Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bank w Gradac

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
simon174
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 140
Dołączył(a): 31.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) simon174 » 20.06.2017 13:47

witia napisał(a):
Bubek74 napisał(a):Ja w 2013 i 2014 wymieniałem euro w Gradacu w kantorze i wcale nikt nie naliczał prowizji. A jak byłem w Tucepi to też wymieniałem w kantorze bez prowizji. Poczta miala wtedy lepszy przelicznik jak kantor ale właśnie brała prowizję i wychodziło ciut gorzej niż w kantorze.
No chyba, że teraz się "waluciarze" wycfanili i liczą prowizję.

Jak wymieniać euro, to tylko w banku. Odwrotnie niż w Polsce :) . Niestety, nie wiem czy w Gradac jest jakiś bank. Ale można spróbować poradzić sobie w inny sposóbn na przykład wymieniając większą sumę gdzieś "po drodze". Jak jeździłem do Brny na Korculi, to wymieniałem w banku właśnie w mieście Korcula albo w Orebicu. Zajmowało to kilkanaście minut :)



Hej
No nie wiem czy to dobry pomysł wymieniać euro w banku 8O
bronks
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 31.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bronks » 21.06.2017 13:27

W ramach uzupełnienia nt. bankomatów.

1. W budynku sklepu Studenac ul. Obala. Niestety nie ma żadnego loga i nie wiem jakiego banku. Napewno działa.
2. Bliżej portu też przy promenadzie Obala ERSTE BANK.
3. Po lewo od portu przy Hotelu Laguna EURONET.
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 21.06.2017 13:46

dla szukajacych bankomatów polecam apkę na androida "Travel Tools" - co prawda tj dla bankomatów obsługujących "Visa" ale to chyba są wszystkie bankomaty na świecie :)
Ostatnio edytowano 24.06.2017 18:33 przez el_grego, łącznie edytowano 1 raz
egonszklorz
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 03.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) egonszklorz » 22.06.2017 12:13

simon174 napisał(a):
witia napisał(a):
Bubek74 napisał(a):Ja w 2013 i 2014 wymieniałem euro w Gradacu w kantorze i wcale nikt nie naliczał prowizji. A jak byłem w Tucepi to też wymieniałem w kantorze bez prowizji. Poczta miala wtedy lepszy przelicznik jak kantor ale właśnie brała prowizję i wychodziło ciut gorzej niż w kantorze.
No chyba, że teraz się "waluciarze" wycfanili i liczą prowizję.

Jak wymieniać euro, to tylko w banku. Odwrotnie niż w Polsce :) . Niestety, nie wiem czy w Gradac jest jakiś bank. Ale można spróbować poradzić sobie w inny sposóbn na przykład wymieniając większą sumę gdzieś "po drodze". Jak jeździłem do Brny na Korculi, to wymieniałem w banku właśnie w mieście Korcula albo w Orebicu. Zajmowało to kilkanaście minut :)



Hej
No nie wiem czy to dobry pomysł wymieniać euro w banku 8O


Dobry- kursy są lepsze niż w kantorach. W Gradac banku nie ma- są tylko bankomaty.
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 25.06.2017 21:19

Czy jest bankomat Zagrebacka Banka UniCredit gdzieś na ulcy Biokovska w pobliżu
Apartments Villa Slavena Biokovska 27
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 26.06.2017 21:54

Szukam i szukam, ale chyba nie ma bankomatu Zagrebacka Banka UniCredit
https://www.zaba.hr/home/mapa/Bankomati
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013
Re: Płacenie kartą płatniczą w Chorwacji- Wątpliwości

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 27.06.2017 22:15

Czy ktoś wie jakich banków bankomaty są w miejscowości Gradac ?
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011
Re: Płacenie kartą płatniczą w Chorwacji- Wątpliwości

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 27.06.2017 22:22

shrek napisał(a):Czy ktoś wie jakich banków bankomaty są w miejscowości Gradac ?

http://www.gradac.hr/cz/4/informace
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 28.06.2017 13:26

BANKOMATI Splitske, PBZ i RBA banke
Ciekawe czy podany spis jest aktualny?
kotecek5
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotecek5 » 30.06.2017 09:49

W Gradacu w tamtym roku wymienialismy pieniadze w kantorze obok hoteli i jakos nie zauwazyłam zeby był słaby przelicznik
Robert_Leszno
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robert_Leszno » 22.08.2019 15:19

Przelicznik w kantorach w Gradacu jest słaby. W tym roku Euro ok. 7 kun, dla porównania w Makarskiej 7,30. Tak samo kurs złotego, po przeliczeniu wynosił ok. 0,64 zł za kunę. Dla porównania na stacji paliw przy autostradzie ok. 0,61 zł
Euro można też wymienić u zaprzyjaźnionych Chorwatów, u nich czasem można sprzedać po fajnym kursie.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone