Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda - gdzie tanio i dobrze zjeść

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
Baśka Voda - gdzie tanio i dobrze zjeść

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 16.04.2013 12:44

Witajcie
Wybieramy się do Baśka Voda
Możecie nam podpowiedzieć gdzie tanio i dobrze zjeść obiadek - rybkę?
Restauracja - pizza - bar
badman
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 16.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) badman » 16.04.2013 13:04

Hej, kiedy się wybieracie ? My planujemy 15.06 :) z chęcią poczytam gdzie dobrze i tanio zjeść :)
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 16.04.2013 13:13

9 sierpnia :)
Marek48
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 10.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek48 » 16.04.2013 14:41

W BV najbardziej odpowiadała mnie restauracja "King" (Iza placa 9). B. dobra obsługa. Właściciel, bardzo sympatyczny, uprzejmy pan, który osobiście wita gości. Jedzenie, smaczne elegancko podawane. Lokal położony jest w lekkim oddaleniu od promenady i główniejszych uliczek. Dzięki temu unikamy poziomu obsługi i atmosferki z typowych "spacerknajp", a ceny nieznacznie wyższe.
Marmarka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 22.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marmarka » 18.04.2013 10:09

Rok temu bylismy w Baska Voda. Jedzenie najsmaczniejsze jedlismy w Pizzerii Karlo na Obala Sv. Nikole. Stoliki na powietrzu z widokiem na morze :) jedlismy tam czesto i probowalismy roznych dan. Maja bardzo smaczne zupy, ale szczegolnie polecam lazanie i salatke z tunczykiem. Porcje ogromne, a ceny przecietne (nie pamietam dokladnie ile placilismy, wiem ze wizyty tam nie rujnowaly zawartosci naszego portfela ;)). Ja polecam :)
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 18.04.2013 10:33

W Baśce przypadła nam do gustu jedna restauracja. Zawsze była oblegana wieczorem przez turystów, jedzenie było bardzo dobre. Na zewnątrz był piec gdzie wypiekano pizze. Nazywała się "Karlo Ristorante". Mam jej fotkę:


Obrazek
adamr20
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamr20 » 18.04.2013 21:09

19 czerwiec :-)

Ale tak wracając do tematu - też jestem za jeśli ktoś udzieli tutaj dobrej informacji co do jedzonka w Basce :-) :hut:
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 19.04.2013 12:33

Dziękujemy za już i nadal śledzimy temat :)
Marmarka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 22.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marmarka » 19.04.2013 15:36

husband napisał(a):W Baśce przypadła nam do gustu jedna restauracja. Zawsze była oblegana wieczorem przez turystów, jedzenie było bardzo dobre. Na zewnątrz był piec gdzie wypiekano pizze. Nazywała się "Karlo Ristorante". Mam jej fotkę:


Obrazek


to jest to samo miejsce, o ktorym napisalam w poscie wyzej ;) husband - powinnismy dostac znizke w przyszlosci za polecenie tego miejsca :smo:
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 22.04.2013 22:01

Byliśmy w 2010r. w Baśce i wtedy wpadaliśmy na hamburgery i hod-dog do Valeo, a obok, ale nie pamiętam nazwy podawali kurczaka z rożna, rybki, sałatki itp. Promenadą w stronę Makarskiej, jak już się skończą sklepy i stragany :papa:
ANKA_26
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANKA_26 » 08.05.2013 23:55

badman napisał(a):Hej, kiedy się wybieracie ? My planujemy 15.06 :) z chęcią poczytam gdzie dobrze i tanio zjeść :)


Cześć. My także ze Śląska od 15.06 w BV (2+2). Jedziemy w ciemno
ANKA_26
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANKA_26 » 27.06.2013 17:22

Witajcie
Parę dni temu wróciłam z BV. W ślad za wskazówkami odwiedziłam pizzerię Karlo. Jedzenie dobre :) ale po tak dobrych wpisach spodziewałam się większych pyszności. Odwiedziłam też restaurację Putnik z najlepszym jedzeniem jakie jadłam w BV. Ceny takie same jak przy promenadzie. Na jedzonko trochę trzeba było czekać, ale za to porcje bardzo smaczne i nie do przejedzenia (bardzo duże). Niestety za każdym razem dostawaliśmy więcej napojów do stolika i rachunki były zawyżone (było na nich nie tylko to co zamówiliśmy :)) Za pierwszym razem myśleliśmy, ok. przy tak dużej ilości zamówień każdy może się pomylić. Chyba kelnerzy mieli odgórny przykaz tworzenia większego zysku dla restauracji :) Nie mniej jednak polecam jedzenie w tej restauracji i sprawdzenie rachunku.
W konzumie straszne kolejki. Dwie kasy były czynne (między 13-18 sklep zamknięty). Gadżety kąpielowe i pamiątkowe najtaniej na skraju miejscowości.
pozdrawiam
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 27.06.2013 18:49

ANKA_26 napisał(a):Witajcie
Parę dni temu wróciłam z BV. W ślad za wskazówkami odwiedziłam pizzerię Karlo. Jedzenie dobre :) ale po tak dobrych wpisach spodziewałam się większych pyszności. Odwiedziłam też restaurację Putnik z najlepszym jedzeniem jakie jadłam w BV. Ceny takie same jak przy promenadzie. Na jedzonko trochę trzeba było czekać, ale za to porcje bardzo smaczne i nie do przejedzenia (bardzo duże). Niestety za każdym razem dostawaliśmy więcej napojów do stolika i rachunki były zawyżone (było na nich nie tylko to co zamówiliśmy :)) Za pierwszym razem myśleliśmy, ok. przy tak dużej ilości zamówień każdy może się pomylić. Chyba kelnerzy mieli odgórny przykaz tworzenia większego zysku dla restauracji :) Nie mniej jednak polecam jedzenie w tej restauracji i sprawdzenie rachunku.
W konzumie straszne kolejki. Dwie kasy były czynne (między 13-18 sklep zamknięty). Gadżety kąpielowe i pamiątkowe najtaniej na skraju miejscowości.
pozdrawiam

W Karlo jest najlepsza pizza w BV, ale najlepsza i to zdecydowanie restauracja to KING. Sprawdziłem z autopsji , a wczoraj z ciekawości pytałem miejscowych i każdy mówił ,że King jest najlepszy. Szefem kuchni jest Pan z sumiastym wąsem z bardzo długim stażem
Ale nie odpowiedziałem zgodnie z tematem, bo tam nie jest najtaniej :D
Z czystym sumieniem mqogę polecić także restaurację Bracera przy ul. Podluke . Dzisiaj byłem tam drugi i drugi raz do posiłku podano gratisowy deserek. Polecam wyborne rybki, oraz mix grillowy, jadłem także pyszne szaszłyki.
KTomek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) KTomek » 01.07.2013 14:21

Alen napisał(a):9 sierpnia :)


Dokładnie tak jak ja :) więc może do zobaczenia w jakiejś knajpce :D
nowy88
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy88 » 01.07.2013 19:34

Wczoraj dojechalismy do Baski. I chyba dzisiaj spróbujmy Opisywanego Kinga... Jeśli znajdziemy ;-)
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Baśka Voda - gdzie tanio i dobrze zjeść
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone