Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brač 2016 - "Mój drugi raz ;) " w Chorwacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 26.07.2017 12:22

Dzięki Paweł za relację :D
trochę w tym roku skorzystałem :papa:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 26.07.2017 13:58

dzięki za fajną relację :D

jakoś nie jestem jeszcze przekonana do tej wyspy, w inne miejsca bardziej mnie ciągnie, ale kiedyś trzeba będzie się samemu przekonać, jak tam jest...
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 26.07.2017 13:59

Wielkie dzięki za relację, na Hvar już się zapisałem :).
su-petar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 770
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) su-petar » 27.07.2017 19:58

Dzięki, z przyjemnością zaglądałem do Twojej relacji.
Na mapie pozostały jeszcze 4 pytajniki i białe plamy. Musisz coś z tym zrobić :D :papa:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 27.07.2017 22:30

:D super relacja, zwłaszcza, że tydzień temu wróciłam z Braću, a byłam tam po raz pierwszy...
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 28.07.2017 09:44

Super relacja, piękne zdjęcia. Jest to inspiracja do wyboru Brac jako kierunku wakacyjnego :)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4141
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 28.07.2017 11:20

DZIĘKUJĘ :) :) :)
Było miło wraz z Tobą odwiedzić znajome kąty :)
A już we wrześniu wracam tam na kolejny brčki urlop.
Pozdrawiam,
Elżbieta
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 28.07.2017 17:45

Podziękuję za bardzo ciekawą relację z pięknie pokazaną Wyspą. Przy okazji również za lekcję fotografowania i świeże spojrzenie na chorwackie miasteczka.
Piękne detale zdecydowanie podkreślają ich urok.
mnich3.jpg
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.07.2017 21:25

Dzięki za relację. To była profesjonalna robota :papa:
Wołek
Croentuzjasta
Posty: 275
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 01.08.2017 09:47

Super relacja, zdjęcia mega!!! Każde miejsce za Twoją sprawą wygląda magicznie, a w związku z tą relacją wybrałam Brač na następne wakacje. Właśnie dokonałam rezerwacji na przyszły rok :D :D :D
Kurcze, nie jest źle, zostało już tylko 11 m-cy :papa:
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 02.08.2017 11:23

andeo napisał(a):Paweł wspaniała relacja ,będę z wielką niecierpliwością czekać na następną .Dzięki wielkie ,że zechciałeś się podzielić ,zdjęciami,opisami,uwagami ,radami.Ekstra!


Dziękuję :papa:

lotnikwsk napisał(a):Dzięki Paweł za relację :D
trochę w tym roku skorzystałem :papa:


Dzięki! Cieszę się! :papa:

Kasia i Krzyś napisał(a):dzięki za fajną relację :D

jakoś nie jestem jeszcze przekonana do tej wyspy, w inne miejsca bardziej mnie ciągnie, ale kiedyś trzeba będzie się samemu przekonać, jak tam jest...


Dziękuję! Warto sprawdzić samemu - "o co takie halo" :mrgreen: Ja też już mam swoją listę 8O

Adek99 napisał(a):Wielkie dzięki za relację, na Hvar już się zapisałem :).


Super!

su-petar napisał(a):Dzięki, z przyjemnością zaglądałem do Twojej relacji.
Na mapie pozostały jeszcze 4 pytajniki i białe plamy. Musisz coś z tym zrobić :D :papa:


Pewnie kiedyś. Czuję sentyment do Brač.

majeczka napisał(a)::D super relacja, zwłaszcza, że tydzień temu wróciłam z Braću, a byłam tam po raz pierwszy...


Mam nadzieję, że zadowolona :papa:

ELIMAR napisał(a):DZIĘKUJĘ :) :) :)
Było miło wraz z Tobą odwiedzić znajome kąty :)
A już we wrześniu wracam tam na kolejny brčki urlop.
Pozdrawiam,
Elżbieta


Elu ale Ci zazdroszczę! Wspaniałego wypoczynku :papa:

AdamZ napisał(a):Podziękuję za bardzo ciekawą relację z pięknie pokazaną Wyspą. Przy okazji również za lekcję fotografowania i świeże spojrzenie na chorwackie miasteczka.


Dzięki. :mrgreen: Pozdrawiam!

Habanero napisał(a):Dzięki za relację. To była profesjonalna robota :papa:


Dzięki bardzo! Do Twojej relacji również zaglądam :papa:

Wołek napisał(a):Super relacja, zdjęcia mega!!! Każde miejsce za Twoją sprawą wygląda magicznie, a w związku z tą relacją wybrałam Brač na następne wakacje. Właśnie dokonałam rezerwacji na przyszły rok :D :D :D
Kurcze, nie jest źle, zostało już tylko 11 m-cy :papa:


Wspaniale :!: Ty również odnajdziesz tam swoje miejsca :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 02.08.2017 14:43

I ja spieszę podziękować :) Wróciliśmy z Waterman Beach Village w sobotę wieczorem. Byliśmy na nim ze swoją przyczepą.
Wyspa nam się podobała - nieco inna niż zakątki, które widzieliśmy do tej pory w ciągu ostatnich kilku lat.
W mojej ocenie plaże bez wow z malutkimi wyjątkami, tu nadal Krk i Pag wiodą u mnie prym, ale miasteczka cudne i o to chodziło :)
Ogólnie wrażenia na plus :) Co najważniejsze udawało się wypoczywać bez tłumów, na Złotym Rogu nie wypoczywaliśmy tylko go zwiedzaliśmy :mrgreen:

Pozdrawiam
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 03.08.2017 18:08

Niesamowite - prawie się popłakałam przy ostatnim zdjęciu z dzwonnicy. Tak się wczułam w Twój pobyt,że wydało mi się ,że to ja właśnie żegnam się z Bračem (spędziłam tu u Ciebie czas prawie non stop od wczorajszego wieczora,żeby zrobić notatki), a przecież dopiero tam się wybieram we wrześniu (tydzień na Visie, tydzień na Pelješcu i 6 dni na Braču). Bardzo dziękuje za niesamowite doznania :hearts:

Zanudzam moim pytaniem " braczowców" od jakiegoś czasu, i jeszcze nie podjęłam decyzji co do miejscówki na wyspie..( chcę znaleźć apartman w 1-ej linii brzegowej w ciemno :roll: )Które miasteczko poleciłbyś na 6 dni? Żeby było w miarę blisko do plaż i infrastruktura na wieczór.Absolutne kryterium - zaułki i uliczki do kontemplacji :oczko_usmiech: Czyli Supetar ,czy Sutivan? :mrgreen: Bardzo mi się Splitska spodobała widziana Twoimi oczami, ale może tam za spokojnie po zmroku?

Czy Ty z tymi chmurami jakiś pakt zawarłeś? Ja zawsze jeżdżę do Cro we wrześniu i przeważa lekko zamglone niebo, takie malownicze obłoczki sporadycznie się zdarzają..
A tematy same pchają Ci się przed oczy - wydaje się :wink: - osiołki, autochtoni, byki, wystrój wnętrza w ruinie..Jak tę muszlę zobaczyłam,to zamarłam..Na szczęście wyjaśniłeś,że to kupione :roll: :mrgreen:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.08.2017 18:16

Również przyłączam się do podziękowań za świetną relację i piękne zdjęcia :D

Teraz czekam na kontynuację Twojej hvarskiej relacji :mrgreen:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 03.08.2017 18:25

Katerina napisał(a):
Zanudzam moim pytaniem " braczowców" od jakiegoś czasu, i jeszcze nie podjęłam decyzji co do miejscówki na wyspie..( chcę znaleźć apartman w 1-ej linii brzegowej w ciemno :roll: )Które miasteczko poleciłbyś na 6 dni? Żeby było w miarę blisko do plaż i infrastruktura na wieczór.Absolutne kryterium - zaułki i uliczki do kontemplacji :oczko_usmiech: Czyli Supetar ,czy Sutivan? :mrgreen: Bardzo mi się Splitska spodobała widziana Twoimi oczami, ale może tam za spokojnie po zmroku?
W Supetarze nie znajdziesz apartmana w pierwszej linii, no chyba że w marinie, ale nie jestem pewien czy byś chciała :roll: Tu w pierwszej linii są hotele, a apartmany są oddalone nieco. W Sutivanie, a jakże, jest w czym wybierać. Skoro jedziesz w ciemno, to spokojnie zobaczysz sobie Supetar, Sutivan, Splitską i podejmiesz decyzję. Ja gdybym miał wybierać to wybrałbym zdecydowanie Sutivan, ale każdy lubi coś innego :D Chociaż po sezonie, może tam być bardzo spokojnie, aż za spokojnie, W sezonie zdecydowanie Sutivan :mrgreen: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Brač 2016 - "Mój drugi raz ;) " w Chorwacji. - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone