Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brac - mapa turystyczna

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
t_s
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 04.07.2010
Brac - mapa turystyczna

Nieprzeczytany postnapisał(a) t_s » 04.07.2011 05:54

Czołem!

Czy spotkał się ktoś może w mapą turystyczną wyspy Brac, tj. w skali 1:50000 lub ew. trochę większej?

Jedyne co mi się udało wygrzebać w necie to 1:150000

Będę wdzięczny za możliwość odkupienia lub wskazanie namiaru gdzie można taką nabyć, najlepiej w necie ale ewentualnie również na miejscu (Split/Brac).

Pozdrawiam,
t_s
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 05.07.2011 07:38

Mam taką - dość dokładną (dużo zdjęć, profile tras rowerowych itp.), ale nie pamiętam skali (mogę sprawdzić dopiero za tydzień). Kupiłem ją w infocenter w porcie, w Supetarze na Bracu.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 05.07.2011 12:11

http://www.profil.hr/knjiga/autokarta:- ... lta/24763/
to kupisz na miejscu...
http://www.mein-kroatien.info/karten/split.html a tu w necie do przeglądania.. (klikać do oporu w celu powiększenia)
t_s
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) t_s » 05.07.2011 18:50

Buber napisał(a):Mam taką - dość dokładną (dużo zdjęć, profile tras rowerowych itp.), ale nie pamiętam skali (mogę sprawdzić dopiero za tydzień). Kupiłem ją w infocenter w porcie, w Supetarze na Bracu.


Czy to ta sama okładka co w w linku poniżej? Będę wdzięczny za sprawdzenie. Nie masz ochoty odsprzedać? ;-)

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):http://www.profil.hr/knjiga/autokarta:-hvar-vis-brac-solta/24763/
to kupisz na miejscu...
http://www.mein-kroatien.info/karten/split.html a tu w necie do przeglądania.. (klikać do oporu w celu powiększenia)


Pierwsza to może być to. Druga - to na pewno nie jest 1:50000 (ergo - to na pewno nie jest online'owa wersja tej pierwszej), ale dzięki za link tak czy siak.

t_s
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 05.07.2011 19:33

Nie twierdziłam, że to ta sama mapa...
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 05.07.2011 21:17

To może austriacki Freytag i Berndt?
Stąd na przykład...
Nie jest to 1:50.000 ani 1:60.000, ale 1:100.000. No i nie dokładnie turystyczna, ale Auto + Freizeitkarte. Ale coś jest :wink:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 06.07.2011 12:59

t_s napisał(a):
Buber napisał(a):Mam taką - dość dokładną (dużo zdjęć, profile tras rowerowych itp.), ale nie pamiętam skali (mogę sprawdzić dopiero za tydzień). Kupiłem ją w infocenter w porcie, w Supetarze na Bracu.


Czy to ta sama okładka co w w linku poniżej? Będę wdzięczny za sprawdzenie. Nie masz ochoty odsprzedać? ;-)



Nie ta sama - mam mapkę samego Braca.
Nie odsprzedam - zamierzam tam wrócić i to nie raz :D .
Napiszę coś więcej jak wrócę do domu.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 09.07.2011 23:42

To jest mapa 1:42000, wydawnictwa Biomax z Zagrzebia, copyright: takeadventure ( www.biomax.hr ; www.takeadventure.com), wydana w 2009.
Kosztowała w 2009 r. coś koło 50 kuna.
t_s
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) t_s » 10.07.2011 11:48

Buber napisał(a): www.takeadventure.com)


Fantastyczna strona, dla tej informacji warto było założyć ten wątek ;-) Dzięki!

t_s

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone