Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 23.09.2008 07:33

Ech, Bułgaria moja kochana. PAP-o, więcej zdjęć z Warny poproszę, duuuużo więcej. I nie tylko z Warny.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 26.09.2008 22:52

Witam Wszystkich,

Zapraszam na piąty, ostatni, 'wrzut' wizualny z WYPRAWY 2008 ...

Dotarliśmy już do domu, acz nie bez pewnych wymuszonych zmian w samej końcówce wyprawy, a jutro zamierzamy 'nawiedzić' zlot nad Firlejem :D ...

Relacja i duuuużo więcej zdjęć będzie w swoim czasie, więc zachęcam do bycia czujnym :D ...

Pozdrawiam,

PAP


Obrazek
Bułgarska droga do domu, Pliska, BG

Obrazek
Niedokończone dzieło Causescu, Bucuresti, RO

Obrazek
Rumuńska droga do domu, Sfintu Gheorghe, RO

Obrazek
Śrubka która zmieniła bieg historii, Miercurea Ciuc, RO

Obrazek
Rumuńska wieś i bio 'spaliny'

Obrazek
Rumuńskie otwarte przestrzenie
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 15.10.2008 23:34

Witam,

Mam mały komunikat parafialny :wink: :D ...

W wyniku mej własnej głębszej refleksji, wspartej podczas firlejowego zlotu pozytywną oceną Janusza B. oraz plavaca, podjąłem decyzję, że ....... relacji z 2008 roku nie będzie :cry: ...


Nie, no to był żart :wink:, względnie 'dobudzacz' dla czytającego, co by resztę przekazu przeczytał z większą uwagą :lol: :lol: :lol: ... Relacja z 2008 będzie, ale nie jako osobny wątek, lecz jako kontynuacja tego właśnie, który czytasz :D ... w tym też celu zmodyfikowałem nazwę wątku, poprawiłem wstęp oraz spis treści ... dlaczego tak :?: ktoś powie ... ano dlatego, aby wszystko było, kolokwialnie mówiąc, w kupie, skutkiem czego będzie łatwiej skakaś pomiędzy relacjami i wyciągać z nich fragmenty interesujące w danej chwili czytającego :roll: ...

Nim jednak zacznę pisać relację BAŁKANY 2008 parę chwil jeszcze minie, wszak mam jedną zaległą letnią relację do przekazania, a do jej prześledzenia zapraszam do wątku PODRÓŻE ... dalekie i bliskie z Jasiem i Lenką ...

Pozdrawiam,

PAP
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 15.10.2008 23:59

PAP-o Piotrze - czy Ty chcesz mnie zabić o tej porze :?: :!:
Twój wstęp nie jest dla ludzi o słabych nerwach :D
I jeszcze to gwałtowne przeglądanie "plików" w głowie - "co powiedziałem PAP-ie na Zlocie ? " - przecież to było jeszcze przed wieczorem, jeszcze powinienem pamiętać ! :wink:
Pozdrawiam serdecznie, zapisuję się na relację z wielką ochotą.
A póki co, zerknę co tam dla nas przygotowałeś na przekąskę ... :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.10.2008 05:44

Piotrze - czekam :lol:
I pamietaj - ja Ci tej śrubki nie zapomnę, więc czekam cierpliwie bo męczy mnie coraz bardziej 8) :mrgreen:
Pozdrav :papa:
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 26.10.2008 20:19

Witam :) , czytałem relacje : ) z wielką , uwagą : ) , gdyż jest ona dla mnie ;) wielkim wyzwaniem , inspiracją na przyszłe lata : )) . Stwierdziłem że nie będę , komentował każdego odcinka , lecz napisze swoją opinię na samym końcu : )) . Piotrze jesteś dla mnie wielkim autorytetem : ) , pisze to z pełnym szacunkiem dla twojej osoby , zachwyciłeś mnie swoim pisaniem ; ) , swoim podejściem do życia , czasami z dystansem a kiedy trzeba to poważnie traktowałeś różne sytuacje ;) . Relacja :) piękna : )

miejsca i sytuacje które zostały mi najbardziej w pamięci

- Vukovar
- Sytuacja z samochodem w Mostarze
- zakup płyty MPT Sve Najbolje ;))
- Sarajewo
-Sv.Stefan - za męski spacer:)))

Serdecznie pozdrawiam Adaś :)
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 28.10.2008 01:00

adam11 napisał(a):Witam :) , czytałem relacje : ) z wielką , uwagą : ) , gdyż jest ona dla mnie ;) wielkim wyzwaniem , inspiracją na przyszłe lata : )) . Stwierdziłem że nie będę , komentował każdego odcinka , lecz napisze swoją opinię na samym końcu : )) . Piotrze jesteś dla mnie wielkim autorytetem : ) , pisze to z pełnym szacunkiem dla twojej osoby , zachwyciłeś mnie swoim pisaniem ; ) , swoim podejściem do życia , czasami z dystansem a kiedy trzeba to poważnie traktowałeś różne sytuacje ;) . Relacja :) piękna : )

miejsca i sytuacje które zostały mi najbardziej w pamięci

- Vukovar
- Sytuacja z samochodem w Mostarze
- zakup płyty MPT Sve Najbolje ;))
- Sarajewo
-Sv.Stefan - za męski spacer:)))

Serdecznie pozdrawiam Adaś :)


Witam Adamie,

Wielkie dzięki za wszystkie słowa pochwały i uznania :), acz nie wiem czy na wszystkie obiektywnie zasłużyłem i czy jestem ich wszystkich godzien :roll: :) ... jeżeli Cię zainspirowało to i owo to rad jestem tym bardziej i życzę pomyślnej realizacji ...

Co się tyczy w/w miejsc i zdarzeń, to jeżeli chodzi o bośniacko - chorwacki etap naszej wyprawy to z perspektywy czasu mnie też właśnie one przychodzą na myśl jako pierwsze, najbardziej wyraziste, bogate w doznania i emocje ... dodałbym jeszcze wjazd na Sv Jure, bo on też jedyny w swoim rodzaju 8O ... a płyta MPT grana jest od czasu do czasu, przeważnie w weekendy kiedy wszyscy jesteśmy w domu, i przywodzi wspomnienia i chwile zadumy ...

Powiem natomiast szczerze, że nie specjalnie kojarzę co możesz mieć na myśli pisząc o Sv Stefanie :roll: :oops: ... mógłbyś proszę doprecyzować :) :?:

Pozdrawiam,

PAP
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.10.2008 07:22

PAP napisał(a):Witam Adamie,

Powiem natomiast szczerze, że nie specjalnie kojarzę co możesz mieć na myśli pisząc o Sv Stefanie :roll: :oops: ... mógłbyś proszę doprecyzować :) :?:

Pozdrawiam,

PAP


Przypuszczam , że Adaś ma na myśli dzień 19-ty i drugi samotny spacer po Sveti Stefan w Czarnogórze :wink: :lol:
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 28.10.2008 16:30

Janusz Bajcer napisał(a):
PAP napisał(a):Witam Adamie,

Powiem natomiast szczerze, że nie specjalnie kojarzę co możesz mieć na myśli pisząc o Sv Stefanie :roll: :oops: ... mógłbyś proszę doprecyzować :) :?:

Pozdrawiam,

PAP


Przypuszczam , że Adaś ma na myśli dzień 19-ty i drugi samotny spacer po Sveti Stefan w Czarnogórze :wink: :lol:


Męski spacer , ty & Jaś a Kobiety :) na plaży;]
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 29.10.2008 13:47

adam11 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
PAP napisał(a):Witam Adamie,

Powiem natomiast szczerze, że nie specjalnie kojarzę co możesz mieć na myśli pisząc o Sv Stefanie :roll: :oops: ... mógłbyś proszę doprecyzować :) :?:

Pozdrawiam,

PAP


Przypuszczam , że Adaś ma na myśli dzień 19-ty i drugi samotny spacer po Sveti Stefan w Czarnogórze :wink: :lol:


Męski spacer , ty & Jaś a Kobiety :) na plaży;]


Adamie,

Teraz to już kojarzę :) ... nawet zagłębiłem się w relację co by sobie przypomnieć coś więcej :lol: ... męski to on było li tylko za sprawą składu osobowego, bo co do treści to nijakiej ekstremy nie było :roll: :lol: ... z tego to ja akurat najbardziej pamiętam te niedoróby architektoniczno-budowlane, które skutecznie psuły pierwsze wrażenie ... na marginesie dodam, że o tym to też będzie spooooro w tegorocznej relacji :roll: :D :D ...

Pozdrawiam,

PAP
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.10.2008 18:36

PAP napisał(a):... na marginesie dodam, że o tym to też będzie spooooro w tegorocznej relacji :roll: :D :D ...

A kiedy :?: :lol:
Pozdrawiam :wink:
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 29.10.2008 20:28

Właśnie - kiedy ? Trzeba się przygotować organizacyjnie :wink:
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 29.10.2008 21:28

W K R Ó T C E ... 8) :D :lol: :lol: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.10.2008 21:42

mhhhhhhhhh 8) :lol: :lol: :lol:
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 29.10.2008 21:55

PAP napisał(a):W K R Ó T C E ... 8) :D :lol: :lol: :lol:


Esencja logistyki :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone