Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda po raz pierwszy;)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gogenesis
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 30.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gogenesis » 08.08.2012 09:26

to jeszcze ten: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bylem, polecam, czysto, schludnie, 300 metrów do morza, parking na działce, grill dla chętnych przed domem
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 01.10.2012 19:20

Obrazek
a teraz sobie poklikam :papa:
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 01.10.2012 19:33

gogenesis napisał(a):to jeszcze ten: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bylem, polecam, czysto, schludnie, 300 metrów do morza, parking na działce, grill dla chętnych przed domem

wygląda korzystnie, proszę, napisz do mnie na maila coś więcej (rzeczywista odległość do plaży, cena ap, gospodarze) itp :)
szwagierek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 08.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) szwagierek » 06.10.2012 19:22

do czarodziejka no i jak tam było w tym apartamencie wybieram się tam w przyszłym roku wiec proszę o opinie jak tam jest
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
anitka-1984
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 15.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) anitka-1984 » 26.01.2016 21:10

Witam. Planuje wybór apartamentu Kassa w Basce. Proszę o aktualne opinie. Przede wszystkim - czy droga pod górę jest bardzo uciążliwa/ stroma czy jakoś dam radę z 5 latką? Czy słychać samochody? - wg google poniżej jest droga.
Gdzie lepiej na plaże- w prawo czy w lewo od portu- tak aby był cień i nie leżeć jeden na drugim( choć na początku sierpnia nie wiem czy gdziekolwiek w Basce będzie "luźno":)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 26.01.2016 23:04

anitka-1984 napisał(a):Witam. Planuje wybór apartamentu Kassa w Basce. Proszę o aktualne opinie. Przede wszystkim - czy droga pod górę jest bardzo uciążliwa/ stroma czy jakoś dam radę z 5 latką? Czy słychać samochody? - wg google poniżej jest droga.

nie wiem jak samo końcowe podejście/zejście do aparatmanu, ale ogólnie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, która prowadzi do portu taka stroma to nie jest; droga Kacica Miosica poniżej apartmanu jest główną drogą, ale mz bez przesady
anitka-1984 napisał(a):Gdzie lepiej na plaże- w prawo czy w lewo od portu- tak aby był cień i nie leżeć jeden na drugim( choć na początku sierpnia nie wiem czy gdziekolwiek w Basce będzie "luźno":)

więcej miejsca zapewne będzie na lewo od portu (stojąc przodem do Jadrana), z cieniem podobnie w tych miejscach, choć na prawo od portu w cieniu są głównie knajpki;
z uwagi na plażę i wodę wolałem na prawo od portu bo tu drobny żwirek i woda jakaś lepszej barwy, po lewej od portu większe kamienie (ale to kwestia gustu);
zresztą daję zdjęcia poglądowe:
DSCF4744.jpg
na prawo od portu



DSCF4899.jpg
na lewo od portu
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 26.01.2016 23:29

W 2014 mieszkaliśmy na Miosicia i samochody nie były żadnym problemem-zwłaszcza jeśli okna sypialni wychodzą w stronę morza. Przyznaje,że tego numeru nie kojarzę-wnioskuje więc ,że trzeba do niego trochę podejść. Może być tak,że samochód będzie musiał stać niżej na parkingu bo nie będzie dojazdu lub będzie bardzo stromy-warto o to zapytać. Do centrum i do plaż najlepsze dojście ulicą Blato-spokojne bez stromizm a po drodze piekarnia i targ owocowo-warzywny. Jeśli chodzi o plaże to najlepiej zrobić spacerek w jedną i drugą stronę i wybrać sobie najbardziej odpowiednie miejsce i rano w drodze po pieczywo upatrzone miejsce zarezerwować przez położenie karimat czy koca-praktykowane w 2014 i w 2015 roku i zawsze leżeliśmy tam gdzie chcieliśmy. Polecam przepiękne trasy spacerowe do Promajny i Breli.
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 27.01.2016 10:24

[quote="kibic hr"] upatrzone miejsce zarezerwować przez położenie karimat czy koca-praktykowane w 2014 i w 2015 roku i zawsze leżeliśmy tam gdzie chcieliśmy.
Widzę, że głupia moda z nad Bałtyku powoli zaczyna przekraczać granice Polski.
Jeszcze trochę i trzeba będzie nad Jadran pędzić o 5-tej rano, żeby mieć możliwość, gdziekolwiek się położyć :evil:
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 27.01.2016 11:59

No cóż o tej modzie na rezerwowanie miejsca przeczytałem na forum na długo przed wyjazdem a na miejscu okazało się,że to dosyć powszechny proceder-zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi. Może się to podobać lub nie ale jest to praktyczne i to z kilku powodów. Plaże chorwackie są o całe hektary węższe od naszych bałtyckich a dodatkowo są zawężane przez płatne leżaki. W tak popularnych miejscowościach jak B V. zasada jest prosta-im później przyjdziesz tym ciężej znaleźć dogodne miejsce-jedni chcą być w cieniu,inni blisko wody. Kolejna kwestia-nie po to szukam apartamentu,który jest w miarę blisko plaży by potem po niej urządzać wędrówki w upale i z całym majdanem w poszukiwaniu kawałka wolnego miejsca. Wreszcie rzecz najważniejsza i o tym muszą zdawać sobie sprawę ludzie,którzy pierwszy raz jadą do Chorwacji. Jadran to nie Bałtyk-tutaj już po kliku metrach robi się głęboko-i nic dziwnego ,że ludzie chcą mieć swoje pociechy niemal pod ręką. Mój syn świetnie pływa a mimo to nie wyobrażamy sobie z żoną by nie być blisko niego a i on pewniej się czuje widząc nas z wody. To forum to taka swoista kopalnia wiedzy-bardzo przydatna dla kogoś kto pierwszy raz tam jedzie. Skoro wiele osób tak robi-i to z nie tylko z Polski-byłem ,widziałem-to o tym piszę.
epinephrine087
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 11.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) epinephrine087 » 12.03.2017 10:12

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy Petra Preradovića 20 to dobry adres? :D Mamy małe dzieci, lubimy chodzić (choć niekoniecznie po schodach).
zibi998
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.05.2018
Noclegi Baska Woda pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi998 » 24.05.2018 18:19

witam
Wybieramy sie z zona w wakacje do Chorwacji pierwszy raz przełom lipca i sierpnia :) . Chciałbym się poradzić osób którzy byli w baśka woda lub okolicy w sprawie noclegów. Może jakieś sprawdzone fajne namiary ,adresy , telefony ,dodam ze z językiem u nas troszeczkę krucho . Jak opłaca się wynajęcie samochodu ,bo nie ukrywam ze chcemy lecieć samolotem .Czy warto jechać na żywioł i na miejscu szukać, może ciekawsze miejsce polecicie . Poradzicie czy warto lecieć w wakacje czy może później.
z góry dziękujemy
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 25.05.2018 07:57

epinephrine087 napisał(a):Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy Petra Preradovića 20 to dobry adres? :D Mamy małe dzieci, lubimy chodzić (choć niekoniecznie po schodach).


Baska Voda w przeciwieństwie do Breli jest raczej "płaska". Trochę pod górkę będzie, ale myślę że do przełknięcia. Gorzej że do obydwu plaż kawałek. I do Nikoliny i do Podluki.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Baska Voda po raz pierwszy;) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone