Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.02.2008 10:24

shtriga napisał(a): Te bransoletki proszę koniecznie pokazać!!!!!!!!


shtriga,

Co to za urzędowy ton wkradł się nam do twojego pytania :?: :lol: :lol: ... To ja poproszę napisać podanie i nakleić znaczek skarbowy :lol: :lol: :lol: :lol: ...

A na poważnie, to bransoletkę trzyma w rękach Lenka na zdjęciu powyżej twojego posta :D :D ... jeżeli byś chciała zdjęcie bardziej szczegółowe, to wkleję je w wolnej chwili :) , jak znajdę ostatnią ostałą się bransoletkę u Lenki w pokoju :lol: :lol: ... a to też kobieta jest, więc może być z tym kłopot 8O :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 16.02.2008 10:29

a ja mam prawko i ogromniasty samochód, że nawet wózek nieskładany do niego wejdzie :wink:[/quote]

Bardzo ciekawie to brzmi tylko pytanko wózek dla normalnego dziecka czy dla lalki Barbie... :lol:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 16.02.2008 10:35

PAP napisał(a): ... a to też kobieta jest, więc może być z tym kłopot 8O :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP


Co sugerujesz? Kobieta to może być "kłopot", hm..............

A swoją drogą tu nas nie było a będziemy, Twoje informacje i zdjęcia bardzo przydadzą się nam za półtora roku, bo właśnie przed chwilą uzgodniliśmy już pewne zarysy planu na wrzesień 2009.

Za tę część relacji 9 mordek : :D :D :D :D :D :D :D :D :D
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 16.02.2008 10:35

PAP napisał(a):
shtriga napisał(a): Te bransoletki proszę koniecznie pokazać!!!!!!!!


shtriga,

Co to za urzędowy ton wkradł się nam do twojego pytania :?: :lol: :lol: ... To ja poproszę napisać podanie i nakleić znaczek skarbowy :lol: :lol: :lol: :lol: ...

A na poważnie, to bransoletkę trzyma w rękach Lenka na zdjęciu powyżej twojego posta :D :D ... jeżeli byś chciała zdjęcie bardziej szczegółowe, to wkleję je w wolnej chwili :) , jak znajdę ostatnią ostałą się bransoletkę u Lenki w pokoju :lol: :lol: ... a to też kobieta jest, więc może być z tym kłopot 8O :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP


Załączyłam jeszcze 2 zdjęcia lewego profilu :D

Właśnie jak już napisałam posta, to się zorientowałam, że koraliki w rączkach Lenki to to :lol:
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 16.02.2008 10:43

Jeśli mogę coś skomentować to mała uwaga do kilku zdjęć robionych we wnętrzu pojazdu, otóż na kilku zdjęciach dużą albo zasadniczą część fotki zajmuje słupek boczny czy też kokpit pozatym może być
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.02.2008 11:04

ziomek napisał(a):Jeśli mogę coś skomentować to mała uwaga do kilku zdjęć robionych we wnętrzu pojazdu, otóż na kilku zdjęciach dużą albo zasadniczą część fotki zajmuje słupek boczny czy też kokpit pozatym może być


ziomku,

Taaak, i co z tego :) :roll: :?: ... ale oprócz wymienionych elementów budowy samochodu te zdjęcia dają też obraz miejsca i chwili, a na dokładkę i tak dominują (i to znacznie) zdjęcia 'nie z samochodu' :D ...

Witam wśród ujawnionych Czytelnków,

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.02.2008 11:10

Lidia K napisał(a): Co sugerujesz? Kobieta to może być "kłopot", hm..............


Lidia,

No wiesz :roll: :D ... jak shtriga nie może znaleźć kolczyków, a kobietą jest, to i u Lenki może być podobnie ze znalezieniem bransoletki :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 16.02.2008 12:33

Witam

I ja też czytam od samego początku.
Podziwiam, doceniam, zazdroszczę i życzę dalszych udanych wojaży.

pozdrav :papa: :hut:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.02.2008 13:33

PAP - małe pytanko: czy w przygotowaniach do wyjazdu na Bałkany buszując w internecie trafiłeś na stronę Wojciecha Dąbrowskiego :?:

Jeśli nie to, w swojej wyprawie zobaczyliście z MAPĄ i dziećmi część tego co P.Wojtek

Albania 2003 widziana oczyma Wojciecha Dąbrowskiego
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.02.2008 18:52

bonar napisał(a): I ja też czytam od samego początku.


bonar,

Pamiętam jak meldowałeś się na początku relacji w listopadzie 2007 :D ...

Cieszę się, że jeszcze dotrwałeś :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.02.2008 19:04

Janusz Bajcer napisał(a):PAP - małe pytanko: czy w przygotowaniach do wyjazdu na Bałkany buszując w internecie trafiłeś na stronę Wojciecha Dąbrowskiego :?:

Jeśli nie to, w swojej wyprawie zobaczyliście z MAPĄ i dziećmi część tego co P.Wojtek

Albania 2003 widziana oczyma Wojciecha Dąbrowskiego


Januszu,

Ależ oczywiście, że tak :!: :D :D ...

Dokładnie rzecz ujmując, kiedy po raz pierwszy kilka lat temu zaczęły mnie nachodzić myśli o wyprawie do Albanii, kiedy pierwszy raz wpisałem w wyszukiwarkę słowo 'Albania' to właśnie ta relacja była PIERWSZĄ, na którą natrafiłem :!: 8O :roll: :D ... i to właśnie po jej lekturze wiedziałem, żę do Albanii MUSIMY pojechać :D :D ...

Teraz jak na nią patrzę, to widzę, że nawet niektóre zdjęcia są prawie identyczne 8O :roll: ...

Pozdrawiam,

PAP
zygmunt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 01.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zygmunt » 17.02.2008 15:52

PAP-cio , ja Twoją relację zostawiłem sobie niejako na deser i zacząłem ją czytać dopiero po Nowym Roku. W tej chwili jestem gdzieś w okolicach Budvy :D :oops: i staram się dogonić akcję twojego '' filmu''..
A tym bardziej ,że ostatnio'' wysypało'' się trochę relacji, więc jest co czytac. Więc zostawiam ślad i czytam dalej :D :D :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.02.2008 17:42

shtriga napisał(a):Te bransoletki proszę koniecznie pokazać!!!!!!!! :lol: Ja czytam dokładnie relację i na dodatek kobieta jestem! :D Gdziekolwiek nie pojadę, to coś do obwieszenia się muszę sobie kupić :D ( mam nawet kolczyki w kształcie tęczowej Albanii, kupione w Kotorze :lol: :lol: :lol: )

A tak trochę poważniej - w PL to się raczej nie spotkałam z takimi "gratisami". A w AL też w każdym sklepie dostawałyśmy jakiś prezent - nawet jeśli nic nie kupiłyśmy :D Kurka wodna - muszę odnależć szałowe - hehe - kolczyki, jakie nam podarował pan ze sklepu w Kopliku - myślę, że też raczej na 100% made in Czajna :lol: :lol:

Pozdrawiam!



Coś mi się wydaje. że Ciebie lepiej wyżywić jak ubrać
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 17.02.2008 23:58

zygmunt napisał(a):PAP-cio , ja Twoją relację zostawiłem sobie niejako na deser i zacząłem ją czytać dopiero po Nowym Roku. W tej chwili jestem gdzieś w okolicach Budvy :D :oops: i staram się dogonić akcję twojego '' filmu''..


zygmunt,

Tak to jest jak się ma zaległości, że potem trzeba nadganiać :wink: ...

Ale mam nadzieję, że Ty szybciej czytasz niż ja piszę, więc wkrótce się spotkamy przy aktualnym odcinku :) ...

Pozdrawiam,

PAP
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 19.02.2008 18:08

Daleko zawędrowaliście.
Ciepła była woda w Jońskim w październiku ? Pamiętam, że czarnogórski Jadran określałeś mianem ciepłego Bałtyku. Swoją drogą, relacje wyprawowe idą tak daleko na południe, że trzeba by wymyśleć jakieś "ksywki" dla kolejnych mórz Morza Śródziemnego 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone