Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1370
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.12.2008 13:42

Lidia K napisał(a):Poczytałam całość :wink: , jak już trafiliście w Rumunii na Polaków to akurat musieli oni spać w aucie :lol: Owszem zwyczaj ten jest przez nas starannie pielęgnowany :D ale nie o 17 8O :wink: i nie na parkingu 8O :wink:


Lidia,

Może to było mało precyzyjnie ujęte, ale samochód był pusty, a naszych rodaków musieliśmy minąć gdzieś na zamku :) ... ja natomiast miałem na myśli, że po wyglądzie wnętrza można było wnioskować, że oni prowadzą lekko koczowniczy :wink: tryby podróżowania :) ...

Co do problemów z wyświetleniem całego odcinka, czy nasz Szanowny Opiekun Działu wie może z czego to wynika i kiedy zostanie naprawione :roll: :?:

Pozdrawiam,

PAP
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 16.12.2008 14:19

PAP napisał(a):ja natomiast miałem na myśli, że po wyglądzie wnętrza można było wnioskować, że oni prowadzą lekko koczowniczy :wink: tryby podróżowania ...


PAP, co masz na myśli pisząc "po wyglądzie wnętrza" :roll:


My, owszem, jeżdżąc we dwójkę niewielkim samochodem siłą rzeczy mamy na tylnym siedzeniu przedłużenie bagażnika :wink: bo zapełniamy go wszystkim co jest niezbędne do przetrwania i jak już pisaliśmy podobnie jak u Was skarpetki u nas czasem suszą się tam nasze ręczniki, ale z całą pewnością wnętrze auta nie wygląda jakby działo się w nim nie wiadomo co :roll: . Mam nadzieję, że nie miałeś ma myśli, że podróżując w ten sposób mamy w samochodzie bu........l tzn nieporządek :roll: :?: Poza tym zostawiając go gdzieś w obcym kraju na parkingu żeby pójść gdzieś pozwiedzać czy po prostu w góry staramy się upchnąć wszystko maksymalnie, tak, żeby nie wyglądało że w aucie jest dużo rzeczy, tzn, żeby nie rzucało się ono szczególnie w oczy....... wiadomo, lepiej nie kusić losu.......
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 16.12.2008 16:32

Czytam, PAP-o. Serce znowu bije wolniej :wink: , ale przyspieszyło , jak zobaczyło Brasov. Toż oni zimą muszą mieć takie samo powietrze do oddychania jak my w grodzie Kraka, w Rabce albo w Zakopanem. Albo jeszcze gorsze :!: Chyba, że wieją tam jakieś lokalne wiatry ...
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1370
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.12.2008 20:11

Lidia K napisał(a):
PAP napisał(a):ja natomiast miałem na myśli, że po wyglądzie wnętrza można było wnioskować, że oni prowadzą lekko koczowniczy :wink: tryby podróżowania ...


PAP, co masz na myśli pisząc "po wyglądzie wnętrza" :roll:


My, owszem, jeżdżąc we dwójkę niewielkim samochodem siłą rzeczy mamy na tylnym siedzeniu przedłużenie bagażnika :wink: bo zapełniamy go wszystkim co jest niezbędne do przetrwania i jak już pisaliśmy podobnie jak u Was skarpetki u nas czasem suszą się tam nasze ręczniki, ale z całą pewnością wnętrze auta nie wygląda jakby działo się w nim nie wiadomo co :roll: . Mam nadzieję, że nie miałeś ma myśli, że podróżując w ten sposób mamy w samochodzie bu........l tzn nieporządek :roll: :?: Poza tym zostawiając go gdzieś w obcym kraju na parkingu żeby pójść gdzieś pozwiedzać czy po prostu w góry staramy się upchnąć wszystko maksymalnie, tak, żeby nie wyglądało że w aucie jest dużo rzeczy, tzn, żeby nie rzucało się ono szczególnie w oczy....... wiadomo, lepiej nie kusić losu.......


Lidia,

Ależ ja wcale nie mówię, że tam był b..., znaczy bałagan :wink: :) ... ale zwyczajnie było widać, że to pojazd podróżników z krwi i kości :D ... i dla jasności, wcale tego nie krytykuję czy się z tego naśmiewam, po prostu stwierdzam fakt :) ...

Pozdrawiam,

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1370
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.12.2008 20:14

plavac napisał(a):Czytam, PAP-o. Serce znowu bije wolniej :wink: , ale przyspieszyło , jak zobaczyło Brasov. Toż oni zimą muszą mieć takie samo powietrze do oddychania jak my w grodzie Kraka, w Rabce albo w Zakopanem. Albo jeszcze gorsze :!: Chyba, że wieją tam jakieś lokalne wiatry ...


plavac,

I dobrze, że bije wolniej, bo nadmiar emocji może być szkodliwy dla zdrowia :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: ... spójrz tylko na braci K :roll: :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP
jacky6
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 893
Dołączył(a): 14.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacky6 » 16.12.2008 22:05


dobrze, że zakodowałem sobie przypisek porządkujący Leszka, bo już chciałem cytować "niecytowalny" post PAPa...
tym razem trafiła mi się wyjątkowa gratka, bo sugestia, by dokonać wyboru zwiedzania na rzecz Rasnov - z solidną argumentacją, której w żadnym przewodniku nie znajdziemy...
w ostatnich kilku latach ocierałem się o Brasov a okolice, mając przygotowane fotokopie wycinków z przewodników i netowych opisów zwiedzania z rozmaitych źrodeł, bodajże z bulgaricusa...
ale choć trudno uwierzyć, miałem wyjątkowego pecha, dwakroć w sierpniu i raz w czerwcu przejeżdżałem tamtędy przy załamaniu pogody objawiającym się silnym opadami deszczu ( w okolicy powodzie ) i wyjątkowym chłodzie... nadzwyczaj jest to zniechęcające do wyściubienia dzioba z autka...
moja tradycja powiada - odłóż to na za rok... i tak czynię aż do skutku...
zaliczenie Ocna Sibiului odkładałem też ze trzy razy... a jednak wpadliśmy tam w zeszłym roku...
http://www.travelforum.pl/bu-garia/4163 ... drugi.html
choć jeszcze nie wiem, czy droga zawiodła tam PAPa...
Rasnov - opis i fotki zamieszczone przez PAP dały mi jeszcze jeden asumpt - myślę w tym miasteczku lub jego najbliższej okolicy założyć sobie 2 - 3 noclegową bazę do zwiedzania, może nie widać u PAPa charakterystycznych tabliczek oferujących noclegi ale pismo czuję, że są tam...
p.s. - a jak ze zdrowiem MAPy - cicho się zrobiło, czyżby zadziałały jakoweś medykamenty ? czytelnicy się niepokoją, choć fotografie wskazują na pozytywne objawy ...
8)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.12.2008 22:19

Uffff całe szczęście wszystko wróciło do normy :D PAPo i ja czytam jak zauważyłeś o Waszej wyprawie ale się troszkę nie odzywam bo trzymam obiema rękami szczękę, żeby mi całkiem nie wypadła :D

Jacky witaj na forum :D

Pozdrav :papa:
jacky6
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 893
Dołączył(a): 14.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacky6 » 16.12.2008 22:47

Leszek Skupin napisał(a):
Jacky witaj na forum :D

Pozdrav :papa:[/color][/i][/b]



cieszy mnie to powitanie...
zważywszy, że nadal mam w pamięci - wybaczone co prawda - ale zbananowanie na pewnym forum, którego nazwy nie wymienię ...

czy Twoje ukraińskie ścieżki zaprowadzą tam kiedyś PAPa w drodze na Bałkan ?


Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.12.2008 23:05

Wszystko jest możliwe :roll: Obiecał, że bedzie czytać moją relację, ale milczał.. może towarzysko :?: :roll: ;)
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 17.12.2008 00:58

PAP-o - mam już tyle lat ( i wiedzy :wink: ) , że wiem, jak powstrzymać galopujące serce :)
Ale - please - nie o polityce :!: Nie o "polityce" ...
Bo żadne medykamenty nie poskutkują :wink: :D

Witaj, Jacky . Jesteś drugi "kolorowy" w świecie czarno-białym :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.12.2008 01:50

plavac napisał(a):Witaj, Jacky . Jesteś drugi "kolorowy" w świecie czarno-białym :wink:


Plavac, nie drugi "kolorowy" lecz czwarty.
Mama_Kapiszonka i keruj piszą "kolorowo" na brązowo.

Witaj Jacky, kolego moderatorze :wink:
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 17.12.2008 02:00

Prawda :oops:
Przepraszam Mamę Kapiszonka i Keruja :!:
I PAP-a za OT :)
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1370
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 17.12.2008 10:37

Leszek Skupin napisał(a):Wszystko jest możliwe :roll: Obiecał, że bedzie czytać moją relację, ale milczał.. może towarzysko :?: :roll: ;)


Leszku,

8O 8O 8O :roll: :roll: :roll: :o :o :o ... że co proszę :wink: ... jak nie czytał 8O 8O 8O :?: :?: :?: ... a TO to kto napisał w twoim wątku :?: :?: :?:

A na poważnie, co się tyczy UA i nas to czytajacie dalej, to się dowiecie :roll: :D :D ...

Pozdrawiam,

PAP
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 17.12.2008 10:50

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Raaaaany ale gapa ze mnie :oops: :oops: :oops: :oops:
Faktycznie wpis wisi jak BYK :!:

Ehhhh znowu gafa :cry: :oops:
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1370
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 17.12.2008 10:53

jacky6 napisał(a): zaliczenie Ocna Sibiului odkładałem też ze trzy razy... a jednak wpadliśmy tam w zeszłym roku...
http://www.travelforum.pl/bu-garia/4163 ... drugi.html
choć jeszcze nie wiem, czy droga zawiodła tam PAPa...
Rasnov - opis i fotki zamieszczone przez PAP dały mi jeszcze jeden asumpt - myślę w tym miasteczku lub jego najbliższej okolicy założyć sobie 2 - 3 noclegową bazę do zwiedzania, może nie widać u PAPa charakterystycznych tabliczek oferujących noclegi ale pismo czuję, że są tam...
p.s. - a jak ze zdrowiem MAPy - cicho się zrobiło, czyżby zadziałały jakoweś medykamenty ? czytelnicy się niepokoją, choć fotografie wskazują na pozytywne objawy ...
8)


jacky,

Rozumiem, że to masz na myśli http://www.ocnasibiului.ro/index.php?id=140 ... Nie, tam nas jeszcze nie było, ale rzecz nie wygląda źle, więc może kiedyś :roll: :) ...

Rasnov jako baza do wypadów ... myślę, że to dobry pomysł ... nie wiem tylko czy kwater nie będzie prościej znaleźć na odcinku Rasnov - Bran :roll: ... inna rzecz, jeśli idzie o atrakcje turystyczne w okolicach Rasnov czy Brasova, to polecam lekturę kolejnego odcinka :) jak się on napisze :wink: :lol: :lol: :lol: ...

MAPA ... dzięki za wyrazy troski i zainteresowania :D :D ... jak już pisałem wcześniej plavac'ovi :papa: skończyło się happy endem, ale więcej w tej sprawie będzie jeszcze w relacji :) ...

Pozdrawiam,

PAP
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone