Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brač 2016 - "Mój drugi raz ;) " w Chorwacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 04.04.2017 07:25

Poniedziałek 20.06.2016

Plażowanie na Zlatnim Racie - zajęliśmy miejsce po zachodniej stronie cypla. Byliśmy tam na około godzinę 10:30. Miejsce było prawie puste - przy plaży nudystów. Potem plażowiczów szybko przybywało i tak do ok. 13:00. Odpoczywało się całkiem wygodnie, tzn spodziewałem się większego tłoku.
Fale były spore, drobny żwirek bardzo wygodny. Woda, jak już wspomniałem, bajka. :boss: Nabieraliśmy kolorów do 14.

DSC_8017.jpg
zdjęcie ze "spaceru na czubek cypla"

DSC_8019-Pano.jpg
panorama w kierunku wschodnim - Bol

DSC_8021.jpg
nad Vidova Gora ciągle "dymiło" ;)

DSC_8022.jpg
zachodnia strona Ratu, pod skałkami plaża nudystów

DSC_8024.jpg
w szerszym ujęciu - z Vidovą

DSC_8027.jpg
"parking"

DSC_8036.jpg
ja


Około 14:00 pakujemy się i idziemy poszukać obiadu. Po drodze prysznic w lesie - w podziemiach nieciekawego budynku. I jeszcze seria ujęć ze skałek:

DSC_8053.jpg
"parking" z góry

DSC_8060.jpg
ja

DSC_8061.jpg
ZLATNI RAT prawie CAŁY

DSC_8062.jpg
rozebrana (Paklina)

DSC_8067.jpg
zooom

DSC_8069.jpg
Paklina i Zlatni Rat


Na obiad była pizza i piwko w Centar Marijan (restauracja przy deptaku).

DSC_8074.jpg
wodny, dmuchany plac zabaw po wschodniej stronie, taki widok w trakcie obiadu


Werdykt! Tego czerwcowego dnia, przy tej pogodzie, w doborowym towarzystwie 8O BYŁO SUPER, a zdjęcia oddają tylko niewielką część piękna tego miejsca.

CDN...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.04.2017 07:54

pawel silesia napisał(a):...Werdykt! Tego czerwcowego dnia, przy tej pogodzie, w doborowym towarzystwie 8O BYŁO SUPER, a zdjęcia oddają tylko niewielką część piękna tego miejsca...
To widać po tym zdjęciu ... ale ucieszony ;)
pawel silesia napisał(a):
DSC_8060.jpg
...


Piękne kolorki wyszły :) Zlatni Rat bardzo fotogeniczny :hearts:
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 06.04.2017 20:02

agata26061 napisał(a): Trzymam kciuki, żeby udało Ci się w tym roku postawić stopę na wyspie Hvar :D


W przerwie relacji... Muszę się z Wami czymś podzielić 8O

Rok temu (na Bračiu) zaraziłem się strasznie fajną przypadłością - mam zdiagnozowaną CRO'manię :mrgreen: ! -

Dzisiaj zamówiłem apartament na Hvarze. Zaczynam odliczanie :papa:

laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 06.04.2017 22:32

Odliczaj, Hvar cudowny, warto ;)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1776
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 06.04.2017 22:48

Paweł, te chmury to Ty chyba domalowujesz na tych zdjęciach. Idealne ;)
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 07.04.2017 08:40

pawel silesia napisał(a):
Rok temu (na Bračiu) zaraziłem się strasznie fajną przypadłością - mam zdiagnozowaną CRO'manię :mrgreen: ! -


Ostrzegam, ta przypadłość jest nieuleczalna - w tym roku jadę do Chorwacji po raz 9 8O
W zeszłym roku dopadła mnie jeszcze jedna przypadłość - Pelješac-mania i chociaż pierwotnie w planach był nieodwiedzony dotychczas Hvar, wracam na Pelješac drugi raz z rzędu... :D
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 07.04.2017 09:09

Chorwacja to i moja choroba:) Brać jest piękna,dla mnie Bol ma klimat i nie przeszkadzają mi ludzie i tłok.
Plaża Bol ...hmm mi się podobało, a woda rzeczywiście ma tak różnorodne odcienie. Dwa razy tam pojechaliśmy i nie żałujemy.
W Postirze byliśmy tylko na lodach,ale ich smak był mega dobry.Szkoda,ze nie mieliśmy czasu na spacer wgłąb miasteczka.
Relacja wspaniała:)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 08.04.2017 15:10

Dołączam do czytających i Autora (lepiej późno niż wcale :mrgreen: )

Mam zamiar przeczesać relację gruntownie, gdyż w planach mam zawitać na Brač , o ile uda mi się odsunąć pokusę pojechania po raz 4ty na Vis i po raz 6ty na Pelješac :mrgreen: Najprawdopodobniej podzielę urlop na te 3 miejsca ( byłam wcześniej na Hvarze, Korčuli, Mljecie - Brač kusi bardzo), Twoje wspaniałe zdjęcia utwierdzają mnie w przekonaniu,, że to już ten czas :oczko_usmiech:

Cromania to przypadłość beznadziejnie fantastyczna, martwi tylko świadomość,że tyle pięknych miejsc jeszcze czeka, a jednego życia może nie starczyć :( Ja czytając relacje forumowiczów nabrałam np ochoty na wzgardzony dotychczas Kvarner - a tam tyle tego do zwiedzenia :!: 8O :lol:

A propos, Brač to on, czy ona - bo różne wersje przewijają się tu na forum - ktoś wie na pewno?
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.04.2017 16:48

Katerina napisał(a):Dołączam do czytających i Autora (lepiej późno niż wcale :mrgreen: )

Mam zamiar przeczesać relację gruntownie, gdyż w planach mam zawitać na Brač , o ile uda mi się odsunąć pokusę pojechania po raz 4ty na Vis i po raz 6ty na Pelješac :mrgreen: Najprawdopodobniej podzielę urlop na te 3 miejsca ( byłam wcześniej na Hvarze, Korčuli, Mljecie - Brač kusi bardzo), Twoje wspaniałe zdjęcia utwierdzają mnie w przekonaniu,, że to już ten czas :oczko_usmiech:

Cromania to przypadłość beznadziejnie fantastyczna, martwi tylko świadomość,że tyle pięknych miejsc jeszcze czeka, a jednego życia może nie starczyć :( Ja czytając relacje forumowiczów nabrałam np ochoty na wzgardzony dotychczas Kvarner - a tam tyle tego do zwiedzenia :!: 8O :lol:

A propos, Brač to on, czy ona - bo różne wersje przewijają się tu na forum - ktoś wie na pewno?

Katerina masz rację z tym Kvarnerem - mam dokładnie to co Ty - oglądam relacje i już maltretuję męża pomysłem zwiedzenia tych części CRO w 2018 r :)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 08.04.2017 19:14

beatabm
Katerina masz rację z tym Kvarnerem - mam dokładnie to co Ty - oglądam relacje i już maltretuję męża pomysłem zwiedzenia tych części CRO w 2018 r :)


:mrgreen: I Krk czeka ... i Pag ...i Lošinj.No i ,oczywiście Cyc :roll: :oczko_usmiech:
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 09.04.2017 19:03

Poniedziałek 20.06.2016

Ruszamy w drogę powrotną do centrum Bolu. Po drodze mijamy znacznie więcej turystów niż rano. Co chwilę muszę przystanąć by wykonać kolejną fotografię. Ciężko się powstrzymać gdy widzi się:

DSC_8073.jpg
przejrzystość powietrza dawała ogromne możliwości


DSC_8072.jpg
w szerszej perspektywie


DSC_8085.jpg
Zlatni żegna


DSC_8098.jpg
ach


DSC_8101.jpg
sztuka z widokiem na...


DSC_8104.jpg
na wodzie wiele się dzieje


DSC_8105.jpg
Hvar w tle


DSC_8106.jpg
TAXI!
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.04.2017 19:49

Weź już przestań :evil: Wyszłam z siebie i stanęłam obok wrrrrrrrrrrr
Znęcasz się nad nami :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 09.04.2017 20:55

gusia-s napisał(a):Weź już przestań :evil: Wyszłam z siebie i stanęłam obok wrrrrrrrrrrr
Znęcasz się nad nami :mrgreen:


Gusia, nie bądź taka skromna, w sadyzmie dorównujesz koledze Pawłowi... :oczko_usmiech:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.04.2017 21:11

Katerina napisał(a):
gusia-s napisał(a):Weź już przestań :evil: Wyszłam z siebie i stanęłam obok wrrrrrrrrrrr
Znęcasz się nad nami :mrgreen:


Gusia, nie bądź taka skromna, w sadyzmie dorównujesz koledze Pawłowi... :oczko_usmiech:

Nieee :!: On nas bardziej dręczy :mrgreen: To jest moja wersja i jej będę się trzymać :mrgreen:
Ale niech tam ... niech dręczy, może jak sie tak napatrzę to znienawidzę :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 09.04.2017 21:21

nie przestawaj...w tej szarej i nadal dość zimnej rzeczywistości Twoje zdjęcia są jak balsam na oczy i duszę...chociaż trochę są wkurzające :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Brač 2016 - "Mój drugi raz ;) " w Chorwacji. - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone