Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bałkany 2013 (BiH, Czarnogóra, Albania)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
MMWT
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 27.02.2013
Bałkany 2013 (BiH, Czarnogóra, Albania)

Nieprzeczytany postnapisał(a) MMWT » 01.08.2013 23:31

witam wszystkich,

Czuję się wręcz zobligowany do załączenia naszej relacji z rodzinnej (2+2) wyprawy na Bałkany, gdyż wiele arcyciekawych relacji tu zamieszczonych pomogło mi lepiej przygotować się do wyjazdu i wstępnie zaplanować trasę (za co bardzo dziękuję). Oczywiście podczas wyjazdu z dziećmi - jak wiadomo - plany często biorą w łeb - ale nie należy się tym przejmować :)
Nasza relacja to głównie zdjęcia - ale są też krótkie podpisy oraz mapa naszej trasy - oczywiście w razie jakiś pytań - chętnie podzielę się zdobytą wiedzą, choć weteranem bałkańskim nie jestem :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
Marek

a tu link do galerii:

http://www.madamiec.pl/?page_id=699
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 02.08.2013 13:07

Bardzo ciekawa relacja. Zdjęcia super!. Jestem ciekawy jak daliście radę tak daleką trasę z małymi dzieciakami. Moje są trochę starsze, ale o takie dalekie przejazdy raczej z nimi trudno. Tegoroczną trasę do Grecji i Macedonii (też J. Ohrid - po stronie Macedonii) jechaliśmy głównie nocą. Po krótkim przejeździe przez Albanię w rejonie Pogradec, stwierdziliśmy z żoną, że podróże po Albanii dla nas to najwcześniej za kilka lat. Ale widzę, że lubicie inne "klimaty" i Albania nie przestraszyła Was! Pozdrawiam,
Tomek
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 02.08.2013 13:23

Jeszcze proszę o podanie kosztu przeprawy promowej do Triestu dla Waszej rodziny wraz z autem. Dzięki.
MMWT
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 27.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MMWT » 02.08.2013 13:31

dzięki za miłe słowa - my do Bośni i później z Triestu do Polski też lecieliśmy (tzn jechaliśmy) nocą (chłopaki są w stanie do 7-8 rano pospać, więc większość z tych tysiąca km ma się już za sobą. A trasa, którą mam na mapie tzn przejazd przez te 3 kraje odbywał się przez 3 tyg więc tu już dzienne przebiegi były nieduże.
Co do promu to zapłacilismy 1250 pln za 4 osoby + auto (do 5m dł). Nie braliśmy żadnych kabin, siedzień itp (to znacznie zwiększa koszty).
Marek
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 02.08.2013 14:05

Dzięki za szybką odpowiedź. My w zasadzie przejazdy podobnie tj. głównie nocą jak pisałem plus dzienne przejazdy po maksymalnie 5 h. W ten sposób daliśmy radę. Napisz parę słów odnośnie wrażeń dot. Albanii nad morzem (jaki camping, czystość morza i plaż) i czy ogólnie Wam się podobała ta część Albanii. Może namówię jednak moją rodzinkę na Albanię nad morzem, bo bez morza, to się na pewno nie uda po naszym tegorocznym krótkim rekonesansie.
remikrmk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 23.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) remikrmk » 02.09.2013 20:36

Bez wątpienia jedna z najlepszych fotorelacji jakie dane mi było oglądnąć na tym forum. Kadry świetnie się dopełniają, ciekawe kompozycje, technicznie bez zarzutów, wszystko razem tworzy super klimat. Bardzo, ale to bardzo udana galeria :) No i sama wyprawa super sprawa, za propagowanie aktywnego podróżowania z dziećmi macie u mnie meega plusa :)
Polecam wszystkim bo naprawdę warto poświęcić parę chwil na przeglądnięcie całości!

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Bałkany 2013 (BiH, Czarnogóra, Albania)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone