Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka - KRK

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008
Baska - KRK

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 29.01.2009 22:49

Wakacje w Chorwacji mam zaplanowane od 18-07 na wyspie RAB, :D jednak zastanawiam się nad kilku dniowym pobytem na KRK - Baska od 14 do 18 lipca.
W związku z tym proszę o rady - gdyż obawiam się iż będzie mi trudno na tak krótki okres znaleźć przez internet jakąś kwaterę, i nie wiem czy również na miejscu przy jeździe w ciemno coś znajdę. Jest to w końcu nie typowy pobyt od wtorku do soboty i tylko na kilka dni a nie chciałbym tych kilku nocy w samochodzie spędzić.
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 30.01.2009 15:59

Otrzymałem jedną ofertę z zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, i jestem ciekawy Waszej oceny co do rzetelności ofert z tej strony internetowej.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 30.01.2009 16:11

canooe napisał(a):Otrzymałem jedną ofertę z zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, i jestem ciekawy Waszej oceny co do rzetelności ofert z tej strony internetowej.


Myślę , że za 20-22 euro za osobo-dzień to znajdziesz kwaterkę na te dni bez problemu na miejscu jadąc "w ciemno" :D
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 30.01.2009 17:47

Tam jest oferta za 80 euro za apartament 2+2 - to wychodzi na to samo. Wolałbym jednak jechać już do zarezerwowanego apartamentu.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 30.01.2009 18:15

canooe napisał(a):Tam jest oferta za 80 euro za apartament 2+2 - to wychodzi na to samo. Wolałbym jednak jechać już do zarezerwowanego apartamentu.


Bo ja tą cenę wziąłem właśnie z oferty zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :wink:

canooe napisał(a): jestem ciekawy Waszej oceny co do rzetelności ofert z tej strony internetowej.


Próbuje Ci wytłumaczyć, że jeżeli jesteś niepewny co do wiarygodności tej agencji , to za podobną cenę znajdziesz kwaterkę bez problemu na miejscu :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 30.01.2009 18:36

Wyjazd w lipcu do Baski, może okazać się dość traumatycznym przeżyciem. To co spotykam na początku czy w połowie sierpnia na makarskiej riwierze w Basce na Krku spotkałem na początku września. Plaża jest tam bardzo ładna, sama miejscowość również, jednak ceny dostosowane typowo pod Niemców, Austriaków i Włochów, że nie wspomnę o tłoku. Dowiedzieliśmy się po przyjeździe tam, że tydzień wcześniej ludzie rozkładali się z ręcznikami na asfaltowym deptaku. Widząc co działo się w połowie września - wierzę w to :P
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 31.01.2009 09:48

jorgus111 napisał(a):
Próbuje Ci wytłumaczyć, że jeżeli jesteś niepewny co do wiarygodności tej agencji , to za podobną cenę znajdziesz kwaterkę bez problemu na miejscu :D


Nigdy z tej agencji nie korzystałem i dla tego piszę na forum, jest tu nas wielu i może miał już ktoś z nią kontakt.
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 31.01.2009 18:27

Rysio ma racje.Byłem tam w zeszłym roku na poczatku lipca..Niemiec na Niemcu przełozony Włochem ścisk i tłok .Szukałem sporo czasu a potem skorzystałem z biura.Jedyne co mieli do zaoferowania(byłem w paru)to kwatere 1000m.od morza. 4 os.55euro.
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 01.02.2009 12:29

Oferowany mi apartament jest na ul. Zarok - według mapy jest to już sam koniec Baski. Może ktoś z forum zna tamtą okolicę i może mi opisać jak wygląda pobliska plaża oraz okolica?

Czekam również na Wasze opinie na temat rzetelności portalu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.

I jeszcze jedno pytanie - jak to jest z tymi piaszczystymi plażami na Basce czy ten piach tam w ogóle występuje :?:
Ostatnio edytowano 01.02.2009 12:42 przez canooe, łącznie edytowano 1 raz
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 01.02.2009 12:42

Zarok to zdecydowanie najlepsza część Baski :!: :P Tak więc trafiłeś perfect :D Jak nie masz małych dzieci, to nawet w sezonie możesz jechać, bo w razie czego pójdziesz wylegiwać się na tarasowo ułożone skały jeszcze dalej od samego centrum. Zarok, to zadupie kurortu, skąd do centrum masz 15 minut spaceru, albo 5 minut jazdy ciuchcio - traktorem za parę kun :wink:
dychy4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 19.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dychy4 » 01.02.2009 12:47

Jak dla mnie Zarok (to dzielnica Baski i jednocześnie nazwa ulicy) to najlepszy adres w Basce - jest cicho i spokojnie, do plaży kawałeczek, do centrum miasta też blisko - jakieś 10 minut piechotą. Plaża o ile dobrze pamiętam nazywa się Vela Plaza, wysypana jest żwirem, ale w wodzie jest piasek, dno opada łagodnie.
Tak więc podsumowując - Zarok to dobry wybór!
O Potalu Croatia nic nie mogę Ci powiedzieć.

Pozdrawiam.
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 01.02.2009 12:51

To jak Rysio "perfect" czy "zadupie" :roll: , i o co chodzi z dziećmi bo akurat mam jedno w wieku 9 lat?
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 01.02.2009 13:02

canooe napisał(a): Może ktoś z forum zna tamtą okolicę i może mi opisać jak wygląda pobliska plaża oraz okolica?


Poczytaj sobie np. ten wątek znajdziesz tam parę zdań na temat okolicy :wink:
Proponuję użyć wyszukiwarki wpisać "zarok" a pokaże Ci się jeszcze kilka podobnych wątków z postami o Zaroku ... :D
kondzio
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 12.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kondzio » 01.02.2009 18:53

Byliśmy w Basce już dwa razy i właśnie w dzielnicy Zarok,czas pobytu to przełom czerwca i lipca,plaża małe kamyki zawsze znalezlismy miejsce na plaży,w wodzie kamyki przez 2m a dalej piasek, do centrum 10 min pieszo z dzieckiem,w samej dzielnicy zarok jest market,piekarenka lodziarnie,mała gastronomia a przede wszystkim cisza.

więc jeśli chodzi o zarok to polecam
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 01.02.2009 20:39

canooe napisał(a):To jak Rysio "perfect" czy "zadupie" :roll: , i o co chodzi z dziećmi bo akurat mam jedno w wieku 9 lat?


Perfekcyjne zadupie :wink: Cisza, spokój taka wioska w mieście do którego masz parę minut spacerem :lol: 9 cio latek nie powinien mieć najmniejszych problemów z wejściem do wody ze skałek, jeśli zdecydowałbyś się aby na nie pójść. Gorzej sprawa by wyglądała gdybyś miał 3-5cio latka, bo wiadomo, że takie dzieciaki jeszcze nie są na tyle mobilne.

Tak wygląda całą plaża:

Obrazek

A tak wygląda idąc w kierunku skałek:

Obrazek

Pozdrav
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone