Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

bazy nurkowe

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
boniek69
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 01.03.2011
bazy nurkowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) boniek69 » 13.06.2011 13:07

Witam,miedzy 2-9 lipca mam zaplanowany rejs na trasie Ugljan-Molat-Mali Lośinj-może Pag-Ugljan lub Mali losinj-Dugi Otok-Paśman,gdzieś w tych okolicach,wszystko zależy czy będzie wiało i bedzie można przemieszczać się.Jakie polecacie bazy i miejsca nurkowe w tych okolicach?Uprawnienia do nurkowania ma tylko moja żona a reszta załogi aby mogła w tym czasie ponurkować sobie z fajką.Pozdrawiam Darek.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 14.06.2011 07:50

Jeżeli chodzi o bazy nurkowe w tym rejonie, to jedyne co mogę powiedzieć, to to, że w Starej Novalji na Pagu jest kilka baz.
My korzystaliśmy z tej
Trochę o tym nurkowaniu możesz przeczytać tutaj

Na Cresie jest baza przy campingu Brajdi w Beli i w samym Cresie, ale nie wiem jak tam sprawy się mają, bo nie korzystaliśmy.

Na Istrii w okolicach Rovinj masz baz do wyboru do koloru.
Znajomy kilka dni temu nurał z tej i jest bardzo zadowolony.

Miłego nurania :)
boniek69
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 01.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) boniek69 » 14.06.2011 13:59

Dziękuje bardzo jakby ktoś chciał dorzucić swoje trzy grosze to będzie mi miło.
be-ja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 20.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-ja » 14.06.2011 19:23

Cześć. Mali Losinj, Adriatic Divers
www.adriaticdivers.de SUMARTIN www.sumartin.com SV Martin
Diver Sport Centar też Mali Losinj
www.diver.hr
Dugi Otok Baza Sali B,B Podam Tel 023377078 lub 023377079

Mali Plawnik warto odwiedzić nocą, dwie ścianki mniejsza i wieksza, sporo korali i liczne ławiczki drobnej ryby, na dnie mini kanion.

Mali Losinj nie polecam nurania z brzegu przy starej rzezni,spory dystans do przepłynięcia ok 200-250m i dopiero ściana, jest duża ponad 40 m, dno na głębokości prawie 56m. Proponuję nocnego nura z dobrym oświetleniem.

Cypel METLA (Osor) tu Masz skałkę 100m- 30m npm a 70m do dna to jedno z piękniejszych miejsc do nurowań z podwodnymi tarasami gdzie zrobicie przerwę na lunch :wink:


Pzd be-ja
de Zoo
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 03.06.2008
Polskie bazy nurkowe w okolicach: Poljicy, Mariny, Trogiru?

Nieprzeczytany postnapisał(a) de Zoo » 27.07.2014 23:28

Czołem,
Czy ktoś wie, czy istnieją jakieś polskie bazy nurkowe w miejscowościach jak w temacie? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.07.2014 01:37

de Zoo
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) de Zoo » 28.07.2014 17:59

Janusz Bajcer napisał(a):http://trogirdivingcenter.com/index.php/about-us/?lang=pl


Dzięki Janusz za ten namiar. Wygląda fajnie, choć nie do końca to jest to o co mi chodziło. Stronę mają po polsku, ale obsługa już chyba nie mówi po polsku :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.07.2014 18:17

Marina i Policija to dziury :wink: W Trogirze masz tą podaną, innej chyba nie ma.

http://bazy-nurkowe.pl/zagraniczne_bazy ... rkowe.html

https://www.google.pl/search?q=polskie+ ... 8weJxIG4DQ
de Zoo
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) de Zoo » 28.07.2014 22:27

Janusz Bajcer napisał(a):Marina i Policija to dziury :wink: W Trogirze masz tą podaną, innej chyba nie ma.
http://bazy-nurkowe.pl/zagraniczne_bazy ... rkowe.html
https://www.google.pl/search?q=polskie+ ... 8weJxIG4DQ


Ha, Ha :) Wiem, że to dziury w ziemi.
Dzięki za te linki i pozdrawiam :)
wieza
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wieza » 31.07.2014 23:28

Jurgen skorzystałeś z tej bazy? bo ja będę tam i chce u ich pakiet wykupić.
asb
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asb » 19.08.2014 14:13

Witam
czy na Pagu są polskie bazy nurkowe?
Pozdrawiam
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.08.2014 11:12

Nie ma.
W St. Novalji jest czeska baza Conex Diving.
wieza
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wieza » 31.08.2014 17:06

Wróciłem z Trogitu gdzie korzystałem z bazy nurkowej "Trogir diving center" w sumie niezle miło i sympatycznie, ale jak mają duzy ruch to cały czas w to same miejsca chcą pływac i nurkować bo bliżej jest ;)
ale ze ja dość wymagający klient byłem ;) to nie było tak zle ;)
tylko cały czas słyszałen No DEKO, NO DEKO, aż do znudzenia i nawet o deko nie chcieli słyszeć, wiec wszystko było robione za ich plecami, a gość na łajbie się tylko pytał co i jak i dlaczego, i luz mielismy :) a nawet byliśmy traktowani priorytetowo :) tzn Ja i mój partner nurkowy a miałem ich trzech ;)
ad2222
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ad2222 » 29.01.2015 17:21

W najbliższe wakacje znów wybieramy się do CRO :) - tym razem po drodze chcemy zwiedzić jakieś parki - i znalazłem park Kornati, gdzie - podobno - można zapuścić nura... Macie może jakieś namiary na bazę nurkową która robi nurki w Kornati?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.01.2015 17:23

ad2222 napisał(a):W najbliższe wakacje znów wybieramy się do CRO :) - tym razem po drodze chcemy zwiedzić jakieś parki - i znalazłem park Kornati, gdzie - podobno - można zapuścić nura... Macie może jakieś namiary na bazę nurkową która robi nurki w Kornati?

Kornaty znalazłeś po drodze do Cro?
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone