Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baza nurkowa Oleg Podgora

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szolo78
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 19.10.2009
Baza nurkowa Oleg Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) szolo78 » 11.05.2013 13:54

Witam wszystkich Cro maniaców!. W tym roku po raz kolejny wybieram się do Chorwacji a konkretnie do Makarskiej. Po raz kolejny zamierzam przy okazji wypoczynku po nurkować. Wiem już jak wygląda sprawa pozwoleń, zasad, sprzętu, cen nurków z baz nurkowych np. PADI w samej Makarskiej (szału nie ma)itd. Słyszałem natomiast coś o bazie nurkowej w Podgorze - kilka km od Makarskiej i o gościu o imieniu Oleg?? Że jacyś Polacy tam jeżdżą, nurkują z brzegu i że jest ok (widziałem jakiś filmik na YouTube) Czy ma ktoś może jakieś info na ten temat??? Wybieram się na początku czerwca wiec może ktoś coś podpowie albo też jedzie w tym terminie ponurkować??
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 11.05.2013 14:12

Hej.
Niestety nie mogę nic powiedzieć na temat tej bazy, ale odpowiedź na swoje pytanie powinieneś znaleźć na nurkowym forum: http://forum-nuras.com/portal.php
szolo78
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 19.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szolo78 » 12.05.2013 21:13

oki dziękuje za info, może jeszcze ktoś się odezwie a ja w między czasie prześledzę stronke którą mi podałaś. Pozdr
szolo78
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 19.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szolo78 » 09.06.2013 20:47

Witam. jestem aktualnie w Makarskiej. jest ktoś może w okolicy i ma zamiar zaliczyć jakiegoś nura??

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone