w sierpniu wołali 90-100 euro.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
fiona1
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 12.09.2016 13:13

Dlaczego bajka :) Byłam, płaciłam. Ten który pokazujesz to wiem gdzie jest, bardzo blisko publicznej żwirkowej plaży, właściwie w centrum wiochy - o ile w ogóle można tutaj mówić o jakimś centrum :smo:
Może nie jest taki wycacany jak widzę u Ciebie na zdjęciach, ale jest na prawdę w porządku. Co dla mnie najważniejsze jest czysto i na prawdę ładna okolica, a widoki, to w ogóle bajka. Sam app jest dedykowany dla 6 osób, w pokojach sa dodatkowo fotele rozkładane z których oczywiście nie korzystaliśmy.
Aha dodatkowo byliśmy z psem za którego właściciele nie zawołali więcej nawet o 1 euro. Zdecydowanie są psiolubni, pod koniec wyjazdu w budynku były na raz 3 psy :oczko_usmiech:
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 12.09.2016 13:17

fiona1 napisał(a):Dlaczego bajka :) Byłam, płaciłam. Ten który pokazujesz to wiem gdzie jest, bardzo blisko publicznej żwirkowej plaży, właściwie w centrum wiochy - o ile w ogóle można tutaj mówić o jakimś centrum :smo:
Może nie jest taki wycacany jak widzę u Ciebie na zdjęciach, ale jest na prawdę w porządku. Co dla mnie najważniejsze jest czysto i na prawdę ładna okolica, a widoki, to w ogóle bajka. Sam app jest dedykowany dla 6 osób, w pokojach sa dodatkowo fotele rozkładane z których oczywiście nie korzystaliśmy.


No więc co jest powodem takiej niskiej ceny? Bo z taką ceną w sierpniu za miejscówkę przy plaży się nie spotkałem.

Faktycznie żwirkowa plaża może robić swoje, bo w reszcie Prizby są w zasadzie dość ostre skały.
fiona1
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 12.09.2016 13:23

Słuchaj, przeszukiwanie ofert rozpoczęłam od wysłania (nie przesadzam) ze 100 e-maili. Powiem szczerze, że to nie była najtańsza oferta jaką dostałam, wybrałam droższą bo warunki wydawały mi się lepsze.
Jakby co, to polecam miejscówkę z całego serca. A szczegóły mogę zainteresowanemu opisać odrębnie. Na miejscu są właściciele, którzy podrzucali nam a to ciasto, a to figi, a to złowione w klatkę rybki ....
Nam publiczna plaża zupełnie nie pasowała, bo nie można tam chodzić z psem. Jeżeli o plażę, to chorwacki standard, czyli wylane betonem zejście do morza z drabinkami. O dziwo jakby nie było tam w ogóle jeżowców, wiec nawet butków nie używaliśmy. Było to pewnie spowodowane tym, że przy drabince jest już pewnie ze 2 metry głębokości
Ostatnio edytowano 12.09.2016 13:37 przez fiona1, łącznie edytowano 1 raz
fiona1
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 12.09.2016 13:33

Cooleczka, dostałaś PW, bo chyba mam wątpliwości
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 12.09.2016 13:39

fiona1 napisał(a):Słuchaj, przeszukiwanie ofert rozpoczęłam od wysłania (nie przesadzam) ze 100 e-maili. Powiem szczerze, że to nie była najtańsza oferta jaką dostałam, wybrałam droższą bo warunki wydawały mi się lepsze.
Jakby co, to polecam miejscówkę z całego serca. A szczegóły mogę zainteresowanemu opisać odrębnie. Na miejscu są właściciele, którzy podrzucali nam a to ciasto, a to figi, a to złowione w klatkę rybki ....



No to naprawdę wygrałaś los na loterii, bo z taką ceną za dwusypialniowy apartament przy plaży (takiej, gdzie można bezpiecznie wejść do wody) ze wszystkim udogodnieniami typu klima, ogród, parking wifi itd., jeszcze się nie spotkalem w terminie sierpniowym, a też wysłałem po kilkadziesiąt maili w różne miejsca Dalmacji, na stałym lądzie i na wyspach.

jeśli możesz wrzuć albo wyślij na pw zdjęcia plaży przy apartamencie, otoczenia i samego apartamentu. Może mają stronę w sieci?

Co do właścicieli mam inne preferencje, dla mnie idealni są tacy, których widzę tylko raz przy meldowaniu i płaceniu i którzy proszą, aby w dzień wyjazdu zostawić klucz pod wycieraczką :)
fiona1
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 12.09.2016 13:45

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 12.09.2016 13:52

fiona1 napisał(a):http://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/prizba/apartament-medic/15386


Dzięki, może kiedyś wykorzystam
shira22
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 11.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shira22 » 12.09.2016 14:29

Podejrzewam, że taka cena bierze się z umiejscowienia. Jadąc autem trzeba korzystać z promu i jak dobrze widzę to aż 2x , a to już nieco wydłuża podróż. Jak przejrzałam oferty to faktycznie na Korculi jest dużo tanich noclegów. Coś za coś niestety. :(
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 12.09.2016 16:42

shira22 napisał(a):Podejrzewam, że taka cena bierze się z umiejscowienia. Jadąc autem trzeba korzystać z promu i jak dobrze widzę to aż 2x , a to już nieco wydłuża podróż. Jak przejrzałam oferty to faktycznie na Korculi jest dużo tanich noclegów. Coś za coś niestety. :(


Raczej nie, ponieważ kilka namiarów w Prizbie, do których mailowałem, miało oferty na 80-100 euro, podobnie zresztą na Hvarze.

Promem można płynąć na raz, bezpośrednio ze Splitu do Vela Luki, i to jest chyba najwygodniejszy sposób na dostanie się do Prizby, więc argument niedostępności miejsca odpada.
fixmax
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 07.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fixmax » 12.09.2016 17:44

valdemar napisał(a):
fixmax napisał(a):To potwierdzenie, ale fakt do pierwszego zejścia było ze 3,5m :P



A możesz jeszcze wrzucić fotkę budynku, otoczenia i napisać jakie było wyposażenie kwatery? I jak daleko była infrastruktura typu sklepy, knajpy itp...


Parking, klima, wifi, łóżko małżeńskie, sofa rozkładana, dość duży balkon, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem, tv-sat, wszystko w nienagannym stanie, nawet środek przeciw komarom do kontaktu :) Byliśmy bardzo zadowoleni
Miejscowość cicha i spokojna, jeden sklep dosyć lichy, ale podstawowe rzeczy mieli, piekarnia, knajpy 4 w tym jedna restauracja
Bankomat w nastepnej miejscowości, 2km
Apartmani Vekić Sreser
Załączniki:
pobrane.jpeg
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 12.09.2016 19:55

Fiona1 super ten apartament :) szukam właśnie czegoś takiego na 2017 ;) choć celowałem bardzie w Hvar lub Makarską
fiona1
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 13.09.2016 07:00

Pewnie, ze super. Na prawdę polecam, miejscówka godna wykorzystania. Poza tym Korcula ma swój urok, jest inna od reszty cro :)
App na górze - ten duży - jest co najważniejsze czysty, ma klimę, a jedyne do czego można się przyczepić, to łazienka. Nie jest odnowiona, taka PRL-owska raczej :) Co ważne nie śmierdzi i nie ma problemów z przeciekaniem i kanalizacją, co się w cro często zdarza.
Jeżeli chodzi o app na dole, no to już pisałam, że miejscówka marzenie. Spędziliśmy tam 1 noc, a dzieci spały na materacach na podłodze, bo nie było innego wyjścia. Daliśmy radę. App odnowiony, pachnący, czyściutki, z ogromnym tarasem i samodzielnymi schodami prowadzącymi do morza. Zdaje się, że nie ma tam klimy (nie jestem pewna), ale dla nas klima nigdy nie była priorytetem, bo zaletą Chorwacji jest właśnie ten niepowtarzalny klimat i zapachy, nie lubię się od nich zamykać w klimatyzowanej puszce.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Brać na 2017 tanio ,czy możliwe ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone