Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bardzo proszę o polecenie czegoś dla 3 rodzin

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tetrao3
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.04.2015
Bardzo proszę o polecenie czegoś dla 3 rodzin

Nieprzeczytany postnapisał(a) tetrao3 » 12.04.2015 12:35

Na początek, serdecznie witam użytkowników bo jestem tu nowy.

Na Chorwacji nigdy wcześniej nie byliśmy ciągle tylko Włochy północne (Bibione Lignano Cavallino).
Plaże ładne szeroki ale morze tam jest ohydnie mętne:)

Przyszedł czas na Chorwację
Wybieramy się od 1 wrzesnia 2015 w trzy rodzinki:
1. Ja Żonka i 3 dzieci w wieku 0,5-5 lat
2. Znajomi z dwójką dzieci w wieku 2-4 lat
3. Znajomi z jednym dzieckiem 1 roczek.
W sumie 6 dorosłych 3 dzieci w wieku powyżej 3 lat i 3 dzieci w wieku poniżej 3 lat.
Myślimy o czymś blisko plaży w północnej Chorwacji, bez tłumów ludzi.
Jedziemy 3 samochodami zatem autko też będzie trzeba gdzieś zaparkować.
Standard średni nam wystarczy. Ważne żeby było czysto i schludnie.
Czy może mi coś polecić fajnego w rozsądnych pieniążkach? Mogły by też być 3 apartamenty np w jednym budynku itp.
Nie ukrywam że bliskość morza i urokliwość miejsca jest najważniejsza, chcemy tak spędzić ok. 10 dni, po prostu wypoczywając i raz, może dwa razy przejechać się coś zwiedzić.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
:D
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 12.04.2015 16:28

hej. mogę polecić 2 apartamenty po 2 sypialnie w Slatine na wyspie Ciovo, dogodny dojazd autostradą a potem przez most z Trogiru na Ciovo. Daj znać, jeśli jesteś zainteresowany.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 12.04.2015 18:40

Jeśli znajomi nr 2 i 3 mogliby mieszkać w jednym apartamencie z dwiema sypialniami to może by się udało.
Miejscowość Stupin Celine koło Rogoznicy.
Jak coś, to daj znać.
:papa:
tetrao3
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tetrao3 » 12.04.2015 18:50

Apartamenty mogą być łączone lub osobno byle były w jednym budynku.
Termin ostatni tydzień sierpnia do pierwszy tydzień września.
Maksymalny budżet trudno podawać bo nie orientuję się w cenach, ważne żeby w porównaniu z ofertami z portali były przystępne:)
Dzięki!
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 12.04.2015 19:33

Bartek, poszło na PW. :papa:
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013
Apartamenty dla 3 rodzin- prośba o namiary

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 13.04.2015 12:13

Witam, podepnę się pod temat, ponieważ mam podobne zapytanie jak auto wątku.
My również w tym roku wybieramy się po raz pierwszy do Chorwacji. Myśleliśmy o północnej jej części lub środkowej.
Poszukujemy jakiegoś spokojnego, cichego miejsca z dala od tłumów a jednocześnie blisko plaży. Plaża powinna być przyjazna dla dzieci, najchętniej żwirkowa z łagodnym zejściem do wody.
Jedziemy w 3 rodziny w ostatnim tygodniu lipca w związku z czym poszukujemy namiarów na 3 apartamenty 2+1 lub 2+2 najlepiej w jednym budynku. Mogą też być w oddzielnych ale w bezpośrednim sąsiedztwie.
No i najlepiej aby cena też nie była wygórowana :lol:
Bardzo proszę o polecenie sprawdzonych kwater gdzie można by miło spędzić urlop. Na PW lub e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Paulina777
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulina777 » 14.04.2015 09:48

tetrao3 napisał(a):Na początek, serdecznie witam użytkowników bo jestem tu nowy.

Na Chorwacji nigdy wcześniej nie byliśmy ciągle tylko Włochy północne (Bibione Lignano Cavallino).
Plaże ładne szeroki ale morze tam jest ohydnie mętne:)

Przyszedł czas na Chorwację
Wybieramy się od 1 wrzesnia 2015 w trzy rodzinki:
1. Ja Żonka i 3 dzieci w wieku 0,5-5 lat
2. Znajomi z dwójką dzieci w wieku 2-4 lat
3. Znajomi z jednym dzieckiem 1 roczek.
W sumie 6 dorosłych 3 dzieci w wieku powyżej 3 lat i 3 dzieci w wieku poniżej 3 lat.
Myślimy o czymś blisko plaży w północnej Chorwacji, bez tłumów ludzi.
Jedziemy 3 samochodami zatem autko też będzie trzeba gdzieś zaparkować.
Standard średni nam wystarczy. Ważne żeby było czysto i schludnie.
Czy może mi coś polecić fajnego w rozsądnych pieniążkach? Mogły by też być 3 apartamenty np w jednym budynku itp.
Nie ukrywam że bliskość morza i urokliwość miejsca jest najważniejsza, chcemy tak spędzić ok. 10 dni, po prostu wypoczywając i raz, może dwa razy przejechać się coś zwiedzić.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
:D

Podaj maila, mam świetną ofertę jak na pierwszy wyjazd.
Paulina777
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulina777 » 16.04.2015 13:57

Napisz do mnie na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Podeślę ciekawą ofertę dla rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym.Pozdrawiam.
cisa2
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 16.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cisa2 » 16.04.2015 17:19

Witam. A może ma ktoś sprawdzony jakiś duży apartament dla dwóch rodzin z dziećmi(4 dorosłe osoby plus 4 dzieci od 13 do 7 lat)?
jagulka77
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jagulka77 » 16.04.2015 17:41

Podłączę się i ja. :) Poszukujemy apartamentów dla 3 rodzin 2X(2+2) 1X(2+1), najchętniej w jednym domu, lub w miarę blisko siebie położonych i też przystępnych cenowo. Planujemy wyjazd w drugiej połowie lipca.

Paulina77 czy mogę i ja prosić o namiary
Just_Bart
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 25.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Just_Bart » 25.04.2015 11:08

Witam,
Ja wybieram się do Chorwacji w połowie sierpnia z żoną i 6 letnią córką, również będę bardzo wdzięczny za oferty zakwaterowania.
Mój adres email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Dziękuję!
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.04.2015 00:03

Jakby ktoś potrzebował, tu info o wolnych apartamentach na Riwierze Makarskiej.
Edka2802
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edka2802 » 09.06.2015 19:39

tetrao3 napisał(a):Na początek, serdecznie witam użytkowników bo jestem tu nowy.

Na Chorwacji nigdy wcześniej nie byliśmy ciągle tylko Włochy północne (Bibione Lignano Cavallino).
Plaże ładne szeroki ale morze tam jest ohydnie mętne:)

Przyszedł czas na Chorwację
Wybieramy się od 1 wrzesnia 2015 w trzy rodzinki:
1. Ja Żonka i 3 dzieci w wieku 0,5-5 lat
2. Znajomi z dwójką dzieci w wieku 2-4 lat
3. Znajomi z jednym dzieckiem 1 roczek.
W sumie 6 dorosłych 3 dzieci w wieku powyżej 3 lat i 3 dzieci w wieku poniżej 3 lat.
Myślimy o czymś blisko plaży w północnej Chorwacji, bez tłumów ludzi.
Jedziemy 3 samochodami zatem autko też będzie trzeba gdzieś zaparkować.
Standard średni nam wystarczy. Ważne żeby było czysto i schludnie.
Czy może mi coś polecić fajnego w rozsądnych pieniążkach? Mogły by też być 3 apartamenty np w jednym budynku itp.
Nie ukrywam że bliskość morza i urokliwość miejsca jest najważniejsza, chcemy tak spędzić ok. 10 dni, po prostu wypoczywając i raz, może dwa razy przejechać się coś zwiedzić.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
:D



Witaj, mam pytanie. Czy masz może namiary ja kwatery we Włoszech okolice Bibione? Proszę o info Edyta
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 10.06.2015 00:37

Caly dom na wyspie Pag do wynajecia za tanie pieniadze(duza kuchnia,2 lazienki,taras z pieknym widokiem ,cisza i spokoj),jest jeszcze wolny termin od 19-ego sierpnia i dalej,info i foty tu:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Bardzo proszę o polecenie czegoś dla 3 rodzin
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone