Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŚKA - na wyspie KRK - SZUKAM NOCLEGU

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Trucker
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.03.2012
BAŚKA - na wyspie KRK - SZUKAM NOCLEGU

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trucker » 08.03.2012 14:54

witam,

Jestem totalnie świeży jeśli chodzi o Chorwacje. Co roku planowyny był wyjazd do Chorwacjia ale zawsze było coś. Dziecko jedno, drugie, dzieci znajomych itd. W końcu się może uda.
Proszę powiedzcie mi gdzie ja mam szuakać noclegów?? Wybrałem sobie po wizytach na forach kilka miejscowości: Baska, Novalja. W sumie żeby była plaża kamienista i nie jakoś dalego od Polski tzn max Zadar - może Split. Generalnie szukam czegoś dla 4 rodzin tzn 8 os dorosłcy + 7 dzieci.

Jarek
Bartek K.
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 22.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek K. » 08.03.2012 15:19

Polecam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link , bylismy tam w 5 rodzin (20 osób ) , swietne miejsce dla dzieci i nie tylko .
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 08.03.2012 15:23

A ja polecam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 15.03.2012 11:36

Proszę o informację czy droga z Baski do miejscowości Jurandvor jest płaska czy pod górę? Na mapie google widać tylko góry po obu stronach tej drogi. Może ktoś mieszkał w tej miejscowości i może poradzić czy warto?
bidek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 22.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bidek » 15.03.2012 13:54

Daniellos76 napisał(a):Proszę o informację czy droga z Baski do miejscowości Jurandvor jest płaska czy pod górę? Na mapie google widać tylko góry po obu stronach tej drogi. Może ktoś mieszkał w tej miejscowości i może poradzić czy warto?


Znajomi mieszkali,ale nie wiem czy droga jest płaska.
Dojeżdżali na plaże autem.Mówili,że na pieszo też da się przejść,podobno nie tak daleko (pojęcie względne)


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 15.03.2012 14:06

witam mieszkałem w Jurandvorze.droga do Baśki jest normalna płaska zajmowało nam dojście do plaży max 10-15min spacerkiem idąc nie czuje się tej odległości :P a po powrocie z Baśki cisza i spokój :P ja byłem bardzo zadowolony.mieszkałem u pana Jandro Dumitrovicz chyba Jurandvor 147 jeżeli się nie mylę :P no i cena noclegu nie porównywalna z tym co w.pozdro Baśce
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 15.03.2012 15:54

Dzieki wielkie za info, tak sobie myslę, że Jurandvor to chyba dobry wybór, blisko do Baski a jednocześnie z dala od zgiełku :D
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 15.03.2012 23:29

Czy naprawde ceny w Jurandvor sa o wiele niższe niż w samej Basce?

Też mnie ta lokalizacja teraz zaintrygowała.
Trucker
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trucker » 16.03.2012 09:41

I stało się. Miała być Baśka. A będzie Novalja :D. Całkiem przypadkiem ale w sumie jestm zadowolony. Dużo plaż piaszczysto-żwirowcyh (duzo jak na chorwacją) link: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link . Opowiem jak wrócę. 8)

Pozdrawiam
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 16.03.2012 11:10

Raul73 napisał(a):Czy naprawde ceny w Jurandvor sa o wiele niższe niż w samej Basce?

Też mnie ta lokalizacja teraz zaintrygowała.


Raul73, nie sprawdzałem jeszcze dokładnie ale na podstawie tego co widziałem jest taniej niż w samej Basce. Jednak większa odległość od morza robi swoje.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 16.03.2012 14:21

jest taniej naprawdę. i nie chodzi tu o 2,3 oferty które są w najpopularniejszych biurach turystycznych.chodzi o te oferty które mają w agencjach znajdujących się w Baśce ja miałem z biura zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link też jest w jakim miesiącu się wybierasz,jeżeli jest to czerwiec lub wrzesień to bez problemu znajdziesz coś na miejscu.jeżeli sezon to trzeba raczej rezerwować.Ja byłem ostatnie parę dni sierpnia i początek września,jechaliśmy w ciemno bo to był pierwszy wyjazd byliśmy w 2008 r na 8 dni.Jeżeli dobrze pamiętam to płaciliśmy 900 zł na parę.Pokoje były z balkonem, na korytarzu dwie łazienki na 3 pokoje,nam to nie przeszkadzało.kuchnia też była wspólna ale za to wyposażona we wszystkie możliwe urządzenia od ekspresu do kawy po miksery itd .Wiem że nie którzy powiedzą że nie w pokoju wszystko ale to nie miało naprawdę znaczenia rano wychodziliśmy i wracaliśmy wieczorem :P a plusy wspólnej kuchni były takie że poznaliśmy fajna rodzinkę ze Słowacji :P no troszkę mnie poniosło,ale jak wracam do tematu urlopu w Baśce to tak jest :P :P :P Bo był to jak do tej pory najlepszy urlop w Chorwacji :P :P :P pozdro jeżeli są jakieś pytania a będę umiał pomóc to chętnie :P :P :P
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 16.03.2012 15:21

anubis2423 napisał(a):jest taniej naprawdę. i nie chodzi tu o 2,3 oferty które są w najpopularniejszych biurach turystycznych.chodzi o te oferty które mają w agencjach znajdujących się w Baśce ja miałem z biura zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link też jest w jakim miesiącu się wybierasz,jeżeli jest to czerwiec lub wrzesień to bez problemu znajdziesz coś na miejscu.jeżeli sezon to trzeba raczej rezerwować.Ja byłem ostatnie parę dni sierpnia i początek września,jechaliśmy w ciemno bo to był pierwszy wyjazd byliśmy w 2008 r na 8 dni.Jeżeli dobrze pamiętam to płaciliśmy 900 zł na parę.Pokoje były z balkonem, na korytarzu dwie łazienki na 3 pokoje,nam to nie przeszkadzało.kuchnia też była wspólna ale za to wyposażona we wszystkie możliwe urządzenia od ekspresu do kawy po miksery itd .Wiem że nie którzy powiedzą że nie w pokoju wszystko ale to nie miało naprawdę znaczenia rano wychodziliśmy i wracaliśmy wieczorem :P a plusy wspólnej kuchni były takie że poznaliśmy fajna rodzinkę ze Słowacji :P no troszkę mnie poniosło,ale jak wracam do tematu urlopu w Baśce to tak jest :P :P :P Bo był to jak do tej pory najlepszy urlop w Chorwacji :P :P :P pozdro jeżeli są jakieś pytania a będę umiał pomóc to chętnie :P :P :P


Anubis2423, czy w Jurandvorze znajduje się jakiś większy sklep spożywczy (jakiś market?)? Czy jadąc już do centrum Baski można gdzieś zaparkować samochód? Nie chodzi mi o płatne parkingi w samym centrum tylko w odległości kilkuset metrów od niego.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 17.03.2012 11:38

Był jakiś mini market plus stragan z warzywami nam to wystarczało :P nie szukaliśmy innego a pewnie są :P co do parkowania to trudno mi powiedzieć bo chodziliśmy na nogach :P Z tego co zauważyłem to jest dużo płatnych parkingów i raczej mało miejsc takich nie odpłatnych :( im bliżej plaży tym gorzej.ale powiem Ci że bez auta dacie radę :P Ja w tym roku planuję po cichu powrót do Baśki i jeżeli się zdecyduję do będzie raczej Jurandvor :P A teraz już jest mała pociecha(syn 2 lata)więc będzie więcej tobołków do noszenia :P ale tak mnie to nie przeraża,na pewno będę chodził na nogach :P
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 19.03.2012 21:03

anubis2423 napisał(a):Był jakiś mini market plus stragan z warzywami nam to wystarczało :P nie szukaliśmy innego a pewnie są :P co do parkowania to trudno mi powiedzieć bo chodziliśmy na nogach :P Z tego co zauważyłem to jest dużo płatnych parkingów i raczej mało miejsc takich nie odpłatnych :( im bliżej plaży tym gorzej.ale powiem Ci że bez auta dacie radę :P Ja w tym roku planuję po cichu powrót do Baśki i jeżeli się zdecyduję do będzie raczej Jurandvor :P A teraz już jest mała pociecha(syn 2 lata)więc będzie więcej tobołków do noszenia :P ale tak mnie to nie przeraża,na pewno będę chodził na nogach :P


To wygląda całkiem fajnie, coraz bardziej przekonuję się do Jurandvoru jako dobrej bazy pobytowej w pobliżu Baski. W Makarskiej dawaliśmy radę pod górkę daleeeko za Jadrankę to tutaj mały pikuś :D. U nas też prawie 2,5 letni bobasek więc wiem co to noszenie tobołków :wink:
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 20.03.2012 12:32

spokojnie dacie radę.A spokój wieczorny na tarasie nieoceniony :P pozdro
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
BAŚKA - na wyspie KRK - SZUKAM NOCLEGU
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone