Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Biokovo z Makarskiej

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Interseal.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 508
Dołączył(a): 16.10.2014
Re: Piesze wędrówki po górach Biokovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Interseal. » 21.02.2018 22:21

Cześć.

Wchodziłem jakieś osiem lat temu na Sv.Iliję i na ščirovac też przy okazji.
Opisałem to wejście, ale niewiele zostało. Chyba zjadło wszystkie zdjęcia.

biokovo-sv-ilija-1640-m-n-p-m-t29867.html

Może coś uda Ci się z tego wyciągnąć. Uważaj jednak, gdyż wtedy tunel pod Biokovem był w budowie, więc obecnie mój początek i koniec trasy jest po przeciwnych stronach tej ruchliwej drogi.

Poszperam jutro w domowym komputerze, być może zachowały mi się jakieś ściągnięte plany szlaków. Coś miałem.

Pozdrawiam.
Interseal.
Interseal.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 508
Dołączył(a): 16.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Interseal. » 22.02.2018 00:27

Znalazłem co miałem i skąd:

https://www.summitpost.org/biokovo/151261

https://www.summitpost.org/reworked-roa ... -000/32583

Miletnjak to inaczej Scirovac.
Nie jest prawdą też na tej mapce, że niebieski szlak nie jest oznaczony.... przynajmniej wtedy w 2010 roku był oznaczony w terenie standardowymi znakami.

Obsługa forum połączyła Twój temat z innym wątkiem (nie wiem po co, ale nie mój cyrk). Proponowana powyżej w starych postach papierowa mapa nie obejmuje o dziwo tej części Biokova, choć jest fajna bo chyba na razie jedyna profesjonalna.
Reszta informacji w postach nie dotyczy tematu.

Pozdrawiam.
shr7u
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) shr7u » 22.02.2018 19:55

Wielkie dzięki Interseal. Na pewno zapoznam się z wysłanymi linkami. Pamiętasz może w którym miesiącu zdobywałeś te szczyt?
Interseal.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 508
Dołączył(a): 16.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Interseal. » 22.02.2018 20:11

shr7u napisał(a):Wielkie dzięki Interseal. Na pewno zapoznam się z wysłanymi linkami. Pamiętasz może w którym miesiącu zdobywałeś te szczyt?


25.08.2010 r.

Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Biokovo z Makarskiej - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone