Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda z dziećmi czerwiec -proszę o pomoc

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
atomic77
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.08.2010
Baska Voda z dziećmi czerwiec -proszę o pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic77 » 10.05.2012 09:28

Witam
Wybieramy się z dziećmi do Chorwacji w połowie czerwca. Znalazłem taki apartament: House Lada, widok na morze, blisko plaży, niestety trochę za bardzo w centrum (100 metrów plażą od początku przystani w stronę Breli).

Mapa: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Czy w czerwcu mamy tam w ogóle czego szukać z dziećmi (1 i 2 lat)? Przerażają mnie te tłumy które widzę na forumowych fotkach, tym bardziej że wyprawy na plażę to może raz-dwa razy dziennie na 2 godzinki... poza tym spacery wzdłuż plaży z wózkiem, wyprawy autem.

Druga sprawa - apartament ten nie ma nigdzie żadnych komentarzy, opinii, mają swoją stronkę w necie i są tylko na kilku portalach. 60 euro za dobę, widok na morze, 30% zaliczki i wciąż wolne miejsca. Czy to może być jakaś ściema?
Bardzo zależy mi właśnie na tarasie z widokiem na morze, żeby nie było zbyt daleko i stromo (wózek) . I własnie w rejonie (Makarska, Baska Voda).
Uprzejmie proszę o informacje.... niewiele czasu zostało a boję się w ciemno jechać z takim maluszkiem:)
Jeśli kogo interesują informacje o Rogoznicy sprzed dwóch lat, chętnie się podzielę:)

atomic7777 (małpa) gmail.com
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 10.05.2012 16:00

Z wózkiem to nie polecam, bo na plażę to tylko ulicą widoczną na mapce.
Widoczne na zdjęciach murki w kierunku morza to zabytki archeologiczne starej osady a za tymi krzaczkami to tak ze 30 m w pionie dlatego nie widać plaży.
deste77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 02.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) deste77 » 11.05.2012 08:52

atomic77 napisał(a):Czy w czerwcu mamy tam w ogóle czego szukać z dziećmi (1 i 2 lat)? Przerażają mnie te tłumy które widzę na forumowych fotkach


Czerwiec to jeszcze nie dziki sezon a zdjecia przeważnie wykonywane są w lipcu-sierpniu.
atomic77
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic77 » 11.05.2012 09:11

Dziękuję wszystkim za informacje
Przyjrzałem się zdjęciom i rzeczywiście dom jest na skarpie, no ale i tak wyjątkowo blisko jak za tą cenę. Wózek jest lekki i składany więc ze schodami też by nie było problemu.
Co do tłumów -taką właśnie miałem nadzieję, że te zdjęcia to szczyt sezonu, więc może gdzieś się dopchamy na plażę:)
Apartament już zarezerwowany, po powrocie zdam relację.
rbandula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 17.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbandula » 12.05.2012 18:19

W Baśka Voda byłam dwukrotnie (2010, 2011). Co prawda nie w czerwcu, tylko w środku sezonu, ale moim zdaniem nie będziesz musiał "dopychać" się na plażę w czerwcu. Na pewno będzie luźniej w porównaniu z lipcem i sierpniem!
Rozumiem Twoje wątpliwości, bo sama wybierałam apartamenty na obrzeżach Baśki, żeby uniknąć tłoku na plaży.
A nawet gdyby przy głównej plaży było tłoczno, to przecież 5-minutowy spacer w stronę Breli (nawet kilka razy dziennie) nie będzie dużym wysiłkiem.
Myślę, że dobrze wybrałeś, bo blisko plaży, sklepów, bankomatu, ale nie przy głównym deptaku, przez który wieczorem w sezonie przechodzą tłumy turystów.
A to, że Twój apartament nie ma żadnych komentarzy, nie oznacza, że to jakaś ściema. Sama wybierałam apartamenty z ofert internetowych, odpowiadające mi pod względem lokalizacji i warunków. Wpłacałam zaliczkę, przyjeżdżaliśmy i żadnej ściemy nie było! Mam nadzieję, że to nie moje szczęście, ale reguła.
W tym roku "zdradzam" Riwierę Makarską z Półwyspem Peljesac (mój apartament też nie ma żadnych komentarzy, ale wcale się tym nie martwię!).
Życzę udanego wypoczynku :D !
atomic77
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic77 » 12.05.2012 18:57

Dzięki, oby jeszcze pogoda była (no, planowaliśmy wczasy w Ustce, więc...)
W każdym razie po dłuższej korespondencji z właścicielem okazało się po prostu, że właściciel chyba trochę nie ogarnia tego "marketingu", a stronkę robi jego syn. Już raczej nie mam wątpliwości.
W sumie 4 razy byłem w Chorwacji i nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemności, a już na pewno mniej niż w innych krajach, ale z takim małym dzidziusiem po tak długiej trasie to wolę uniknąć rozczarowania:)
jeszcze raz dziękuję wszystkim Cro-maniakom do których chyba sam się zaliczam:)
deste77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 02.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) deste77 » 13.05.2012 12:35

atomic77 napisał(a):Dzięki, oby jeszcze pogoda była


"Pogoda jest zawsze" :D
Raz lepsza raz gorsza...

A tak poważnie to w czerwcu raczej nie powinno być problemu.
Miłego wypoczynku.
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 13.05.2012 21:39

I za daleko tą plażą w stronę Breli nie idź jak namawia koleżanka bo na golasów trafisz hi hi
rbandula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 17.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbandula » 14.05.2012 09:31

Motoschiza napisał(a):I za daleko tą plażą w stronę Breli nie idź jak namawia koleżanka bo na golasów trafisz hi hi


Wiedziałam (i widziałam :)) , że mają "swoją" plażyczkę z drugiej strony Baśki czyli w kierunku Promajny, ale o tym drugim miejscu nie. No przecież nie polecałabym na spacery w biały dzień! I to z dziećmi 8O !
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 21.08.2015 23:04

Odświeżam temat. Autor wątku nie odpisuje na priva, więc pytam tu czy może ktos był w tym House Lada w Baśkiej Vodzie i może się podzielić wrażeniami i dać jakąś opinię. Sprawa pilna bo za parę dni wyjazd. Z góry dzięki.
atomic77
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic77 » 22.08.2015 07:46

Odpisuje odpisuje tylko nie tak szybko jakby pytający chciał:)
Informacje już poszły na maila. Chętnie odpiszę jeśli ktoś jeszcze ma pytania
CzokoMamba
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) CzokoMamba » 31.10.2017 19:20

Chciałabym odświeżyć wątek- czy ktoś może się podzielić wrażeniami po pobycie w House Lada?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Baska Voda z dziećmi czerwiec -proszę o pomoc
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone