Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

bałkańska pętla

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 01.08.2006 19:28

Ale piękne podwodne zdjęcia :)
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 04.08.2006 13:45

Na koniec kilak tapet 1280x1024:

Obrazek

Stradun. Jakże bardzo chciałbym tam być. Niestety może mi nie być dane ;-(


Obrazek

Miała być tapeta z gór, ale nie mam zbyt ciekawych zdjęć z gór z ostatniej podróży. Może niech będzie jezioro, a właściwie po naszmu staw
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 04.08.2006 14:16

Obrazek

Tapeta z gór - kanion Tary ze słynnego mostu



Obrazek

Wyżyna kresowa koło Zabljaka. Chyba lepsza niż ta sztuczna z Windows



Obrazek

Jeszcze raz Szkoderskie. Trochę ziarniste, ale klimat ma. To co widać jako szarą nitkę przez środek to grobla na jeziorze, światła na brzegu to Vranjina a domy które wyłaniają się z za wzgórz to Bijele Polje
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 04.08.2006 14:24

Na koniec uzupełniłem opowiść kilkoma zdjęciami. Popatrzyłem na daty dzisiejszych wpisów i pierwszego. Piasłem tę opowieść 3 miesiące. Nawet nie wiem ile jest tu zdjęć ale wygląda na to że ponad 100. Mam nadzieję że zdjęcia i opowieść się podobały, a może komuś zawarte tu informacje będą przydatne. No i może średnia jakość działu "Relacje" się trochę podniosła.

Bardzo miło mi się wspominało. Wszystkich zachęcam by robili to samo

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 04.08.2006 15:11

Jak dla mnie: BOMBA! I opisy i fotki.
Kir, wielkie dzięki za kawał dobrej roboty i naprawdę wartościowe wspomnienia.
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 04.08.2006 15:51

Kir - to jest mistrzostwo w relacjonowaniu.
PIERWSZA LIGA. 8)

Czytałam wszystko na bieżąco.
Post po poście ... .

Czapki z głów.

I jak mam po czymś takim wracać do swojej relacji? Z czym do ludzi?
Pozdraviam serdecznie i... idę zaniżać poziom :wink: :lol:
Dorota
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 04.08.2006 21:21

Kir- już pisałem ,ale się powtórzę- relacja rewelacja :!:
Dorota - jesteś zbyt skromna :!:
Pozdrawiam.
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 04.08.2006 22:08

Przerwałem czytanie ok 14 lipca, wróciłem z urlopu (w tym roku nie były to Bałkany) - i rzuciłem się na ten wątek. Dołączam się do głosów pełnych etuzjazmu: Kir, chciałbym kupować właśnie tak napisane przewodniki. A może właśnie dałeś początej nowej konwencji pisania przewodników? Coś mi się w ogóle wydaje, że z dziennikarstwem, czy piórem w ogóle, to masz do czynienia nie od dzisiaj... :wink: Jeszcze raz od siebie: dziękuję za wspaniałą przygodę.
yeti33
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeti33 » 06.08.2006 01:04

Dwa tygodnie temu wrocilismy z Cro i żaluje ze relacji Kira nie przeczytalam przedtem.Na pewno zwiedzilibyśmy Mostar.Wiem ze nastepnym razem musimy znowu jechac na południe Chorwacji.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 06.08.2006 11:46

Kir

Nie wiem czy tego chcesz :?: :) ,lecz mam propozycje :) .Jest taki temat jak Wasza Chorwacja z taka adnotacja

Wszystkich chcących podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu w Chorwacji prosimy o nadsyłanie relacji.

A propozycja ma takie uzasadnienie,ze przez 4 lata pobytu na Forum czytałam wiele opowiesci i wspanialych relacjii z podrozy po Chorwacjii ,ktore umarły śmiercia naturalną. Sam wiesz, ze w archiwum trudno cos znależć,ponadto zajmuje to mnóstwo czasu.

Czy wiele czasu zajeło by Tobie przeniesienie tych opowiesci ,w calosci do tego tematu.??Mozna by było korzystac z tego nie szukajac w tak wielu tematach
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 06.08.2006 13:22

petris napisał(a):Kir

Nie wiem czy tego chcesz :?: :) ,lecz mam propozycje :) .Jest taki temat jak Wasza Chorwacja z taka adnotacja

Wszystkich chcących podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu w Chorwacji prosimy o nadsyłanie relacji.

A propozycja ma takie uzasadnienie,ze przez 4 lata pobytu na Forum czytałam wiele opowiesci i wspanialych relacjii z podrozy po Chorwacjii ,ktore umarły śmiercia naturalną. Sam wiesz, ze w archiwum trudno cos znależć,ponadto zajmuje to mnóstwo czasu.

Czy wiele czasu zajeło by Tobie przeniesienie tych opowiesci ,w calosci do tego tematu.??Mozna by było korzystac z tego nie szukajac w tak wielu tematach


To świetny pomysł. Kir, gdyby czasem się zdarzyło tak, że nie masz tej (o)powieści w całości, w pliku, to nie musisz od nowa kopiować postów. Mam je już w jednym pliku tekstowym, własnie robię (na własny użytek) adiustację tego tekstu. Mogę po po korekcie podesłać.
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 07.08.2006 11:11

Trebor: nie zgadłeś, jestem inżynierem, kiedyś dorabiałem robiąc zdjecia dla gazet. Tyle że ja jestem z czasów gdy mówienie pełnymi zdaniami było rzeczą normalną. No i tak mi zostało.

Trebor i Petris: co do publikacji to ja muszę się zastanowić. Może jeszcze jakieś zdjecia wrzucę. Przede wszystkim trzeba to przeczytać jeszcze raz, uzupełnić te 1000 brakujących przecinków które jakoś umykają gdy sie pisze z głowy i człowiek stara sie utrzymać w rytmie opowieści.
Dajcie mi trochę czasu.

Cieszę się że sprawiłem czytelnikom nieco frajdy.
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 08.08.2006 14:23

Zareagowałem, Kir, bo szukam ludzi, którzy mówią pełnymi zdaniami. Niełatwo ich znaleźć. A takich szukać mnie kiedyś uczyli.
Nie spiesz się. Twoja opowieść będzie długo żywa i aktualna.
fllower
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 02.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fllower » 08.09.2006 18:15

Gratuluję pióra w ręku! Relacja fantastyczna, a ja żałuję, że znalazłam ją po porocie z Cro, bo pewnie zmnieniłabym kierunek wakacyjnych wojaży. Jestem pod wielkim wrażeniem i myślę, że napomnięta powyżej propozycja stworzenia przewodnika jest jak najbardziej na miejscu - forumowicze na pewno zadbają o konieczność zwiększenia nakładu :-)
ozyrys760
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 04.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ozyrys760 » 08.09.2010 15:12

SUPER RELACJA Z PODRÓŻY :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
bałkańska pętla - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone