Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda, Brela a moze cos innego?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Laks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 03.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Laks » 03.08.2010 20:34

Laks napisał(a):Niestety jestem laikiem w tej dziedzinie, raz tylko na Hawajach nurkowałem z rurką na Hanauma Bay, ale tam to bez mała z brzegu można było murene czy kraby oglądać zatem wyzwanie żadne :P


Jeśli mam jakąś licencję to na pewno nie na nurkowanie :wink:

Problem w tym, że nie mam, aczkolwiek pomysł nurkowania z butlą wydaje się świetny
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 12.08.2010 14:06

hej ! W tamtym roku byłam w 4 osoby w Baśka Voda . Pojechaliśmy w ciemno z apartamentem nie było problemu, ponieważ był wrzesień . Widok na morze ok 50 euro. Miejscowość bardzo fajna z klimatem . Jeśli chcecie zobaczyć wyspy to w porcie jest stateczek biba plus kąpiel w miejscowosci Bol. Warto wybrać się do Splitu , Makarska oraz Dubrownik ale to daleko. Omiś tylko przejazdem. W naszym budynku byliśmy sami pod koniec pobytu.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 12.08.2010 15:05

Laks napisał(a):
Laks napisał(a):Niestety jestem laikiem w tej dziedzinie, raz tylko na Hawajach nurkowałem z rurką na Hanauma Bay, ale tam to bez mała z brzegu można było murene czy kraby oglądać zatem wyzwanie żadne :P


Jeśli mam jakąś licencję to na pewno nie na nurkowanie :wink:

Problem w tym, że nie mam, aczkolwiek pomysł nurkowania z butlą wydaje się świetny

Sport ten do tanich nie należy sam kurs to 800-1000 zł o sprzęcie nie wspomnę ale jak to bywa i można za 3tys sobie skompletować i za 30tys to zależy czy chcesz się lansować czy ponurkować jak należy.
Samo pływanie w Chorwacji mimo licencji też nie jest tanie trzeba wykupić pozwolenie (nie mam pojęcia ile kosztuje ale nie jest to mało) mowa o indywidualnym nurkowaniu ja 2 razy nurkowałem zawsze na CZARNO :D w mało popularnych dzikich zatoczkach. Natomiast jedno nurkowanie z pokładu razem z klubem to wydatek rzędu 30-50 euro gdzieś na otwartym morzu gdzie naprawdę jest co do zobaczenia (jak się trafi zabawa z delfinami do tego wraki itd.
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 07.04.2013 23:04

Uwazacie ze jest sens jechać w ciemno do Brela ok 10 sierpnia??? Dwie osoby młode? ew. Baska voda?? :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 07.04.2013 23:05

Orientuje się ktoś jaki jest koszt Parasailing w Brela?? Od dwóch osób i ile to trwa??? :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 08.04.2013 23:11

Niedzwiad napisał(a):Uwazacie ze jest sens jechać w ciemno do Brela ok 10 sierpnia??? Dwie osoby młode? ew. Baska voda??


Jest sens,
ale w BV będzie łatwiej.
Ale musisz sobie odp. czy ma być łatwiej czy lepiej.... :?:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Baska Voda, Brela a moze cos innego? - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone