Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka - KRK

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DorotaG
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.02.2017
Krk lub Baśka

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaG » 17.02.2017 22:26

Proszę o pomoc gdzie mam szukać noclegów . Interesuje mnie Krk lub Baśka ale z bardzo kamienistą plażą , jakąś małą zatoczką . Chcę żeby to było choć trochę ustronne i zaciszne miejsce , choć nie wiem czy w tych miastach da się takie znaleźć . Może jakieś ulice bądź nazwy apartamentów mi polecicie .
goral1916
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.02.2014
szukam apartamentu na wyspie KRK

Nieprzeczytany postnapisał(a) goral1916 » 18.02.2017 13:37

Witajcie!!!!szukam sprawdzonego apartamentu na wyspie KRK, najlepiej w miejscowosci Stara Baska lub Malinska ( im mniejsza miejscowość tym lepszy wypoczynek) , blisko morza dla 6 osobowej rodziny ( 4 dzieci w wieku 15 , 10 i 2x6lat).....jakoś nie moge do tej pory wpaść na coś ciekawego....w zamian chętnie dam namiary na sprawdzone osobiście apartamenty w Petrcane (okolice Zadaru) i w Nemira ( okolice Omiś) pozdrawiam serdecznie. mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
banditoss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 22.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) banditoss » 20.02.2017 19:27

Witam,

Szukamy z żoną apartamentu dla 2 osób w miarę blisko morza, nie musi być luksusów najlepiej 35-40e za dobę. Rejon wyspa Krk albo Pag, termin od około 20-25.07.2017... e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.02.2017 08:32

Witam
Wybieramy się pierwszy raz na Chorwację dwoje dorosłych i dwoje dzieci 9 i 11. Na początku rozważałem Split później Makarska ale koszty za duże.
Nie mam pojęcia co wybrać i gdzie się wybrać.
Szukać miejsca blisko plaży czy można dojeżdżać, podobno parkingi płatne?
Budżet jak na to chcę przeznaczyć to około 5000zł, dojazd do wyspy KRK liczyłem to 1000zł.
Proszę o wszystkie uwagi.
Pozdrawiam
dareks20
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 18.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareks20 » 09.03.2017 10:28

Witam.szukam kwatery dla 4 osób w cenie do 65 euro na 9 nocy w terminie 17-26 lipiec. Czy jest jakaś szansa?. Przeszukuje różne oferty i albo cen zabija albo zajęte. Za pomoc dziękuję i proszę pisać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub prv.
Jeszu
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.04.2017
[Baśka] Dobra cena za apartament 700 m od plaży dla 6 osób?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jeszu » 04.04.2017 13:35

Witam szanownych forumowiczów, proszę o ocenę, czy 640 zł za dobę dla 6 osób w Baśce 700 m od plaży to rozsądna cena? Jest to nasz pierwszy wyjazd na Chorwację. 8 nocy, klimatyzacja, prywatny parking...
Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedzi :)
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: [Baśka] Dobra cena za apartament 700 m od plaży dla 6 os

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 04.04.2017 14:06

Według mnie, sporo. To jakieś 150eu.
Użytkownik usunięty
Re: [Baśka] Dobra cena za apartament 700 m od plaży dla 6 os

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.04.2017 14:17

Jeszu napisał(a):Witam szanownych forumowiczów, proszę o ocenę, czy 640 zł za dobę dla 6 osób w Baśce 700 m od plaży to rozsądna cena? Jest to nasz pierwszy wyjazd na Chorwację. 8 nocy, klimatyzacja, prywatny parking...
Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedzi :)


Wysoki standard z basenem..... ? Jeżeli nie to drogo.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: [Baśka] Dobra cena za apartament 700 m od plaży dla 6 os

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.04.2017 14:22

Jeszu napisał(a):Witam szanownych forumowiczów, proszę o ocenę, czy 640 zł za dobę dla 6 osób w Baśce 700 m od plaży to rozsądna cena? Jest to nasz pierwszy wyjazd na Chorwację. 8 nocy, klimatyzacja, prywatny parking...
Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedzi :)

Witam.
To jest Wasz pierwszy wyjazd do Chorwacji.
Pytasz o Baška na Krk, czy o Baška Voda na Riwierze Makarskiej :?:
No i jaki termin pobytu. :?:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: [Baśka] Dobra cena za apartament 700 m od plaży dla 6 os

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.04.2017 14:35

Jeszu napisał(a): klimatyzacja, prywatny parking...

Takie rzeczy to standard - nie usprawiedliwiający tak wysokiej ceny za apartament aż tak daleko od plaży. W którejkolwiek Bašce to jest. Niby obie są popularne, ale bez przesady, taka cena to przegięcie, chyba że za złote klamki i jacuzzi... :roll:
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: [Baśka] Dobra cena za apartament 700 m od plaży dla 6 os

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 04.04.2017 14:55

Za drogo, zdecydowanie. Takie ceny widzę w Baska w sierpniu na Booking.
Jeszu
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.04.2017
Re: [Baśka] Dobra cena za apartament 700 m od plaży dla 6 os

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jeszu » 04.04.2017 18:30

Janusz Bajcer napisał(a):
Jeszu napisał(a):Witam szanownych forumowiczów, proszę o ocenę, czy 640 zł za dobę dla 6 osób w Baśce 700 m od plaży to rozsądna cena? Jest to nasz pierwszy wyjazd na Chorwację. 8 nocy, klimatyzacja, prywatny parking...
Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedzi :)

Witam.
To jest Wasz pierwszy wyjazd do Chorwacji.
Pytasz o Baška na Krk, czy o Baška Voda na Riwierze Makarskiej :?:
No i jaki termin pobytu. :?:

Pytam o Baška na Krk, termin pobytu to 22.07-30.07. Apartament znaleziony właśnie na Booking, bez basenu, ogólnie na booking jest bardzo mało apartamentów w Baška na Krk...
Już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć, wyjeżdżamy ekipą 6 osób dorosłych i zależy nam na wspólnej kwaterze...
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: [Baśka] Dobra cena za apartament 700 m od plaży dla 6 os

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 04.04.2017 18:32

W Chorwacji booking ma baaardzo drogie kwatery. Szukaj raczej bez pośredników, przez polecane na forum strony.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: [Baśka] Dobra cena za apartament 700 m od plaży dla 6 os

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.04.2017 18:44

Jeszu napisał(a): ogólnie na booking jest bardzo mało apartamentów w Baška na Krk...
Już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć, wyjeżdżamy ekipą 6 osób dorosłych i zależy nam na wspólnej kwaterze...

W tej okolicy jest ich od groma (a właściwie od A do Ž :wink: )
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jak Ci się nie chce sprawdzać każdego z powyższej strony osobno i po adresie szukać w necie kontaktu do właściciela (choć niektórzy podali maila), możesz przejrzeć jeszcze wiele innych stron z bezpośrednim kontaktem do gospodarzy, np.:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
itd.
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
Jeszu
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jeszu » 06.04.2017 14:55

Jeśli chodzi o apartament dla 6 osób w terminie 22.07-30.07 100-120 euro za noc to rozsądna cena ? Przejrzałem już sporo ofert i większość plasuje się na takim właśnie poziomie...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Baśka - KRK - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone