Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Będzie banalnie - Proszę o pomoc

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003
Będzie banalnie - Proszę o pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 02.08.2012 07:41

Znacie mnie z tego forum, w przyszłym roku stuknie 10lat, w tym czasie odwiedziłem HR kilkukrotnie...

W tym roku miał być kolejny raz, oczywiście ze znajomymi, oczywiście apartament wybrany w maju, oczywiście (to już tradycja, że w grudniu jest więcej chętnych, niż apartamentów w Chorwacji
:wink: ; w styczniu, jest więcej chętnych niż miejsc w samochodach; w marcu w końcu jest tyle chętnych ile miejsc w samochodach) w czerwcu przy ostatecznym dopinaniu wszystkiego ... wszystko się dupło i na placu boju pozostała nasza rodzinka 2+1.

W tym roku wysłałem najwięcej zapytań EVER - serio, nigdy nie musiałem tak szukać, nigdy nie spotkałem się z takim obłożeniem w szukanym terminie (26.sierpnia), wreszcie nigdy nie spotkałem się z takimi astronomicznymi cenami, za nory które akurat były wolne.

Dziś proszę o pomoc, bo setki zapytań nie przedkładają się na efekt końcowy; szukam apartamentu 2 (lub 2+1, choć to na wyrost, bo latorośl ma 1,5 roku) w: obrzeżach Puli, Rovnij, miasteczku Krk, miasteczku Murter (Pod Raduć, Vlake) Rogoznicy (Lozica, Sepurine), Primosztenie, ostatecznie na Ciovo. Ciovo to max na południe, bo z racji tego że wszelkie koszty będziemy pokrywać z jednego budżetu nie chcemy pchać się dalej. Wykluczam wioski, gdzie nie ma gdzie pójść na wieczorny spacer, ale jednocześnie nie chcę mieszkać w ścisłym centrum. Z oczywistych powodów betonowe/skaliste plaże odpadają, tu nastawiam się na żwirek taki jak w Nemirze :hearts:

Poratujcie jakimś namiarem, którego nie ma na znanych portalach z apartamentami - te -mówię uczciwie- przeczesałem bardzo wnikliwie.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.08.2012 07:45

Z szukaniem wolnego apartamentu w necie spóźniłeś się tak przynajmniej z 6 miesięcy. Wg mnie teraz to tylko jechać i szukać na miejscu.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 02.08.2012 07:53

Mz możesz mieć większy problem z zaklepaniem przystanku po drodze, niż ze znalezieniem lokum na miejscu.

Z tym berbeciem bym nie szarżował i zrobił sobie przerwę w Budapeszcie na przykład.

Jak wyjedziecie o siódmej rano (z Budapesztu), to miedzy pierwszą, a drugą po południu będziesz gdzieś nad morzem, może nawet w Rogoznicy i spokojnie coś znajdziesz.

PS Lozica z takim berbeciem odpada. Sepurine już lepiej, ale szukałbym czegoś bliżej Mariny - na półwyspie masz drzewa, pod którymi będziecie mogli się schować, a brzeg jest całkiem sympatyczny.

Pozdrawiam
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 02.08.2012 07:53

Rysio napisał(a):Z szukaniem wolnego apartamentu w necie spóźniłeś się tak przynajmniej z 6 miesięcy. Wg mnie teraz to tylko jechać i szukać na miejscu.


No niestety, ale do czerwca skład był 4+3 i dla niego mieliśmy apartman. W czerwcu z powodu siły wyższej zostaliśmy z ręką w nocniku... :?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.08.2012 07:57

Jedź do Pakostane , po 26 sierpnia apartament znajdziesz na miejscu.
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 02.08.2012 08:05

Janusz Bajcer napisał(a):Jedź do Pakostane , po 26 sierpnia apartament znajdziesz na miejscu.


Januszku, z całym szacunkiem, ale nie jest to wątek GDZIE jechać i czy jechać W CIEMNO :roll:
Kiedy berbecia nie było na świecie, jazda w ciemno nie była dla mnie niczym nadzwyczajnym - teraz zmieniła mi się optyka.
fhuzbych
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fhuzbych » 02.08.2012 14:57

Dobrze Cię rozumiem też wolę jechać w konkretne miejsce i nie myśleć o szukaniu.
Ale konkretnie, nie dam Ci namiarów choć jakbym pogrzebał coś bym wyszukał ale powiem jak ja wyszukałem i mam nadzieję iż będzie Ok tzn że będę zadowolony.
Wszedłem na stronę z tego forum : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i po kolei wysyłałem maile do prawie wszystkich ofert z wybranych miejscowościach dostałem kilka ofert i wybrałem najlepszą wg. mnie.
Też szukałem blisko, wybrałem SELCE za 42 E apart 50 m2 2+1 z tarasem. Myślę że oferta nie zła ale to się zobaczy jak zajedziemy. A, chcieli zaliczkę 100 E.
vielki
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 21.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) vielki » 02.08.2012 16:46

moje subiektywne odczucie jest takie ze rezerwacja jest bezsensu

pisalem do pewnego goscia o apartament
powierdzial az 75euro
co dla mnie jest astronomiczna suma ! 2 lata temu placilem ok 40-45e u niego
tlumaczyl sie ze ma tlumy turystow ble ble ble ....

bedac na miejscu podjechalem zobaczyc owe tłumy
byly 2 pary (a ma ok 25-30 miejsc)
owszem standard sie zmienil (zamontowal klimatyzacje)
ale to chyba nie jest warte az 30 euro wiecej na dobe
na miejscu zszedł do 55e

na serio polecam mknąć w ciemno i szukac na miejscu
i co najwazniejsze - WYBRZYDZAC ! nie brac pierwszej lepszej lokalizacji...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.08.2012 16:53

el_guapo napisał(a):
Poratujcie jakimś namiarem, którego nie ma na znanych portalach z apartamentami - te -mówię uczciwie- przeczesałem bardzo wnikliwie.


Dario Orlovica w Vodicach znasz :wink: :lol:

Jak chcesz na Ciovo, to może Bożenka Kljakovic pomoże :wink: :lol:
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 02.08.2012 19:29

vielki napisał(a):powierdzial az 75euro
co dla mnie jest astronomiczna suma ! 2 lata temu placilem ok 40-45e u


Właśnie chodzi o tę dysproporcję: za 4+3 w atrakcyjnym miejscu Rogoznicy krzyczeli 60E, za 2+1 w tej samej Rogoznicy krzyczą 50E.

fhuzbych napisał(a):Dobrze Cię rozumiem też wolę jechać w konkretne miejsce i nie myśleć o szukaniu.
Wszedłem na stronę z tego forum : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
E.


Ten portal też zaliczony - wyjdzie na to, że jednak będziemy śmigać w ciemno, bo albo wołają astronomiczne kwoty za - nie oszukujmy się - norę, albo rozkładają ręce i nie mają terminów.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 02.08.2012 19:50

el_guapo napisał(a):... szukam apartamentu 2.....

Jakby wystarczył pokój (2-3 os., WC, prysznic), ze śniadaniem to mogę wskazać adres na KRK w KRK.
Wodnik73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 16.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wodnik73 » 02.08.2012 21:39

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Miejscowość Dugi Rat przed Omiś
35 euro za A2, a dziecko może spać z wami lub kupcie mu łóżeczko turystyczne.

Warunki jak na zdjęciach, byłem rok temu i było ok.

Zapytaj na emaila powinni mieć miejsce.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.08.2012 21:51

Dugi Rat najgorsza lokalizacja ma riwierze Omiš ze względu na jadrankę i wąską plaż przy niej. :cry:
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 02.08.2012 22:22

el_guapo - nasze tegoroczne doświadczenia masz na mailu z profilu 8)
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 03.08.2012 07:16

Wodnik73 napisał(a):zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Miejscowość Dugi Rat przed Omiś


Brałem pod uwagę, jest kilkanaście apartmanów poniżej Jadranki i prawie na plaży - na plus oklepany, ale jednak blisko Omis.

Ten apartament jest niestety przy samej Jadrance - odpada.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Będzie banalnie - Proszę o pomoc
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone