Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bibinje-Zadar, Primosten i Pag na deser 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agabe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 02.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabe » 30.01.2013 09:02

lena96 napisał(a):z pewnością wybierzemy się w inne rejony, ale powiem szczerze, że od 2 tygodni szukam kwater i jakaś tragedia, jak znajdę miejsce piękne - łagodna plaża z uwagi na małe dzieci to ceny kosmiczne, jak kwatera tania to plaży praktycznie brak lub dom kilometr od wybrzeża ;(



w jakim regionie szukasz? my równiez sie wybieramy w inny region niz Pag-Zadar i szukam kwatery dla rodzinki n 2+2 w tym trzy latek wiec plaza musi byc fajna-i nic ciekawego mi jeszcze nie wpadło, a wybieramy sie pod koniec sierpnia-jak znajdziesz cos fajnego to podrzuc, ja oczywiscie tez jak cos namierze to podesle:)
agut
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 05.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agut » 22.02.2013 14:47

Witam. Czy mogłabyś napisać coś więcej o tych apartamentach, w których byliście? Chodzi mi o wyposażenie - którego według Ciebie trochę zabrakło. ;) Czego konkretnie zabrakło, a o co możemy być spokojni? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam!
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 22.02.2013 18:06

Witam, w pierwszym momencie pytanie mnie zdziwiło, bo zapomniałam, że opisane są tu 3 apartamenty - w Bibinje, Primosten i na Pagu w Mandre. Dwa pierwsze były w pełni wyposażone, na nic nie można było narzekać. Natomiast w Mandre wyposażenie było skromniejsze, ale dało się wytrzymać. Nie było czajnika elektrycznego czy kuchenki mikrofalowej, ale były oczywiście talerze, sztućce, kubki, szklanki, garnki, patelnia itd. Więc można to określić jako standardowe wyposażenie, ale nie extra :D
agut
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 05.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agut » 22.02.2013 18:15

Oj, przepraszam, a ja nie podałam dokładnie o które mi chodzi. :) A chodziło mi właśnie o Mandre. Czy zdjęcia dobrze mi sugerują, że apartamenty są bez TV? ;)
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 23.02.2013 16:32

Nasz apartament to były dwa pomieszczenia. Pierwsze to sypialnia z podwójnym łóżkiem i podwójną szafą. W drugim był aneks kuchenny, stół, krzesła i wersalka (bez tv). Oczywiście była też łazienka i taras, z którego zamieszczone są zdjęcia. Byliśmy tu w 3 osoby, ale wg było trochę ciasno, ale ponieważ pobyt był na 5 dni to w zasadzie można się przyzwyczaić. Naprzeciwko mieszkali znajomi w studio, mieli większy, ale jeden pokój z aneksem kuchennym i bez balkonu tylko z oknem (widok na morze). Apartamenty były czyste, bez zarzutu. Cena adekwatna do wyposażenia.
agut
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 05.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agut » 23.02.2013 18:26

Dziękuję pięknie za odpowiedź. :)
PiotrW
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.02.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrW » 24.02.2013 18:58

nlock napisał(a):
beagm napisał(a):Mam mapki z opisem i cenami stref parkingowych, mogę wysłać na maila. Jak na takie duże miasto ceny parkingów nie są wygórowane (od 2 Euro/godz).


To poproszę i z góry dziekuję :)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Ja też poproszę.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Melanie
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melanie » 26.02.2013 21:47

Bibinje, Primosten -> Czy można prosić o namiary?

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 02.03.2013 10:47

Pozdrawiam autorkę, piękne zdjęcia i ciekawa ta twoja relacja, szczególnie fotki z Primosten, ja jestem zdecydowanie w tej grupie "za" choć jak sama zauważasz wielu twierdzi że przereklamowane. Myślę że każda opinia jest subiektywna a tak naprawde to w cro wszędzie jest pięknie, bardziej, mniej ale pięknie, no i przede wszystkim ciepło :)
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 05.03.2013 19:53

Cieszę się, że dołączyłaś do grupy miłośników Chorwacji na forum. Dziekuję za miłe słowa :papa:
and2000
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) and2000 » 16.03.2013 19:48

Dzień dobry
Ja też poproszę o mapki
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Zadranin
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 16.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zadranin » 17.03.2013 00:43

Dobry wieczur...piekne zdiecia macie tutaj.... to moje okolicy....lato jeszcze nie dlugo... :roll: 8) 8)
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 17.03.2013 08:58

Witam, jak miło usłyszeć słowa pochwały od kogoś kto ma Zadar na co dzień. Mam nadzieję, że pokazaliśmy Zadar i resztę miejscowości od najlepszej strony. Odliczamy już dni do kolejnego wyjazdu :papa:
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 22.03.2013 18:15

beagm mogłabym poprosic o namiary na kwaterkę w Mandre byłabym bardzo wdzięczna :wink: mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl pisałam do apart. w Bibinje ale początek lipca już zajęty szkoda :( dzięki z góry.
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 23.03.2013 18:31

Beagm mam jeszcze pytanko odnośnie plaży przed kwaterką w Mandre jest przyjazna dla dzieci bo jada z nami 2 i 4 latka? Dzieki za namiary :wink: czy w apart. była klima i tv ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Bibinje-Zadar, Primosten i Pag na deser 2012 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone