Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BISER TRAVEL czy ktos korzystał z tego biura?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Grażyna1
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.02.2005
BISER TRAVEL czy ktos korzystał z tego biura?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grażyna1 » 10.02.2005 15:11

Mam pytanie, czy znacie biuro BISER TRAVEL? Może jest ktoś kto korzystał z usług tego biura?
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 10.02.2005 15:40

Zezwolenie na działalność organizatora turystyki Biser Travel z Krakowa
wygasło w listopadzie 2004.
Grażyna1
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grażyna1 » 10.02.2005 15:46

Co to oznacza? Rozmawiałam dziś z ludźmi z tego biura... hmmmm nic nie rozumię, można to jakoś sprawdzić?
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 10.02.2005 15:51

należałoby zadzwonić do Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie
i tam można to sprawdzić
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
wydział turystyka
Grażyna1
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grażyna1 » 11.02.2005 08:32

Dziękuję, jeszcze dziś tam zadzwonię
Maciej Janowski
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 04.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej Janowski » 11.02.2005 10:25

Grażyna1 napisał(a):Mam pytanie, czy znacie biuro BISER TRAVEL? Może jest ktoś kto korzystał z usług tego biura?


Ja - dwa lata temu, kumpel 3 lata temu.

Pzdr Maciej
Grażyna1
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grażyna1 » 11.02.2005 11:35

Macieju czy byliscie zadowoleni z ich usług, napisz coś więcej.
Maciej Janowski
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 04.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej Janowski » 11.02.2005 12:05

Grażyna1 napisał(a):Macieju czy byliscie zadowoleni z ich usług, napisz coś więcej.

Chyba tak ;-)
Nasz kontakt ograniczył się do wynajmu kwatery - jechaliśmy wtedy pierwszy raz do cro, z dzieciakiem - więc wolałem mieć pewność że wszystko bedzie ok...
Kwatera była całkiem w pożądku 10 m od plaży. Na miejscu ( w Trogirze ) była polska rezydentka i jej mąż. Czekali na nas dość długo - bo przyjechaliśmy bardzo późno. Mili ludzie - chętni do pomocy. Kolega który był wcześniej także nie miał żadnych zastrzeżeń. Jedyne co mnie lekko zdumiało to zjazd do kwatery - tylko dla ludzi o mocnych nerwach i silnych ( małych ) autach :-)
Gdybyś potrzebowała jakiś bardziej szczegółowych info o tamtym rejonie - pisz.
Pzdr maciej
Grażyna1
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grażyna1 » 11.02.2005 13:40

Już wiem, wykonałam kilka telefonów. Zgadza się biuro złożyło rezygnację, nie może być organizatorem imprez turystycznych a jedynie pośrednikiem, agentem.
W takim wypadku należałoby sprawdzać polecone przez nich biuro.
Jesli jakieś polecą.
Maciej Janowski
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 04.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej Janowski » 11.02.2005 14:22

Grażyna1 napisał(a):Już wiem, wykonałam kilka telefonów. Zgadza się biuro złożyło rezygnację, nie może być organizatorem imprez turystycznych a jedynie pośrednikiem, agentem.
W takim wypadku należałoby sprawdzać polecone przez nich biuro.
Jesli jakieś polecą.


Wtedy także występowali jako pośrednik biura "Dalmatia Aurea" z Trogiru

Pzdr Maciej
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 11.02.2005 14:50

Maciej Janowski napisał(a):
Grażyna1 napisał(a):Już wiem, wykonałam kilka telefonów. Zgadza się biuro złożyło rezygnację, nie może być organizatorem imprez turystycznych a jedynie pośrednikiem, agentem.
W takim wypadku należałoby sprawdzać polecone przez nich biuro.
Jesli jakieś polecą.


Wtedy także występowali jako pośrednik biura "Dalmatia Aurea" z Trogiru

Pzdr Maciej


No tak nie do końca to prawda.Od 1998 Biser Travel działało jako organizator będąc spółką polsko(biuro Croatia Travel z Krakowa) -chorwacką(Dalmatia Aurea z Trogiru),czyli nie było to pośrednictwo,a wspólne przedwsięwzięcie.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 11.02.2005 15:10

Wlasnie...

I z tego, co wiem - narobili sobie troche smrodu chociazby na Ciovo - nie placac wlascicielom kwater za pobyt swoich gosci. Mieli tez cos wspolnego z kolejnym biurem Axet (z Krakowa).

Mysle, ze w ofertach biur mozna przebierac i znalezc to, ktore bedzie najmniej podejrzane :)

Plumek
Grażyna1
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grażyna1 » 14.02.2005 08:15

Dzięki za odpowiedzi, no to może polecicie jakieś biuro godne zaufania.
Jadę z dziećmi i nie chciałabym żeby były jakieś problemy. Niby można jechać w ciemno, ale trochę się boję, pierwszy raz będziemy w Chorwacji... a chcę żeby to były piękne wakacje, pełne pozytywnych wrażeń.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 14.02.2005 08:47

Grażyna1 napisał(a):Dzięki za odpowiedzi, no to może polecicie jakieś biuro godne zaufania.

Grażynko1 podaj swój email, bo tu się reklam nie robi. Ja mogę Ci polecić też krakowskie biuru, z którym było w BG i Chorwacji kilku moich znajomych.
Śmiało możesz jechać w ciemno, na miejscu wybierzesz sobie co chcesz!
Pozdrawiam
Grażyna1
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grażyna1 » 14.02.2005 09:34

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
BISER TRAVEL czy ktos korzystał z tego biura?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone