Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Będzie banalnie - Proszę o pomoc

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 03.08.2012 07:16

nero napisał(a):el_guapo - nasze tegoroczne doświadczenia masz na mailu z profilu 8)


THX - przeczytałem, podniosłaś mnie na duchu.
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 03.08.2012 09:11

el_quapo
Witaj!
Wszystkiego się spodziewałem ale, że Ty
taki doświadczony Cro-maniak, nie możesz wybrnąć ze zmienionej
sytuacji wyjazdowej, nigdy.
Prawdę piszesz, że w grudniu jest cały autobus chętnych, a im bliżej wyjazdu, chętnych ubywa.
Podobnie było w czerwcu 2010 roku. Pamiętasz??
Trzykrotne zmiany terminu, a na koniec rezygnacja jednej pary...??
Samo życie.
Trzeba być elastycznym, a nie sztywno tyrzymać się ustalonego planu.
W tym roku planowałem wyjazd 2+1 (1= wnusio lat trzy i pół)
w okolice Rogoźnicy ( podobny termin 26.08 do 4.09). Frankowi udało się
dostać do przedszkiola i już od 26.08 ma zajęcia wstępne.
Wyjazd przepadł. Jedziemy więc od 15.08 do 23.08 na Polskie morze do Karwi. Zawsze jest jakaś alternatywa. I elastyczność.
Wiem córcia jest mniejsza, a Ty mniej elastyczny. Mimo to na Twoim miejscu i w tym terminie
śmiało można jechać w "ciemno", mimo, że z dzieckiem.
Ale co ja Ci będę podpowiadał, byłeś w Cro tyle razy.
PZDR.
My już planujemy wyjazd w przyszłym roku w podobnym terminie.
piotrmks
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 02.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrmks » 03.08.2012 17:28

el_guapo napisał(a):Murter (Pod Raduć, Vlake)


Poszukaj u josipa do 25 byl lokal pod Raducem 4+1 za 120 juro. O pozniejsze terminy nie pytalem
m.duraj
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) m.duraj » 15.03.2014 19:22

Witam,

W tym roku mam zamiar wybierać się do apartamentu adria u2 w orij.
Proszę o opinie na temat apartamentu.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Będzie banalnie - Proszę o pomoc - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone