Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka - KRK

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011
Baśka Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 19.05.2014 10:28

Bardzo proszę o sprawdzone namiary na kwatery w Baśce . Z góry serdecznie dziękuję - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub pw .
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011
Re: Baśka Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 19.05.2014 17:48

UP :)
necvip
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) necvip » 26.05.2014 23:14

Witam,
Szukam apartamentu dla 3 osób z udzielna sypialnią w terminie 20-30 czerwiec
Proszę o info na adres :adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
iwoniczanka
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 27.05.2014 04:03

Nie rozumiem fenomenu Baski-serio lubicie się kisić w kupie ludzi, leżących od siebie w odległości 50 cm?
Byłam w Basce kilka lat temu. Cały pobyt to może z 1,5h, zwieńczony mega kłótnią, bo dojechaliśmy późno (poplażować), a tu taki kanał! "Najpiękniejszej plaży" nie było widać spod kolorowego morza kostiumów, a właściwie, to ciężko było rozróżnić pojedyncze osoby-wszystko było jedną pstrokatą masą.
Mocno wkurzeni i pokłóceni :) wyjechaliśmy z tego jarmarku i przez przypadek-jadąc jakimiś drogami prowadzącymi przez krzaczory, trafiliśmy na świetną plażę z ciekawym klimatem. Dzięki temu pewnie nie pozabijaliśmy się tam :lol:
Czy ktoś może mi powiedzieć, co tam jest takiego fajnego, że ludzie ciągną, jakby co darmo tam rozdawali?
Stefa1966
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefa1966 » 27.05.2014 12:18

iwoniczanka napisał(a):Nie rozumiem fenomenu Baski-serio lubicie się kisić w kupie ludzi, leżących od siebie w odległości 50 cm?
Byłam w Basce kilka lat temu. Cały pobyt to może z 1,5h, zwieńczony mega kłótnią, bo dojechaliśmy późno (poplażować), a tu taki kanał! "Najpiękniejszej plaży" nie było widać spod kolorowego morza kostiumów, a właściwie, to ciężko było rozróżnić pojedyncze osoby-wszystko było jedną pstrokatą masą.
Mocno wkurzeni i pokłóceni :) wyjechaliśmy z tego jarmarku i przez przypadek-jadąc jakimiś drogami prowadzącymi przez krzaczory, trafiliśmy na świetną plażę z ciekawym klimatem. Dzięki temu pewnie nie pozabijaliśmy się tam :lol:
Czy ktoś może mi powiedzieć, co tam jest takiego fajnego, że ludzie ciągną, jakby co darmo tam rozdawali?



nie odpowiem na to pytanie
Baśka była dziewiczym wyjazdem do Cro...koleżanka koleżanki zachwalała więc pojechalismy w ciemno, decyzja o wyjeździe właśnie tam zapadła 2 dni przed podróżą, tuz po rozmowie z rzeczoną koleżanką, znaleźlismy kwatery i dopiero potem udalismy się na plażę... no i osłupieliśmy, przynajmniej niektórzy z nas
ratowały nas wycieczki

wnioski - nigdy więcej kurortu typu Baska...ale dodam, że znajomym z którymi byliśmy sie podobało i w tym roku jadą po raz kolejny w to samo miejsce

p.s. w ub. roku forum czytałam pobieżnie, nie byłam zalogowana, sama nie wiedzialam czego szukam...ot chciałam pojechać w fajne miejsce do Chorwacji...dodam, że od kilku lat nie jeździmy nad nasze morze bo denerwują nas tłumy na deptakach i slalomy miedzy parawanami na plaży...preferujemy zabitą dechami wieś na Mazurach, gdzie jest jeden sklep spożywczy ze wszystkim...i tacy właśnie miłośnicy ciszy i spokoju wylądowali niespodziewanie w Baśce
nauczeni doświadczeniem na tegoroczne wakacje szukamy miejscowości pokroju Bratusia czy Zivogosce :)
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 01.06.2014 11:01

Ale myślę że w połowie czerwca nie będzie problemu z kwaterami,bo tak myślę czy nie podzielić pobytu na dwie części KRK-Hvar.
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Baśka na Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 08.06.2014 14:19

aurea-krk.com/Location.aspx?idLokacija=1412 Co sadzicie o tej lokalizacji ? Niby jest 700m od plazy ,ulicy nie znam,ale czy tam jest jakis port chyba ... czyli plaza marna ?
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Baśka na Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 08.06.2014 15:06

Sylvvia napisał(a):aurea-krk.com/Location.aspx?idLokacija=1412 Co sadzicie o tej lokalizacji ? Niby jest 700m od plazy ,ulicy nie znam,ale czy tam jest jakis port chyba ... czyli plaza marna ?



Google Map pokazuje ok. 1,4 km pieszo do najbl;iższej plaży (przy Campingu "Ježevac").
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Baśka na Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 08.06.2014 17:14

Dzieki ! dobrze w takim razie , ze tego nie wybralam, co prawda apart piekny , ale taka plaza mi sie nie podoba , i jeszcze sie tam tarabanic ponad km :hut:
atomic
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 05.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic » 09.06.2014 11:59

iwoniczanka napisał(a):Nie rozumiem fenomenu Baski-serio lubicie się kisić w kupie ludzi, leżących od siebie w odległości 50 cm?

Czy ktoś może mi powiedzieć, co tam jest takiego fajnego, że ludzie ciągną, jakby co darmo tam rozdawali?


To proste. Magnesem między innymi jest na pewno najlepsza plaża w cro...Do bardzo ładnych miejsc i świetnych plaż zawsze ciągną ludzie i dotyczy to nie tylko Baski czy Chorwacji, w innych krajach jest tak samo. Wystarczy jechać poza sezonem i nie będzie tłumów, wtedy być może zrozumiesz "fenomen Baski" :)

Jeżeli ktoś musi jechać w sezonie, a nie lubi tłumów to zostaje szukanie kameralnych plażyczek po krzakach
atomic
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 05.08.2009
Re: Baśka na Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic » 10.06.2014 09:29

Witajcie,
Szukam fajnej kwaterki w Basce, priorytet to duży taras z widokiem na morze. Aha, no i żeby za daleko od morza nie było, choć nie musi być od razu w pierwszym szeregu :)

Byłem w Basce kilka lat temu i szukałem w ciemno, teraz jadę pierwszy raz z małym dzieckiem dlatego wolałbym zarezerwować wcześniej. Prośba o podesłanie jakichś namiarów, zdjęć itd itp, jeżeli ktoś już trafił na mniej więcej podobny apartman
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Baśka na Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 10.06.2014 11:53

atomic napisał(a):Witajcie,
Szukam fajnej kwaterki w Basce, priorytet to duży taras z widokiem na morze. Aha, no i żeby za daleko od morza nie było, choć nie musi być od razu w pierwszym szeregu :)

Byłem w Basce kilka lat temu i szukałem w ciemno, teraz jadę pierwszy raz z małym dzieckiem dlatego wolałbym zarezerwować wcześniej. Prośba o podesłanie jakichś namiarów, zdjęć itd itp, jeżeli ktoś już trafił na mniej więcej podobny apartman
O tej porze?? 8O W Bašce? ... i jeszcze fajny ma być, i blisko morza?
To chyba na październik :roll:
atomic
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 05.08.2009
Re: Baśka na Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic » 10.06.2014 12:16

Anai napisał(a):
atomic napisał(a):Witajcie,
Szukam fajnej kwaterki w Basce, priorytet to duży taras z widokiem na morze. Aha, no i żeby za daleko od morza nie było, choć nie musi być od razu w pierwszym szeregu :)

Byłem w Basce kilka lat temu i szukałem w ciemno, teraz jadę pierwszy raz z małym dzieckiem dlatego wolałbym zarezerwować wcześniej. Prośba o podesłanie jakichś namiarów, zdjęć itd itp, jeżeli ktoś już trafił na mniej więcej podobny apartman
O tej porze?? 8O W Bašce? ... i jeszcze fajny ma być, i blisko morza?
To chyba na październik :roll:


Witaj koleżanko :)
A gdzie ja napisałem, że o tej porze ??? 8O wyjazd planowany jest na połowę września i wtedy tłumów nie ma... ale znaleźć i zarezerwować chciałbym wcześniej, poza tym w tej miejscowości jest sporo kwater powiedzmy do 200m od morza i o takie mi mniej więcej chodzi
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Baśka na Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 10.06.2014 12:41

atomic napisał(a):A gdzie ja napisałem, że o tej porze ???
A gdzie ja napisałam, że o tej porze chcesz jechać?
O tej porze szukasz - połowa czerwca, to nie jest wcześniej, zwłaszcza jeśli idzie o tak obleganą miejscowość jaką jest Baška. Kolego...
atomic napisał(a): 8O wyjazd planowany jest na połowę września i wtedy tłumów nie ma...

Tego też nie napisałeś a jak się okazuje dużo się nie pomyliłam :lool:
atomic
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 05.08.2009
Re: Baśka na Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic » 10.06.2014 13:58

Anai napisał(a):
atomic napisał(a):A gdzie ja napisałem, że o tej porze ???
A gdzie ja napisałam, że o tej porze chcesz jechać?
O tej porze szukasz - połowa czerwca, to nie jest wcześniej, zwłaszcza jeśli idzie o tak obleganą miejscowość jaką jest Baška. Kolego...
atomic napisał(a): 8O wyjazd planowany jest na połowę września i wtedy tłumów nie ma...

Tego też nie napisałeś a jak się okazuje dużo się nie pomyliłam :lool:


Zamiast czepiać się formy posta czy innych pierdół prosiłbym jednak o trzymanie się tematu mojego pytania, skoro już na nie odpowiadasz... Jeżeli nie masz nic sensownego do napisania czyt. polecenia konkretnego apartmanu, adresu itp. daruj sobie filozofowanie i niepotrzebne nabijanie postów bo takie dyskusje źle się czyta na forum...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Baśka - KRK - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone