Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Biuro Sumada travel z Andrychowa

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006
Biuro Sumada travel z Andrychowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 04.06.2006 15:55

Czy któryś z forumowiczów spędzał urlop z tym biurem? Mają ciekawą ofertę,ale martwi mnie trochę,że nie znalazłem ich biura w spisie polskiej izby turystyki(mają tylko jakiś certyfikat na wypadek powrotu do kraju 8O ),dlatego będę wdzięczny wszystkim za opinie o tym biurze(są tacy :?: :wink: ).Chodzi mi konkretnie o hotel Makarska w Makarskiej.
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 04.06.2006 15:55

link do nich: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
janusz_sul
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 26.04.2006
sumada

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz_sul » 05.06.2006 13:51

moja siostra był a z tego biura w draśnicach i Podgorze . Nie narzekała na jakość usług. W tym roku zedzie z tego biura do Gradaca.
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 12.02.2009 15:53

Przypadkowo natknąłem się na dość śmieszno-straszną recenzję z pobytu wprawdzie w Bułgarii, ale warto przeczytać :twisted:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
agula_02
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agula_02 » 22.02.2009 12:18

Dobrze radzę - nie jedź! Ja mam naprawdę złe doświadczenia z tym biórem, choćby np. wysadzenie kilka km od celu, bo niby nie było to opłacone ( nie zwrócili uwagi na fakturę, na której było wliczone w cenę), brak rezydenta i info., gdzie właściwie nas zakwaterować, brak kontaktu. jeśli nie chcesz zepsuć sobie urlopu, znajdź inne bióro.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 22.02.2009 12:41

agula_02 napisał(a):biórem


8O
Edi1012
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 23.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edi1012 » 27.06.2016 09:15

Witam. Odswieze troche temat biura podrozy Sumada travel...bylismy w tym roku z nimi w Makarskiej w terminie 10-21 czerwiec. Od pierwszej do ostatniej minuty wszystko zorganizowane profesjonalnie...jesli ktos ma jakies pytania, chcialby zobaczyc zdjecia to zapraszam na priva.
tomek_ant
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek_ant » 05.07.2016 18:38

Mogę potwierdzić że jest ok - byłem z nimi dwa razy (raz Makarska a raz Zivogosce) i było ok. Rodzice też byli dwa razy w Podgorce.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 05.07.2016 19:04

tomek_ant napisał(a):Mogę potwierdzić że jest ok - byłem z nimi dwa razy (raz Makarska a raz Zivogosce) i było ok. Rodzice też byli dwa razy w Podgorce.



Znaczy, że to dobre, żetelne, ućciwe bióro. Nie ma co nażekać, karzdy by hciał tylko za pszeproszeniem narzreć się na Oll Aclisive za puł darmo. Nie ma tak letko.

Pozdrawiam serdecznie urzytkownik Óral.:papa: :roll: :roll: :roll:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Biuro Sumada travel z Andrychowa
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone