Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Renatka66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 306
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renatka66 » 23.07.2009 21:56

Wielkie gratulacje dla Ciebie MAPO i małżonka PAPY :D :D
Przy okazji chciałam Wam bardzo podziękować za relację z Czarnogóry. W tym roku po raz pierwszy wybraliśmy się nie tylko do Chorwacji ( musiała być obowiązkowo), ale i do Czarnogóry. I to właśnie wasza wyprawa była spowodowała,że chciałam też tam być. I byłam. Nawet odwiedziliśmy monastyr Ostrog ( Wam się nie udało). Jeszcze raz DZIĘKUJEM.
Z serdecznym pozdrowieniem dla całej rodziny. :D
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 23.07.2009 22:40

Gratulacje dla dumnych rodziców.
A 12 lipca to fajne dzieci się rodzą - sama mam taki, dziesięcioletni, egzemplarz na stanie. Ale charakterek, że strach się bać :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.07.2009 22:55

Ja również gratuluję synka. Jednakże mam pytanie, które mnie nurtuje odkąd trafiłem na twoją relację. Jaką pracę trzeba wykonywać, żeby sobie pozwolić na wyprawę na ponad miesiąc. Jeśli nie jest to tajemnicą.
Pozdrawiam
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1370
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 23.07.2009 23:57

Serce w pasy napisał(a): ... Jednakże mam pytanie, które mnie nurtuje odkąd trafiłem na twoją relację. Jaką pracę trzeba wykonywać, żeby sobie pozwolić na wyprawę na ponad miesiąc. Jeśli nie jest to tajemnicą.
Pozdrawiam


Witam,

Ja myślę, że wbrew pozorom takich prac jest całkiem sporo, a kluczowe jest coś innego :) ... na samym początku lub w dość młodych latach ścieżki zawowodowej trzeba sobie odpowiedzieć na fundamentalne pytanie = co jest dla nas najważniejsze ? a) robienie kariery, wspinanie się po szczeblach struktury firmy, dorabianie się w sensie finansowym ... czy b) rodzina, życie poza zawodowe, realizowanie innych pasji ... Jeżeli wybierzemy drugi wariant, wtedy przy odrobinie szczęścia można tak wszystko poustawiać, aby wilk był syty i owca cała :), co w praktyce oznacza, że nie pchamy się na stanowiska kierownicze, bo wiadomo bez dyrektora większość firm może mieć problemy funkcjonować przez cztery - pięć tygodni (a przynajmniej tak myśli sam zainteresowany i jego przełożeni, którzy mu / jej za to dyrektorowanie płacą :wink: :lol: :lol:), a bez szarego ludka gdzieś w dole hierarchii to już owszem, bo ogół otoczenia nawet się nie kapnie, że ten na urlopie :wink: :D :D ...

Pozdrawiam,

PAP
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.07.2009 00:10

PAP napisał(a):
Serce w pasy napisał(a): ... Jednakże mam pytanie, które mnie nurtuje odkąd trafiłem na twoją relację. Jaką pracę trzeba wykonywać, żeby sobie pozwolić na wyprawę na ponad miesiąc. Jeśli nie jest to tajemnicą.
Pozdrawiam


Witam,

Ja myślę, że wbrew pozorom takich prac jest całkiem sporo, a kluczowe jest coś innego :) ... na samym początku lub w dość młodych latach ścieżki zawowodowej trzeba sobie odpowiedzieć na fundamentalne pytanie = co jest dla nas najważniejsze ? a) robienie kariery, wspinanie się po szczeblach struktury firmy, dorabianie się w sensie finansowym ... czy b) rodzina, życie poza zawodowe, realizowanie innych pasji ... Jeżeli wybierzemy drugi wariant, wtedy przy odrobinie szczęścia można tak wszystko poustawiać, aby wilk był syty i owca cała :), co w praktyce oznacza, że nie pchamy się na stanowiska kierownicze, bo wiadomo bez dyrektora większość firm może mieć problemy funkcjonować przez cztery - pięć tygodni (a przynajmniej tak myśli sam zainteresowany i jego przełożeni, którzy mu / jej za to dyrektorowanie płacą :wink: :lol: :lol:), a bez szarego ludka gdzieś w dole hierarchii to już owszem, bo ogół otoczenia nawet się nie kapnie, że ten na urlopie :wink: :D :D ...

Pozdrawiam,

PAP

No cóż, pogratulować. Ja nawet gdybym bardzo chciał, mając swoją firmę jechać na 35dniowy urlop, to mógłbym już nie wracać, bo nie byłoby do czego. Ale cieszę się że chociaż wyrywam się kilka razy w roku na urlop na kilka dni. I oczywiście dwa razy w roku na dłuższe wakacje.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1370
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 24.07.2009 00:24

Serce w pasy napisał(a):No cóż, pogratulować. Ja nawet gdybym bardzo chciał, mając swoją firmę jechać na 35dniowy urlop, to mógłbym już nie wracać, bo nie byłoby do czego. Ale cieszę się że chociaż wyrywam się kilka razy w roku na urlop na kilka dni. I oczywiście dwa razy w roku na dłuższe wakacje.


Jasne, własna firma to jeszcze większy kamień u nogi niż dyrektorowanie w korporacji ... ale jak to mówią, coś za coś :) ... z jednej strony jesteś panem sam sobie, ale z drugiej swym własnym niewolnikiem :( ... to już każdy musi sam rozsądzić jaką drogą zawodową chce iść :) ...

Pozdrawiam,

PAP
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 24.07.2009 00:51

Bardzo mi sią podoba Twoja postawa, żeby tak rzec górnolotnie. Dedykuję Ci

Pozdrawiam
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1370
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 24.07.2009 00:58

MWN napisał(a):Bardzo mi sią podoba Twoja postawa, żeby tak rzec górnolotnie. Dedykuję Ci

Pozdrawiam


MWN,

Dzięki :), ale to powinieneś akurat dedykować MAPIE, bo to dzięki jej pracy w domu Lenka i Jaś wychodzą na ludzi :) ...

Pozdrawiam,

PAP
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 24.07.2009 01:51

PAPie i MAPO, najserdeczniejsze gratulacje, niech się Staś zdrowo trzyma a Wy wszyscy razem z nim! :D Dawno się tu nie odzywałem, dopiero muszę nadgonić końcówkę Waszej relacji bo ostatnio miałem małe urwanie głowy, chociaż to wszystko drobiazgi w porównaniu z tym co się u Was dzieje. Pozdrawiam całą wspaniałą Rodzinkę :D
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 24.07.2009 08:41

PAP napisał(a):
Serce w pasy napisał(a):No cóż, pogratulować. Ja nawet gdybym bardzo chciał, mając swoją firmę jechać na 35dniowy urlop, to mógłbym już nie wracać, bo nie byłoby do czego. Ale cieszę się że chociaż wyrywam się kilka razy w roku na urlop na kilka dni. I oczywiście dwa razy w roku na dłuższe wakacje.


Jasne, własna firma to jeszcze większy kamień u nogi niż dyrektorowanie w korporacji ... ale jak to mówią, coś za coś :) ... z jednej strony jesteś panem sam sobie, ale z drugiej swym własnym niewolnikiem :( ... to już każdy musi sam rozsądzić jaką drogą zawodową chce iść :) ...

Pozdrawiam,

PAP


Całkowicie zgadzam się z PAPem :)
I dodam, że mając własną firmę też można jechać na dłuższe wakacje. My oboje pracujemy "na swoim" i nie przeszkadza nam to w wyjeżdżaniu co rok na 3tyg. wakacji :) Przynajmniej nie musimy nikogo prosić o urlop ;)
Zdaje sobie sprawę, że nie w każdej działalności jest to możliwe ale często też wpada się się w pułapkę własnego myślenia, że beze mnie wszystko się zawali...
chelepperro
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) chelepperro » 24.07.2009 08:54

Wszystko można ze sobą pogodzic.Trzeba tylko CHCIEĆ :D To jest tak mało i tak dużo zarazem.Pozdrawiam
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 24.07.2009 09:18

Oczywiście chodziło mi głównie o Mapę. Ale myślowo Was nie rozróżniam; to dobrze o Was świadczy!

A co do wakacji przy własnym biznesie, to udaje mi się co roku i to na dłuższe wyjazdy. A jesienią czasem jeszcze nad Bałtyk, który jest nie mniej fascynujący.
chelepperro
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) chelepperro » 24.07.2009 14:15

Renatka66 napisał(a):Wielkie gratulacje dla Ciebie MAPO i małżonka PAPY :D :D
Przy okazji chciałam Wam bardzo podziękować za relację z Czarnogóry. W tym roku po raz pierwszy wybraliśmy się nie tylko do Chorwacji ( musiała być obowiązkowo), ale i do Czarnogóry. I to właśnie wasza wyprawa była spowodowała,że chciałam też tam być. I byłam. Nawet odwiedziliśmy monastyr Ostrog ( Wam się nie udało). Jeszcze raz DZIĘKUJEM.
Z serdecznym pozdrowieniem dla całej rodziny. :D


Ma pytanko.Jechaliście " po drodzę",czy specjalnie zahaczyliścię o tę przepiękną budowlę. :?: My do Czarnogóry (Budva) będziemy jechać z BiH od strony Mostaru. :wink:
Renatka66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 306
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renatka66 » 24.07.2009 22:52

chelepperro napisał(a):
Renatka66 napisał(a):Wielkie gratulacje dla Ciebie MAPO i małżonka PAPY :D :D
Przy okazji chciałam Wam bardzo podziękować za relację z Czarnogóry. W tym roku po raz pierwszy wybraliśmy się nie tylko do Chorwacji ( musiała być obowiązkowo), ale i do Czarnogóry. I to właśnie wasza wyprawa była spowodowała,że chciałam też tam być. I byłam. Nawet odwiedziliśmy monastyr Ostrog ( Wam się nie udało). Jeszcze raz DZIĘKUJEM.
Z serdecznym pozdrowieniem dla całej rodziny. :D


Ma pytanko.Jechaliście " po drodzę",czy specjalnie zahaczyliścię o tę przepiękną budowlę. :?: My do Czarnogóry (Budva) będziemy jechać z BiH od strony Mostaru. :wink:

Jechaliśmy " po drodze" wracając do domu z Czarnogóry. Trasa: Budwa. Podgorica, monastyr Ostrog, Nikśić, Sarajewo ( tu nocleg), przejazd przez BiH ,itd.
Pozdrawiam. :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 26.07.2009 14:06

:roll: :roll: Amazing .. dopiero teraz udało mi się zakończyć relację i ujrzeć Stasia ; ) ( może i dobrze że tak długo to trwało bo zagłębiałem się z wami w każde miejsce które odwiedziliście bardzo dokładnie ;) prawie jakbym z wami był ) Gratulacje dla rodziców , dużo zdrówka dla przyszłego podróżnika :) , i dla Mapy i Papy :) . Pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone