Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda- kilka pytań

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 01.07.2018 11:10

Chyba wreszcie dobrze trafiłem, gdzie zaparkować by wybrać się promenada na spacer i bym nie przeplacal. U mnie w Lokvie pada deszcz i kompletnie brak alternatywny na dziś bo okolica już zwiedzona poza chyba Baśka:)
david8213
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 09.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) david8213 » 13.10.2019 17:38

mervik napisał(a):
adamr20 napisał(a): gdzie w Baśce można bez problemu auto zostawić i wybrać się na poszukiwanie kwater?? Rozchodzi mi się żeby nie wlepił mi ktoś zaraz mandatu za niezapłacenie parkingu


....darmowy parking bazarku z owocami
http://maps.google.com/maps?q=43.358785 ... 62,,0,9.21


Czy to aktualne ? Mam rezerwację apartamentu na tej ulicy, Czy można zostawić tam auto na 2 tyg.? Jaka opłata ?
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 13.10.2019 19:11

Czyżby Twój apartament nie miał swojego miejsca parkingowego-najlepiej o takie sprawy wypytać gospodarzy. Oni też powinni najlepiej wiedzieć jak to jest z tym parkingiem. Jeżdżę tam już od lat ale nie kojarzę by ten parking był jakoś zapełniony-inna sprawa ,że nie ma tam znaku informującego o parkingu.
david8213
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 09.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) david8213 » 14.10.2019 09:05

Jakby mój Apart miał miejsce parkingowe to bym nie pytal :). Jest napisane że parking jest przy sąsiednich ulicach :) Dlatego zadałem to pytanie na forum .bo szukam gdzie dokładnie można zostawić auto ..
A jak jest z parkowaniem przy promenadzie ?
6 kN /godz ale to jest przez 24h czy sa jakieś płatne godziny np do 20.00 a potem darmowe ?
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 14.10.2019 09:51

Przy głównej ulicy, niedaleko od szkoły, jest parking( ogrodzony trawnik), na którym miejscowi mają wykupione miejsca dla swoich lokatorów. Dostajesz klucz do kłódki, opuszczasz łańcuch i parkujesz. Może Twój gospodarz tak ma.
krzysiek
eva73
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 15.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eva73 » 14.10.2019 17:53

Ten parking przy bazarku nie był darmowy w tym roku. Siedziała tam babcia, która z kalkulatorkiem przeliczała ewentualnym klientom cenę za parkowanie. Mogę się mylić, ale raczej nie była ona niska, widziałam , że wielu odjeżdżało po spojrzeniu na ekranik kalkulatorka :lol: W sierpniu było tam wiele wolnych miejsc.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 14.10.2019 19:36

Zapytałbym gospodarza jakie to ;sąsiednie; ulice ma na myśli-bo jeśli chodzi o płatne parkingi to jest tego sporo w Baskiej Vodzie. Gdzieś jego klienci musieli zostawiać swoje samochody-niech podpowie gdzie najkorzystniej ,skoro nie zapewnia sam takiego miejsca.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Baska Voda- kilka pytań - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone