Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Białystok-Cro-Ksamil

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gabriel86
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.07.2014
Białystok-Cro-Ksamil

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gabriel86 » 29.07.2014 21:29

Witam.
Jako że pierwszego sierpnia wyjeżdżamy w trasę marzeń mam prośbę o zweryfikowanie kilku głównych założeń.
Od lutego, przeczytałem praktycznie wszystkie info. dostępne odnośnie zakładanej trasy, atrakcji, ciekawych miejsc, cen paliw/winiet itp...
2 kierowców, 4 os. w aucie, dużo uśmiechu :)

1. Trasa: Białystok-Lublin-Rzeszów-Koszyce-Balaton(nocleg)-Jeziora Plitwickie- drogą nr 1. w okolice Zadaru-Dubrovnik- Kotor i okolice (2/3dni)-Himara(Hostel Himara)-Ksamil(5dni pobyt w hotelu)-Saloniki-i dalej przez Budapeszt do domu - łącznie ok 4600km
(oczywiście Węgry-autostrada / Chorwacja -droga wzdłuż wybrzeża)

2. Jedziemy w ciemno, jeżeli chodzi o campingi w Cro (dwa namioty), zakładam nie więcej niż 50€ za dobę pobytu na campingu średniej klasy. Z tego co się doczytałem to jest tak zakaz obozowania na dziko.\

3. W Czarnogórze i Albanii kilka noclegów na plaży... czy to dobry pomysł? Nikt nie wspominał że jest to licha opcja

4. Zakładam budżet ok 300PLN na wszelkiego rodzaju winiety i opłaty autostradowe (Węgry,Chorwacja,Grecja, Serbia, Macedonia). Długo to liczyłem, być może ktoś ma podobne doświadczenia.

5. Czy gdzieś specjalnie przygotować się do kontroli celnych lub drogowych? Jakieś ograniczenia alko, jedzenia lub papierosów?

Będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju wskazówki. Powoli zaczynamy pakować auto, ostatnie zakupu itp.

Pozdrawiam GaB:)
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 01.08.2014 19:47

no i nikt nie pomógł, a chłop już w drodze...:/
efendi
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) efendi » 18.08.2014 13:56

Gabriel86 napisał(a):Witam.
4. Zakładam budżet ok 300PLN na wszelkiego rodzaju winiety i opłaty autostradowe (Węgry,Chorwacja,Grecja, Serbia, Macedonia). Długo to liczyłem, być może ktoś ma podobne doświadczenia.


no jak w jedną stronę to starczy ;)
gotgold5d
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gotgold5d » 19.08.2014 07:42

It will be important that you choose to remove the entire crawlers down the page everyone in any other case they can conveniently

fifa 14 ultimate team coins xbox 360

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone